اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    روی یک مک بوک پرو خواستم ویندوز سون نصب کنم که به این مشکلات برخوردم....
    1- گفت از روی windows 7 یک ایمیج بگیر که گرفتم و یک فلش 16 گیگ هم همونطور که گفته بود فرمت کردم و گذاشتم داخل دستگاه ... ولی موقعی که توی bootcamp گزینه continue رو بعد از معرفی مسیر ایمیج و انتخاب فلش میزنم یک ارور میده که میگه باید ویندوز 64 بیتی باشه ... DVD ویندوز گردو هستش و هم 64 و هم 32 بیتی داره داخلش .... چحوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟

2- مشکل دوم هم خودم کلید ALT رو نگه داشتم و DVD بوتیبل رو انتخاب کردم و لود شد ولی وقتی صفحه نصب ویندوز اومد بالا ماوس و کیبرد کار نکرد و نشد که گزینه ها رو انتخاب کنم ...

با تشکر از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      روی یک مک بوک پرو خواستم ویندوز سون نصب کنم که به این مشکلات برخوردم....
      1- گفت از روی windows 7 یک ایمیج بگیر که گرفتم و یک فلش 16 گیگ هم همونطور که گفته بود فرمت کردم و گذاشتم داخل دستگاه ... ولی موقعی که توی bootcamp گزینه continue رو بعد از معرفی مسیر ایمیج و انتخاب فلش میزنم یک ارور میده که میگه باید ویندوز 64 بیتی باشه ... DVD ویندوز گردو هستش و هم 64 و هم 32 بیتی داره داخلش .... چحوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟؟؟

2- مشکل دوم هم خودم کلید ALT رو نگه داشتم و DVD بوتیبل رو انتخاب کردم و لود شد ولی وقتی صفحه نصب ویندوز اومد بالا ماوس و کیبرد کار نکرد و نشد که گزینه ها رو انتخاب کنم ...

با تشکر از راهنماییتون
      سلام

راه حل مشکل اول : باید یک Image ویندوز ۶۴ بیتی تهیه کنید. DVD ویندوزی که در اختیار دارید و نمیشود جدا کرد.

راه حل مشکل دوم : برای حل مشکل موس و کیبورد باید Bootable و از طریق نرم افزار Boot Camp Assistant بسازید.

نظر

• 19.DVD مک را بگذارید و از شما سوال میشه شما باید روی Run setup.exe کلیک کنید.
        سلام از انجایی که این نوشته مریوط ب دوران ناصرالدین شاه هست:دی
        الان که مک های جدید cd ندارن و کلا مک روی cd نیست باید چکار کنیم؟؟
        کاش اموزش اپ دیت میشد

نظر

• نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
          سلام از انجایی که این نوشته مریوط ب دوران ناصرالدین شاه هست:دی
          الان که مک های جدید cd ندارن و کلا مک روی cd نیست باید چکار کنیم؟؟
          کاش اموزش اپ دیت میشد
          به تاپیک زیر مراجعه کرده و درایو های بوت کمپ و متناسب با مک خود دانلود و در محیط ویندوز نصب کنید.
          این تاپیک هم بزودی آپدیت خواهد شد.

http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
            به تاپیک زیر مراجعه کرده و درایو های بوت کمپ و متناسب با مک خود دانلود و در محیط ویندوز نصب کنید.
            این تاپیک هم بزودی آپدیت خواهد شد.

http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html
            متاسفانه تاپیک مقابل هم اپدیت نیست و مکبوک پرو های ۲۰۱۴ را ندارد
            ولی در کل من روی مکم بوت کمپ ۵.۱.۲ را دارم ایا باید برای ویندوز دوباره دانلودش کنم؟؟؟
            سوال مهم بعدی من باید روی فلش ایمیج ویندوز رو بریزم یا فلش را با ایمیج بوت ایبل کنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
              متاسفانه تاپیک مقابل هم اپدیت نیست و مکبوک پرو های ۲۰۱۴ را ندارد
              ولی در کل من روی مکم بوت کمپ ۵.۱.۲ را دارم ایا باید برای ویندوز دوباره دانلودش کنم؟؟؟
              سوال مهم بعدی من باید روی فلش ایمیج ویندوز رو بریزم یا فلش را با ایمیج بوت ایبل کنم؟؟؟
              برای مک بوک پرو های ۲۰۱۴ نسخه ۵.۱.۵۶۴۰ بوده و در همان تاپیک قرار داده شده است.
              نرم افزار Boot Camp Assistant ربطی به درایو های بوت کمپ مخصوص ویندوز ندارد.

