اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط p.zhalechian نمایش پست ها
    دوستان سلام من روی MacBook pro mc375 mid 2010 ویندوز 8.1 نصب کردم ، میشه کمک کنید و بگید bootcap رو چجوری نصب کنم ؟!!!
    دانلود و نصب کن

نظر

• سلام. يه سوال: براي بازي كدام ويندوز بهتره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmehdi_tz نمایش پست ها
        سلام. يه سوال: براي بازي كدام ويندوز بهتره؟

توصیه مشه بازی نکنید!
        میشه بازی کرد اما خوب دستگاه فنش روی دور تند کار میکنه و بازی طولانی مدت شاید مشکلاتی پیش بیاره!
        و اینکه کدوم ویندوز بهتره بستگی به اون بازی داره!شما باید ببینی در قسمت توضیحات بازی نوشته با چه ویندوز هایی سازگاره!
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
          توصیه مشه بازی نکنید!
          میشه بازی کرد اما خوب دستگاه فنش روی دور تند کار میکنه و بازی طولانی مدت شاید مشکلاتی پیش بیاره!
          و اینکه کدوم ویندوز بهتره بستگی به اون بازی داره!شما باید ببینی در قسمت توضیحات بازی نوشته با چه ویندوز هایی سازگاره!
          خوب مگه يكي از هدفاي بوت كمپ بازي نيست؟ و اينكه روزي ٢ ساعت مشكلي پيش مياره؟

نظر

• سلاک.
            ببخشید دوتا سوال:
            تو اموزش میگه لئوپارد.ماورکس داشته باشیم مهم نیست؟.
            و همچنین به جای سی دی از روی فلش بوت کنیم؟

نظر

• سلام.دوستان مال من مرحله 4 نمیاد.
              یعنی اون قسمت که باید بیاد تا من پارتیشن رو انتخاب کنم نمیاد.
              مرحله دو که یک فلش بوتیبل میسازه از روی ایمیج و وقتی تموم شد یه گزینه خروج میاد و میزنی میاد بیرون.
              منتظر یاری سبزتان هستم

نظر

• سلام
                دوستان می خواستم بدون بعد از آپدیت ورژن مک از ۱۰.۹ به ۱۰.۹.۲ آیا مشکلی برای ویندوز نصب شده با بوت کمپ به وجود میاد؟

نظر

• من توی قسمت پارتیشن گیر میکنه کسی میتونه کمک کنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_enj نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان می خواستم بدون بعد از آپدیت ورژن مک از ۱۰.۹ به ۱۰.۹.۲ آیا مشکلی برای ویندوز نصب شده با بوت کمپ به وجود میاد؟
                    خیر، هیچ مشکلی برای ویندوز نصب شده بوجود نخواهد آمد.

نظر

• سلام دوستان سیستم عامل من lion هست ورژن ۱۰.۷.۵ الان ویندوز ۸ با بوت کمپ نصب کردم ولی درایور های متناسب با دستگاه نمیدونم از کجا باید دانلود کنم ؟

نظر

• برای درایو بوتکمپ ۱۰۰ اختصاص دادم هنگام نصب ویندوز ولی الان (۱ سالی میگذره) به علت نصب نرم افزار حجم کم (منظورم اینه که فایل قابل انتقال نیستند ) اومده می خواستم ببینم راهی هست که بدون اینکه ویندوز بپره حجم درایو بوتکمپ رو افزایش بدم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrban_f نمایش پست ها
                          سلام دوستان سیستم عامل من lion هست ورژن ۱۰.۷.۵ الان ویندوز ۸ با بوت کمپ نصب کردم ولی درایور های متناسب با دستگاه نمیدونم از کجا باید دانلود کنم ؟
                          بستگی به دستگاهتون داره. بهتره که از خود مکینتاش٬ بوت کمپ رو باز کنید و اجازه بدید خودش درایورها رو اتوماتیک روی سی دی برای شما رایت کنه .

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                            برای درایو بوتکمپ ۱۰۰ اختصاص دادم هنگام نصب ویندوز ولی الان (۱ سالی میگذره) به علت نصب نرم افزار حجم کم (منظورم اینه که فایل قابل انتقال نیستند ) اومده می خواستم ببینم راهی هست که بدون اینکه ویندوز بپره حجم درایو بوتکمپ رو افزایش بدم؟؟؟؟
                            ۱. این نرم افزار رو دانلود کنید برای ویندوز : MiniTool Partition Wizard Home Edition - Free download and software reviews - CNET Download.com

۲. با استفاده از disk uitiliy مقدار فضایی که میخواید رو از درایو مکینتاش بردارید و بصورت unallocate شده بذارید بمونه.

۳. ویندوز رو بالا بیارید و برنامه ای که در مرحله ۱ گفتم رو نصب کنید. اجراش کنید و با استفاده از قسمت expand میتونید فضایی که از درایو مکینتاش برداشتید به فضای درایو بوت کمپ اضافه کنید.

منبع

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                              ۱. این نرم افزار رو دانلود کنید برای ویندوز : MiniTool Partition Wizard Home Edition - Free download and software reviews - CNET Download.com

۲. با استفاده از disk uitiliy مقدار فضایی که میخواید رو از درایو مکینتاش بردارید و بصورت unallocate شده بذارید بمونه.

۳. ویندوز رو بالا بیارید و برنامه ای که در مرحله ۱ گفتم رو نصب کنید. اجراش کنید و با استفاده از قسمت expand میتونید فضایی که از درایو مکینتاش برداشتید به فضای درایو بوت کمپ اضافه کنید.

منبع
                              ممنون بابت پاسختون بند اول و دوم رو که انجام دادم ری استارت کردم که برم تو ویندوز ولی alt رو که میگیرم اصلا بوتکمپ رو نمیاره :O
                              ولی هنوز درایوش موجوده !!!
                              چی کار کنم چرا اینطوری شد؟؟؟؟

نظر

• نظر

صبر کنید ..
                                X