اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من اگر بخواهم فقط ويندوز روي مك بوك داشته باشم و پارتيشن مك را كلا پاك كنم چي كار بايد كنم؟

نظر

• دوست عزیز باید حتما ویندوز روی دی وی دی باشه امکانش نیست روی فلش کاری کرد که بشناسه ویندوز رو بوت کمپ؟

نظر

• با استفاده از نرم افزار هایی همچون flash boot و یا roufus فلش bootable بسازین و مثل نصب ویندوز از روی DVD، با فلش ویندوز خود را نصب کنید

نظر

• با سلام خدمت دوستان، من macbook pro MC700 دارم، قبلا ویندوز 8.1 نصب کرده بودم با همین بوت کمپ جدید همه چیش ok بود، اما امروز دوباره ویندوز 8.1 نصب کردم همون بوت کمپ 5.1.5621 رو هم نصب کردم اما درایو مک تو ویندوز نشون داده نمیشه. هرکی میدونه مشکل از کجاست راهنماییم کنه کارم گیره.

نظر

• سلام
            آقا دقیقا این مشکله منم هست واقعاً ممنون میشم اگه کسی‌ راهنمایی‌ کنه
            من هم یوسمیت رو کلین اینستال کردم و بعدش ویندوز ۷ نصب کردم با بوتکمپ و همهٔ درایور هارو هم آنلاین خودش دانلود کردش ولی‌ وقتی‌ ۷ اومد بالا اصلا پارتیشن مک رو نمی‌دیدم
            تا اینکه بعدش آیه نرم افزار به اسم مک درایو نصب کردم توسط اون تونستم ببینم ولی‌ چون کرک نمی‌شد بد از چند روز دیگه نتونستم ببینم و بعدش خوندم که برای ۶۴بیت کرک نداره اصلا و فقط برا ۳۲ اوکی می‌شه ظاهراً و ویندوز من ۶۴ بیتِ
            در صورتی‌ که قبلاً روش لیون بود هیچ مشکلی‌ نداشتم و تا ماوریکس همش آپدیت می‌کردم و اولین بر بود که کلین اینستال کردم
            به نظرتون اگه پارتیشن مک رو با verify disk va verify disk permissions va repair disk permisions مشکلم حل می‌شه یا نه ؟ حقیقتاً میترسم اطلاعاتم به هم بریزه و پاک بشه ؟
            و اینکه کلا در مک اگه بخوام کل هارد رو لؤ لول فرمت کنم ابزاری هست ؟
            ممنون میشم اگه راهنمایی‌ کنید
            macbook pro 13-inch early 2011 corei 7

نظر

• سلام من ويندوز ٨٠١ روي مك بوك اير نصب مي كنم بالا مياد ولي بعد كه ريستارت ميكنم يه صفحه سياه مياد و ديگه ميمونه تو ان صفحه ؟
              ورژن مك هم يوسيميت

نظر

• سلام
                نسخه ویندوز خود را عوض کنید. منم همین مشکل را داشتم که با تعویض نسخه ویندوز برطرف گردید

نظر

• اقا یه سوال
                  چه جور dvd واسه نصب ویندوز باید باشه ؟ من الان یه چندتا dvd نصب وین ۷ و وین ۸ دارم ولی قبول نمی کنه !‌ میشه راهنماییم کنین ؟
                  مرسی

نظر

• دوستان راهی هستش که بدون دی‌استارت کردن ، تو محیط مک بشه ویندوز رو اجرا کرد؟
                    مثلا واسه پرینت گرفتن یا استفاده از آفیس
                    الان من به بوت کمپ ویندوز ریختم...باید با ‌VMWare این کاری که میخوام رو انجام بدم؟
                    نرم‌افزار سبکی هست واسه این کار؟
                    چندوقت پیش یکجا خوندم ولی اصلا یادم نیست اسمش چی بود...ولی VMware نبود یا Parallel desktop

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                      دوستان راهی هستش که بدون دی‌استارت کردن ، تو محیط مک بشه ویندوز رو اجرا کرد؟
                      الان من به بوت کمپ ویندوز ریختم...باید با ‌VMWare این کاری که میخوام رو انجام بدم؟
                      چندوقت پیش یکجا خوندم ولی اصلا یادم نیست اسمش چی بود...ولی VMware نبود یا Parallel desktop
                      دقیقا راهش همون vmware یا parallel desktop هست هر دوشون خوبن فقط parallel برای این کار بیشتر رواج داره فک کنم یکم سبکتر باشه ولی در هر حال چون شما دو تا سیستم عامل همزمان لود کردین این کار کار سبکی نیست و روی سیتم بار زیادی هست....