سوال مهمتون هم نامفهوم است!
              توسط Boot Camp Assistant در مک USB Bootable ویندوز و بسازید و درایو های بوت کمپ دانلود شده را در USB قرار دهید. یا این درایو ها و بطور مستقیم توسط Boot Camp Assistant دانلود کنید.

نظر

• سلام
                من بدون مشکل نصب کردم و تمامی موارد سخت افزاری هم شناسایی شد .

سوالی داشتم :

۱- در زیر و بالا رفتن در صفحات سرعت ترک پد بسیار سریع هست در ویندوز کجا میشه تنظیم کرد؟

۲- برای درگ کردن پنجره ها یا SELECTکردن های لایت کردن نوشته ها یه Delayداره تقریبا وقتی میخوای های لایت کنی یا سلکت باید یکم شاید کمتر از ۱ ثانیه صبر کنی تا درخواستت انجام بده

نکته:‌بنده از اولین نسخه ی ویندوز ۸.۱ یعنی برای یک سال پیش استفاده میکنم و نمیدونم ایا دلیل این مشکلاتم هست یا خیر

نظر

• سلام دوستان ... من روی iMac یکی از دوستان ویندوز نصب کردم... داخل تنظیمات ویندوز ظاهرا کارت صدا نصب شده ولی صدایی از سیستم در نمیاد ... حتی وقتی چیزی پخش میکنم زوی علامت بلندگو ویندوز که میرم اکولایزرش کار میکنه و پایین بالا میره ...

نظر

• آقا من فایل های بوت کمپ رو دانلود کردم اما Boot Camp Assistant میگه باید دوباره دانلود بشه
                    چطور این فایل ها رو بهش معرفی کنم و بفهمونم که من این فایل ها رو دانلود کردم؟؟؟

نظر

• دوستان میخوام روی مک بوکم با استفاده از بوت کمپ ویندوز ۷ نصب کنم ، مک بوک پرو mc375 مید ۲۰۱۰
                      ورژن بوت کمپ که روش نصبه ، 5.1.2 هست.....، وارد برنامه بوتکمپ که میشم ، گذینه نصب ویندوز ۷ رو فقط با cd داره ، و درایور مک منم خرابه ، چطور میتونم با استفاده از usb نصب کنم ویندوز رو ،؟ امکانش هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirata71 نمایش پست ها
                        دوستان میخوام روی مک بوکم با استفاده از بوت کمپ ویندوز ۷ نصب کنم ، مک بوک پرو mc375 مید ۲۰۱۰
                        ورژن بوت کمپ که روش نصبه ، 5.1.2 هست.....، وارد برنامه بوتکمپ که میشم ، گذینه نصب ویندوز ۷ رو فقط با cd داره ، و درایور مک منم خرابه ، چطور میتونم با استفاده از usb نصب کنم ویندوز رو ،؟ امکانش هست؟
                        به سختی!
                        Installing Windows 8 or Windows 7 on a Mac without Superdrive with VirtualBox | Hugues Valentin

نظر

• با سلام
                          هنگام نصب ویندوز توسط بوت کمپ در مرحله ایی که تیک دانلود درایور بوت کمپ رو برمیداریم و تیک نصب ویندوز را میگذاریم - وقتی دکمه ادامه رو میزنم با اروری با این محتوا ؛دیسک نصب کننده پیدا نمیشه؛ (the installer disc could not be found) مواجه میشم.لطفا راهنماییم کنید.متشکرم.

ویرایش توسط hdastar : https://i-phone.ir/forums/member/38500-hdastar در ساعت 18-11-2014, 04:56 PM

نظر

• منم مشکل همین دوستمون و دارم

نظر

• منم همین مشکل رو دارم، فقط هم یه ویندوز 64 بیتی دارم، اما بازم نمیتونم فلش بوت بسازم،چیکار باید کرد

نظر

• کسی نیست کمک کنه؟چجوری میشه فلش بوتیبل ساخت؟ جز اینکه باید یه فایل ویندوز 64 بیتی تو فایل ایمیج باشه چیرو باید مد نظر داشته باشیم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X