اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بر عزيزان
    يه سوال داشتم
    من مك بوك اير ١١ دارم و روش برام ويندوز vmware ريختن
    يه دستگاه usb super drive هم دارم كه هروقت له مك بوكم وصل ميكنم فقط روى سيستم مك كار ميكنه روى ويندوز كار نميكنه!!
    چطورى ميشه كه روى ويندوز هم كار كنه؟
    ممنون ميشم پاسخ بدين

نظر

• نوشته اصلی توسط gojesabzzzz نمایش پست ها
      سلام بر عزيزان
      يه سوال داشتم
      من مك بوك اير ١١ دارم و روش برام ويندوز vmware ريختن
      يه دستگاه usb super drive هم دارم كه هروقت له مك بوكم وصل ميكنم فقط روى سيستم مك كار ميكنه روى ويندوز كار نميكنه!!
      چطورى ميشه كه روى ويندوز هم كار كنه؟
      ممنون ميشم پاسخ بدين
      وارد تنظیمات VMWare بشید و از قسمت USB Controller گزینه Automatically Connect New Usb Device ر. تیک دار کنید.
      نوشته اصلی توسط Hhhf
      win 8 32 bit
      نمیشه ریخت؟
      خیر فقط 64 بیت

نظر

• سلام
        من یک مک بوک پرو مدل ME 293 LLA دارم که درایو نوری نداره از طریق فلش 16 گیگ روش ویندوز میخوام نصب کنم سیستم عامل خودشم ماوریکس روش نصب بود خریدم فایل iso ویندوز 7 64 بیت رو دادم و فلش رو وصل کردم و از طریق بوت کمپ برام یک فلش دیسک بوت تیبل ساخت از اینترنت هم یک فایل دانلود شد که یکم طول کشید الان حالا که سیستم رو ریستارت میکنم بعد کلید اپشن رو میگیرم میرم روی ایکون مربوط به ویندوز روش برای نصب اینتر میکنم ولی وقتی به صفحه انتخاب زبان میاد که باید نکست بزنم هم موس و هم کیبورد از کارافتاده و اصلا کار نمیکنه باید چیکار کنم برای نصب ویندوز؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir-bahador نمایش پست ها
          سلام
          من یک مک بوک پرو مدل ME 293 LLA دارم که درایو نوری نداره از طریق فلش 16 گیگ روش ویندوز میخوام نصب کنم سیستم عامل خودشم ماوریکس روش نصب بود خریدم فایل iso ویندوز 7 64 بیت رو دادم و فلش رو وصل کردم و از طریق بوت کمپ برام یک فلش دیسک بوت تیبل ساخت از اینترنت هم یک فایل دانلود شد که یکم طول کشید الان حالا که سیستم رو ریستارت میکنم بعد کلید اپشن رو میگیرم میرم روی ایکون مربوط به ویندوز روش برای نصب اینتر میکنم ولی وقتی به صفحه انتخاب زبان میاد که باید نکست بزنم هم موس و هم کیبورد از کارافتاده و اصلا کار نمیکنه باید چیکار کنم برای نصب ویندوز؟
          قبل از شروع به نصب ویندوز به مک استور برو و مطمئن شو که تمامی آپدیتهای سیستمی رو انجام داده باشی.چندی پیش یه باگ مربوط به قطعی کیبورد و ترک پد گزارش شده بود که اپل اون رو با یه بروزرسانی برطرف کرده.البته اون باگ برای مک بوک پروهای رتینا ۱۳ اینچ گزارش شده بود.به هر حال شما تمامی آپدیتهای سیستم عامل رو انجام بده و بعد ویندوز نصب کن.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread90463.html

نظر

• سلام

ویندوز نصب شده با Boot Camp فرقی با ویندوزی که روی لپ تاپ های ویندوز هست نداره ؟
            من دوست دارم مک رو تجربه کنم ولی تا الان همش با ویندوز کار کردم و برای کار های دانشگاه هم مطمئنا ویندوز لازم میشه. یعنی میشه جوری ویندوز نصب کرد که فرقی با بقیه لپ تاپ ها نداشته باشه ؟ یا آخرش یه فرقی داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Chiz نمایش پست ها
              سلام