نظر

• افا روشی برای نصب ویندوز به جز bootcamp و مجازی هست

یکی از دوستان می گفت iking نرم افزاری داره خودش ۲۰ مین ویتدوز نصب میکنه

یه مشکل دیگه که دارم تو مرحله download windows support خیلی طول میکشه نیم ساعت زمان میزه

به این ارورها هم برخود می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hacker0011 نمایش پست ها
                          افا روشی برای نصب ویندوز به جز bootcamp و مجازی هست

یکی از دوستان می گفت iking نرم افزاری داره خودش ۲۰ مین ویتدوز نصب میکنه

یه مشکل دیگه که دارم تو مرحله download windows support خیلی طول میکشه نیم ساعت زمان میزه

به این ارورها هم برخود می کنم

دوست عزیز، تیک donload the latest version.... را بردارید و ادامه نصب ویندوز را به راحتی بدهید. همچنین علت ارور اول، عدم انطباق Boot Camp دانلود شده با سیستم خودتان می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                            دوستان راهی هستش که بدون دی‌استارت کردن ، تو محیط مک بشه ویندوز رو اجرا کرد؟

نرم افزار های VMWare ، Parallel Desktop و VirtualBox میشه ویندوز مجازی نصب کرد. بهترین و سبک ترین نرم افزار Parallel Desktop می باشد. اگر خیلی حرفه ای می خواهید استفاده کنید، از نرم افزار VMWare استفاده کنید

نظر

• من هم یوسمیت رو کلین اینستال کردم و بعدش ویندوز ۷ نصب کردم با بوتکمپ و همهٔ درایور هارو هم آنلاین خودش دانلود کردش ولی‌ وقتی‌ ۷ اومد بالا اصلا پارتیشن مک رو نمی‌دیدم
                              تا اینکه بعدش آیه نرم افزار به اسم مک درایو نصب کردم توسط اون تونستم ببینم ولی‌ چون کرک نمی‌شد بد از چند روز دیگه نتونستم ببینم و بعدش خوندم که برای ۶۴بیت کرک نداره اصلا و فقط برا ۳۲ اوکی می‌شه ظاهراً و ویندوز من ۶۴ بیتِ
                              در صورتی‌ که قبلاً روش لیون بود هیچ مشکلی‌ نداشتم و تا ماوریکس همش آپدیت می‌کردم و اولین بر بود که کلین اینستال کردم
                              به نظرتون اگه پارتیشن مک رو با verify disk va verify disk permissions va repair disk permisions مشکلم حل می‌شه یا نه ؟ حقیقتاً میترسم اطلاعاتم به هم بریزه و پاک بشه ؟
                              و اینکه کلا در مک اگه بخوام کل هارد رو لؤ لول فرمت کنم ابزاری هست ؟
                              ممنون میشم اگه راهنمایی‌ کنید

نظر

• سلام بعد از نصب بوت كمپ با ورژن 5.1 روي يوسميت جداي از اينكه جايي براي مشخص كردن ايزو ويندوز نداشت و مجبور شدم از ويندوز فلش ويندوز رو درست كنم.
                                مشكل اصلي اينه كه بعد از اينكه ريستارت ميكني و با فلش ويندوز بوت ميكني موقع انتخاب پارتيشن نصب ويندوز پيغام هارد ديسك mbr رو ميده و نميزاره پارتيشن رو انتخاب كني.
                                چيكار بايد كرد؟

- - - - - - - - - -

سلام بعد از نصب بوت كمپ با ورژن 5.1 روي يوسميت جداي از اينكه جايي براي مشخص كردن ايزو ويندوز نداشت و مجبور شدم از ويندوز فلش ويندوز رو درست كنم.
                                مشكل اصلي اينه كه بعد از اينكه ريستارت ميكني و با فلش ويندوز بوت ميكني موقع انتخاب پارتيشن نصب ويندوز پيغام هارد ديسك MBR رو ميده و نميزاره پارتيشن رو انتخاب كني.
                                چيكار بايد كرد؟

- - - - - - - - - -

سلام بعد از نصب بوت كمپ با ورژن 5.1 روي يوسميت جداي از اينكه جايي براي مشخص كردن ايزو ويندوز نداشت و مجبور شدم از ويندوز فلش ويندوز رو درست كنم.
                                مشكل اصلي اينه كه بعد از اينكه ريستارت ميكني و با فلش ويندوز بوت ميكني موقع انتخاب پارتيشن نصب ويندوز پيغام هارد ديسك MBR رو ميده و نميزاره پارتيشن رو انتخاب كني.
                                چيكار بايد كرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X