اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
    در Mavericks هم چنین مشکلی وجود داشت؟ Superdrive مک بوک شما مشکل دارد؟
    رو Mavericks با DVD راحت ريختم ولي الان dvd خام ندارم روش بريزم فايل ويندوز و براي همين مي خوام با فلش بريزم كه نميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
      رو Mavericks با DVD راحت ريختم ولي الان dvd خام ندارم روش بريزم فايل ويندوز و براي همين مي خوام با فلش بريزم كه نميشه
      در Mavericks هم گزینه Create a Windows غیر فعال بود؟ Superdrive که مشکلی ندارد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
        در Mavericks هم گزینه Create a Windows غیر فعال بود؟ Superdrive که مشکلی ندارد؟
        بله من اصلا تا حالا نديده يودم يه همچين گزينه اي و ، خير مشكلي نداره

نظر

• با سلام، با عرض پوزش به علت نداشتن وقت نتونستم تمام صفحات رو بگردم برای راه حل مشکلم. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
          بنده به علت کند شدن سیستمم اومدم mavericks رو clean install کردم و سرعت خود سیستم مکم خیلی خوب شد. ولی متاسفانه دسترسی به ویندوز ۷ که قبلا با بوت کمپ نصب شده بود از بین رفته. مشکل اینه که بوت کمپ رو به عنون یک پارتیشن جدا میاره ولی وقتی تو startupdisk میری نیست یا وقتی alt رو موقع بالا اومدن سیستم نگه میداری نمیاد. یعنی کلا به عنوان startup disk حسابش نمیکنه دیگه. حال باید چه کرد؟؟ دوباره باید ویندوز نصب کنم؟؟
          با تشکر

نظر

• با سلام و درود
            بعد از نصب ویندوز با بوت کمپ ؛ آیا امکان داره هم مک و هم ویندوز رو پارتیشن بندی کنیم به عنوان مثال دو تا پارتیشن دیگه تو مک و یکی دیگه تو ویندوز اضافه کنیم ؟
            ممنون از پاسختون

نظر

• سلام خسته نباشید

من با بوت کمپ یه ویندوز 8.1 pro نصب کردم منتها مشکلی که هست رفتم یه بوت کمپ ورژن BootCamp5.1.5640 دانلود کردم با این که تو سایت اپل نوشته این مال 64 بیت هست بازم موقع اجرا رو ویندوز با ارور

کد:
              This version of boot camp is not intended for this computer model
              رو به رو میشم ! ؟ کسی میدونه چه ورژن بوت کمپ باید نصب کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iilliya نمایش پست ها
                سلام خسته نباشید

من با بوت کمپ یه ویندوز 8.1 pro نصب کردم منتها مشکلی که هست رفتم یه بوت کمپ ورژن BootCamp5.1.5640 دانلود کردم با این که تو سایت اپل نوشته این مال 64 بیت هست بازم موقع اجرا رو ویندوز با ارور

کد:
                This version of boot camp is not intended for this computer model
                رو به رو میشم ! ؟ کسی میدونه چه ورژن بوت کمپ باید نصب کنم ؟
                ورژن مکتون چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAr$hia نمایش پست ها
                  ورژن مکتون چیه؟
                  9.2 macbook pro
                  رتینا هم نیست توی سایت اپل زده mid 2012

موریکس 10.9.4 روش نصب هست و ویندوز 8.1 pro wmc
                  ویرایش توسط iilliya : https://i-phone.ir/forums/member/81430-iilliya در ساعت 26-07-2014, 03:47 PM

نظر

• من مک بوک پرو که گرفتم هیچ سی دی توش نیست باید چیکار کنم و دستگاه من سی دی رام نداره اگه از سوپر درایو استفاده کنم مشکل پیش نمیاد؟؟؟؟
                    ممنون از آموزشتون

نظر

• نوشته اصلی توسط sasyhot نمایش پست ها
                      من مک بوک پرو که گرفتم هیچ سی دی توش نیست باید چیکار کنم و دستگاه من سی دی رام نداره اگه از سوپر درایو استفاده کنم مشکل پیش نمیاد؟؟؟؟
                      ممنون از آموزشتون
                      خیر، هیچ فرقی نمیکند، اگر dvd ویندوز و دارید در سوپر درایو قرار داده و نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan7khat نمایش پست ها
                        سلام من تاحالا برای چندین دستگاه مکبوک و آیمک ویندوز زدم اما با اینیکی به مشکل برخورم بعد از مرحله بوت کمپ که سایزو انتخواب می کنم و آیمک ریستارت میشه و تا می خواد بره
                        برای نصب ویندوز میگه no bootable device insert boot disk and prees any key
                        از دوستان کسی نیست کمک کنه

نظر

• سلام من یک مشکلی دارم ویندوز 8.1 نصب کردم و بوت کمپ هم نصب کرپم همه چیز خوبه فقط light sensor نور صفحه تو ویندوز کم میکنه هر چی uninstall میکنم پوباره میاد لطفا راهنمایی کنید چجوری قطع یا disable کنم. با تشکر

نظر

• سلام من روی مکم ماوریکس نصب کردم ، موقع اجرای بوت کمپ با این پیغام روبرو شدم
                            The startup disk cannot be partitioned or restored to a single partition.
                            و فقط گزینه
                            download the latest windows support software from apple فعاله .
                            من از قبل هاردم رو پارتیشن بندی کردم و درایو برای نصب ویندوز جدا کردم .
                            دانلود رو میزنم ولی گیر میکنه و چیزی دانلود نمیشه .
                            بوت کمپ ۵،۱ رو دانلود کردم ، الان نمیدونم چیکار کنم که بتونم ویندوز نصب کنم ، قبلا ازین مشکلا نداشتم !
                            ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• درود
                              مک من mc721 هستش و ماوریکس ۱۰.۹.۴ نصبه روش ورژن بوت کمپ هم ۵.۲.۱ هستش
                              من ویندوز ۷ رو با موفقیت نصب کردم و همه درایورهای بوت کمپ هم زدم و همه چی عالی کار میکرد واسه بار اول
                              دستگاه که خاموش روشن شد ویندوز دیگه بالا نمیاد و cursor چشمک زن سفید تو یه صفحه مشکی وجود داره و مجبورم دستگاه رو ریست کنم دوباره! برای repair و اینا هم رفتم ولی اررور میده
                              کسی این مشکل رو داشته؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• سلام
                                من یه ایر late 2010 دارم. وقتی میخوام نصب کنم ویندوز رو، میگه دی وی دی بوتیبل ویندوز رو بذار و اینا
                                قبلا هم چند باری که ویندوز نصب کردم فقط با دی وی دی درایو پرتابل تونستم نصب کنم. که الان دسترسی ندارم
                                هیچ راهی هست بشه بدون دی وی دی، با فلشی چیزی نصب کرد؟
                                آخه فلش هم بوتیبل کردم ولی گفت دی وی دی بوتیبل پیدا نشد.

نظر

صبر کنید ..
                                X