ویندوز نصب شده با Boot Camp فرقی با ویندوزی که روی لپ تاپ های ویندوز هست نداره ؟
              من دوست دارم مک رو تجربه کنم ولی تا الان همش با ویندوز کار کردم و برای کار های دانشگاه هم مطمئنا ویندوز لازم میشه. یعنی میشه جوری ویندوز نصب کرد که فرقی با بقیه لپ تاپ ها نداشته باشه ؟ یا آخرش یه فرقی داره ؟
              ویندوز نصب شده از طریق بوت کمپ، هیچ تفاوتی با ویندوز سایر نوت بوک ها ندارد.
              نرم افزار بوت کمپ در مک این امکان و به شما میدهد، که بدون مشکلی مقدار مشخصی به درایو ویندوز اختصاص دهید و ویندوز را در آن نصب کنید. تا دو سیستم عامل در کنار یکدیگر قرار گیرند.

نظر

• نوشته اصلی توسط Chiz نمایش پست ها
                سلام

فرقی نداره ویندوز ویندوزه.فقط برا کسی که میخواد کارای سنگین گرافیکی کنه بهتره از لپتاپهای ویندوزی استفاده کنه

نظر

• سلام مرسی از آموزش خوبتون
                  آقا من همه ی این کار ها رو قبلا انجام داده بودم و بدون هیچ مشکلی استفاده میکنم فقط اینکه این دکمه ای سمت راست کیبورد (ماشین حساب و به علاوه و منها و ...) کار نمیکنه
                  من واسه برنامه حساب داری به اینها نیاز دارم اگه کسی میتونه کمک کنه . مرسی

*سیستم آی مک هست و من برای نصب بوت کمپ به جای سی دی از سایت اپل فایل متناسب دستگاه رو دانلود و نصب کردم

نظر

• من یک مک بوک پرو مدل ۲۹۳ دارم ایمیج ۶۴ گرفتم از ویندوز ۷ اما وقتی میخام با boot camp ویندوز نصب کنم میگه ۶۴ باید باشه نصب نمیکه ؟ کمک لطفا

نظر

• من ویندوز و نصب کردم

تو ویندوز راحت میتونم برم اما stardup disk اسم wimdows و نشون نمیده تو bootcamp مک هم میرم باز اسم ویندوز نیست اما تو disk utility قسمت پارتیشنی ویندوز و نشون میده .

چیکار کنم اسم ویندوز بیاد تو Startup disk ؟

نظر

• سلام..آقایون اساتید محترم منم مشکل ذکر شده در کامنت بالایی رو دارم !! 5..6 ماهه ویندوز 8 نصب کردم کلا هر وقت بخوام برم به ویندوز موقع روشن شدن کلید option رو نگه میدارم از اونجا میرم !! قبلا یادمه توی مک که میرفتم در قسمت startup disk ویندوز هم بود از اونجا restart in windows میکردم حالا تازه یادم افتاده که دیگه نیست همچین چیزی اونجا !! اگه کسی قبلا گشته راه حلی چیزی پیدا کرده به منم بگه لطفا !! ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط magnet0888 نمایش پست ها
                          من ویندوز و نصب کردم

تو ویندوز راحت میتونم برم اما stardup disk اسم wimdows و نشون نمیده تو bootcamp مک هم میرم باز اسم ویندوز نیست اما تو disk utility قسمت پارتیشنی ویندوز و نشون میده .

چیکار کنم اسم ویندوز بیاد تو Startup disk ؟
                          مجموعه بوت کمپ و در ویندوز نصب کردید؟

نظر

• کسی تا حالا ویندوز با bootcamp 5 & Os Mavericks نصب کرده ؟ من imac ME088 دارم BootCamp دیگه تنظیماتش مثل سابق نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط naser.tintin نمایش پست ها
                              کسی تا حالا ویندوز با bootcamp 5 & Os Mavericks نصب کرده ؟ من imac ME088 دارم BootCamp دیگه تنظیماتش مثل سابق نیست
                              من Mountain Lion نصب داشتم و ویندوز 8 نصب کردم با بوت کمپ . البته امروز آپدیت کردم به موریکس

نظر

• دوستان سلام من روی MacBook pro mc375 mid 2010 ویندوز 8.1 نصب کردم ، میشه کمک کنید و بگید bootcap رو چجوری نصب کنم ؟!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X