اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از setting برید توی startup disk و ویندوز رو انتخاب کنید

نظر

• اینجا هم نیستش (((

نظر

• در رابطه با مشکل شما این تاپیک رو پیدا کردم٬

تقریبا همه چیزش مشخص هست ولی اگه باز جایی به مشکل خوردید سوال کنید.

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1385578

نظر

• ممنون
          یکم گیج کننده بود برام کلا ویندوز رو حذف کردم حجم درایو رو اضافه کردم و دوباره نصبش کردم فقط الان اون درایور هایی که قبلا از تو سایت دانلود کرده بودم رو میزنم نصب کنه مبنویسه این مال این دستگاه نیست
          در صورتی که قبلا هم همین درایور ها رو نصب کرده بودم
          ویندوزم هم همون ویندز 7 هستش
          فقط قبلا رو شیر کوهی بودم حالا رو ماوریکس
          لطفا راهنمایی کنید

نظر

• چرا نميذاريد خود بوت كمپ براتون درايورهاي ساپورت رو دانلود كنه؟ توي مك منظورمه

نظر

• قبلا دانلودشون کرده بودم خو
              خود بوت کمپ دانلود کرده بود
              حالا این ارور رو میداد
              اخر گذاشتم خودش دانلود کنه
              مشکلم نداشتن وقت بود که کلا ....
              بازم ممنون مشکل رفع شد به سلامتی

نظر

• من ویندوز 8 تصب کردم روی مک بوک پرو همه چی مرتبه فقط بلوتوث تو ویندوز کار نمیکنه هیچ دستگاهی نمیتونه پیدا کنه باید چی کار کنم ؟

نظر

• سلام ویندوز ۷ رو روی مک نصب کردم ولی از دو تا گرافیکی ک لپ تاب داره فقط یکیشو میشناسه . (اینتل رو نمیشناسه ) درایورش رو هم گرفتم ولی بازم نصی نمیشه . ممنون میشم کمک کیند

نظر

• سلام من تاحالا برای چندین دستگاه مکبوک و آیمک ویندوز زدم اما با اینیکی به مشکل برخورم بعد از مرحله بوت کمپ که سایزو انتخواب می کنم و آیمک ریستارت میشه و تا می خواد بره
                    برای نصب ویندوز میگه no bootable device insert boot disk and prees any key

نظر

• salam,man chandta moshkel daram:
                      1-vaghti mikham partion bandi konam ke badesh windows 7 ro nasb konam hamun avalesh 3 ta gozine miad ke bayad tik bokhore va har kodumo mizanam mige mige ke usb vared kon.agar mishod az peyghama ax vasatun beferestam kheyli khub mishod.
                      2-haminjuri dar halate mamuli vaghti dvd win7 ro mizaram va ruye auto run click mikonam mige ke osx nemitune suport kone
                      3-man dvd mac ro nadaram, va az mac image daram bar ruye usb, ke amuzeshe image gereftanesham khodetun dadin baraye nasbe mac
                      omidvaram tozihatam tori bude bashe ke manzuramo resunde basham
                      ویرایش توسط m.pouria : https://i-phone.ir/forums/member/121201-m-pouria در ساعت 06-07-2014, 01:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط m.pouria نمایش پست ها
                        salam,man chandta moshkel daram:
                        1-vaghti mikham partion bandi konam ke badesh windows 7 ro nasb konam hamun avalesh 3 ta gozine miad ke bayad tik bokhore va har kodumo mizanam mige mige ke usb vared kon.agar mishod az peyghama ax vasatun beferestam kheyli khub mishod.
                        2-haminjuri dar halate mamuli vaghti dvd win7 ro mizaram va ruye auto run click mikonam mige ke osx nemitune suport kone
                        3-man dvd mac ro nadaram, va az mac image daram bar ruye usb, ke amuzeshe image gereftanesham khodetun dadin baraye nasbe mac
                        omidvaram tozihatam tori bude bashe ke manzuramo resunde basham
                        شما هر زمان طبق قوانین انجمن فارسی تایپ کردید بهتون پاسخ داده میشه

نظر

• دوباره سلام،
                          ببخشید اگر طبق قوانین عمل نکردم.
                          ۱، وقتی میخوام پارتیشن بندی کنم که بعدش ویندوز ۷ نصب کنم ۳ تا گزینه میاد که باید تیک بزنم و بعد از بعد از زدن تیک میگه
                          میگه usb را وارد کن .من نمیدونم چطور ایجا عکس بذارم وگرنه عکس پیغامشو میذاشتم
                          ۲. همینجوری در حالت عادی وقتی دی وی دی ویندوز۷ را میذارم و روی setup میزنم میگه
                          میگه os x نمیتونه ساپورت کنه
                          ۳،من دی وی دی os x رو ندارم. image os x رو بر روی usb دارم که آموزش آن را هم خودتون واسه نصب مک دادین
                          امیدوارم منظورمو با توضیحاتی که دادم به خوبی رسونده باشم

نظر

• دوستان من با بوتکمپ ویندوز ۸.۱ رو نصب کردم ولی خود بوتکمپ سی پی یو شدیدی رو اشغال میکنه(حدود ۵۰٪) و باعث داغ شدن و روشن فن میشه که اذیت میکنه باید چکار کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                              دوستان من با بوتکمپ ویندوز ۸.۱ رو نصب کردم ولی خود بوتکمپ سی پی یو شدیدی رو اشغال میکنه(حدود ۵۰٪) و باعث داغ شدن و روشن فن میشه که اذیت میکنه باید چکار کنم؟
                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              بر روی چه مدلی از مک بوک و چه نسخه ای از درایو های بوت کمپ و در ویندوز نصب کرده اید؟

نظر

• با سلام ودرود
                                من کل دیروزمو گذاشتم روی نصب ویندوز ۸.۱ بروی مک پرو ۲۹۴ نشد که نشد
                                ایمیج ویندوز ۸.۱ که آخرین ورژنش هم بود رو دانلود کردم و فقط هم مدل ۶۴ بیتش تنها بود ‌٬ فلش ۸ گیگ رو گذاشتم و بوت کمپ روش فایلهای ایمیج رو ساخت و رفت برای نصب ویندوز
                                تا پایان نصب بدون هیچ مشکلی مراحل رو میره ولی به آخرین مرحله نصب ویندوز ( finishing up ) که میرسه نصب قطع میشه و پیغام زیرو میده (ببخشسد نمیشد توی اون محیط عکس گرفت )
                                " windows couldn't update the computers boot configuration installation can't proceed "
                                به نظر شما مشکل از کجاست ؟ بوت کمپ یا ویندوز و یا .... ؟
                                ممنون از راهنمایی شما

نظر

صبر کنید ..
                                X