اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط raminsr نمایش پست ها
    گزینه ی verify و repair هر دو تاش خاموشه.از ۴ تا دی وی دی استفاده کردم نمیشه!
    دستگاهت چیه؟
    پیغام رو کجا بهت میده؟
    درایو بوت کمپ ایجاد میشه؟
    توضیحات کاملتر بدید.درصورت امکان از ارور عکس تهیه کنید
    ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 21-11-2013, 12:54 PM

نظر

• سلام
      من تا حالا با پارالل ویندوز داشتم و مواقع ضروری به ویندوز میرفتم ولی الان نیاز به ویندوز مجزا دارم نه مجازی تا بتونم برنامه ی خاص خودمو Run کنم. میخوام با boot camp ویندوز 8.1 بریزم و اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم و چی کار کنم (نمدونم 8.1 هم نصب اش شبیه همین آموزش 7 هست یا نه) ممنون میشم راهنماییم کنید.
      Mc374 دارم و os x mavericks رو نصب دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
        سلام
        من تا حالا با پارالل ویندوز داشتم و مواقع ضروری به ویندوز میرفتم ولی الان نیاز به ویندوز مجزا دارم نه مجازی تا بتونم برنامه ی خاص خودمو Run کنم. میخوام با boot camp ویندوز 8.1 بریزم و اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم و چی کار کنم (نمدونم 8.1 هم نصب اش شبیه همین آموزش 7 هست یا نه) ممنون میشم راهنماییم کنید.
        Mc374 دارم و os x mavericks رو نصب دارم
        شما روی ۳۷۴ نمیتونید ۸ یا ۸.۱ بریزید.آخرین نسخه ای که بوت کمپ برای این دستگاه عرضه کرده ویندوز ۷ هست.(روش نصب ۸.۱ مثل ویندوز ۷ هست)

نظر

• سلام .. خوب من لپ تاپم مدل Mid 2009 هستش و با استفاده از بوتکمپ روش ویندوز ۸ نصب کردم چند ماه قبل و کاملا درست هم کار میکنه !! دوتا مشکل هست که اولیش قبول نکردن خود ویندوز هست که باید به یک روش زیرکانه گولش زد و نصب کرد و دومین مشکل نصب درایورهای سیستم بعد از نصب ویندوز توسط بوت کمپ هستش که اونم یک راه ساده براش هست !! اگر واقعا نیاز هست لطفا بگید میگردم دوباره پیداش میکنم اون روش رو !! یا علی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
            سلام .. خوب من لپ تاپم مدل Mid 2009 هستش و با استفاده از بوتکمپ روش ویندوز ۸ نصب کردم چند ماه قبل و کاملا درست هم کار میکنه !! دوتا مشکل هست که اولیش قبول نکردن خود ویندوز هست که باید به یک روش زیرکانه گولش زد و نصب کرد و دومین مشکل نصب درایورهای سیستم بعد از نصب ویندوز توسط بوت کمپ هستش که اونم یک راه ساده براش هست !! اگر واقعا نیاز هست لطفا بگید میگردم دوباره پیداش میکنم اون روش رو !! یا علی

واقعا ممنون میشم دوست عزیز بگین من چه جوری میتونم نصب کنم.

نظر

واقعا ممنون میشم دوست عزیز بگین من چه جوری میتونم نصب کنم.
              سلام..چشم...خوب اول در مک وارد BootCamp Assistant بشید و سی دی ویندوز 7 ( seven ) رو درون سیستم قرار بدید ..2 تا گزینه داریم که اینستال ویندوز 7 رو تیک کرده و گزینه دانلود ساپورت سافتور ( download support (software رو به صورت غیر فعال رها کنید .. سپس در ادامه نصب سیستم رو پارتیشن بندی کنید به دلخواه ...سپس ادامه دهید ( NEXT ) تا برنامه شروع به پارتیشن بندی کرده و سیستم ریستارت بشه و وارد قسمت اینستال ویندوز 7 ( seven ) بشه..بعد در اولین صفحه قبل از نصب روی علامت X کلیک کنید که از اینستال خارج بشه و دوباره ریستارت بشه..سپس فورا کلید آپشن ( option ) را بگیرید و نگه دارید ..در این حالت شما وارد حالت انتخاب startup disk میشید !! دکمه ایجکت ( eject ) رو بزنید و این بار سی دی ویندوز 8 رو درون سیستم قرار بدید !! بعد از خوانده شدن سی دی توسط سیستم یک گزینه جدید که مربوط به نصب ویندوز 8 هست روی صفحه میاد و باید روش کلیک کنید که برای نصب و راه اندازی ممکنه به یک موس و یا حتی کیبورد جداگانه به صورت سیمی ( wired ) نیاز باشه !! خوب ادامه بدید و پارتیشن بوتکمپ رو که قبلا جدا کردید رو انتخاب کنید که برای نصب باید اون رو های لایت کرده و فرمت کنید .. سپس ویندوز رو با خیال راحت نصب کنید !!

حالا مرحله دوم که نصب درایور های بوت کمپ هستش ( اخرین ورژن بوت کمپ 4 !! و بوت کمپ 5 اونم ترجیحا آخرین ورژن نیاز هستش )

درون ویندوز 8 قبل از نصب درایور ها هیچی درست کار نمیکنه و بوت کمپ هم نصب نمیشه و ارور میده !!
              حالا اول بوت کمپ 4 رو باید نصب کنید با اینکه در ویندوز 8 هستید ( روی فلش دیسک یا سی دی یا روی خود سیستم فرقی نمیکنه ) و بعد از نصب شدن . تعدادی از درایور ها نصب میشن و سیستم دوباره ریستارت میشه !! ( آپشن رو نگه داشته و دوباره به محیط ویندوز برگردید )

حالا نوبت نصب بوت کمپ 5 هستش .. با استفاده از این لینک http://www.theprojectdev.com/public/pub.html یک فایل رجیستری رو دانلود کنید ( ممکنه نیاز به قند شکن باشه و لینک سالم هستش ).. فایل رو از زیپ خارج کنید و روی فایل دوبار کلیک کنید و allow/ok رو بزنید تا نصب بشه !!

سپس به نصب بوت کمپ 5 برگشته و روی اون کلیک راست کنید و گزینه ( "Run as Administrator" ) رو بزنید و تمام !! ویندوز نصب شده بوت کمپ هم نصب میشه !! باز هم سوالی بود دستور بدید !! یا علی

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                سلام..چشم...خوب اول در مک وارد BootCamp Assistant بشید و سی دی ویندوز 7 ( seven ) رو درون سیستم قرار بدید ..2 تا گزینه داریم که اینستال ویندوز 7 رو تیک کرده و گزینه دانلود ساپورت سافتور ( download support (software رو به صورت غیر فعال رها کنید .. سپس در ادامه نصب سیستم رو پارتیشن بندی کنید به دلخواه ...سپس ادامه دهید ( NEXT ) تا برنامه شروع به پارتیشن بندی کرده و سیستم ریستارت بشه و وارد قسمت اینستال ویندوز 7 ( seven ) بشه..بعد در اولین صفحه قبل از نصب روی علامت X کلیک کنید که از اینستال خارج بشه و دوباره ریستارت بشه..سپس فورا کلید آپشن ( option ) را بگیرید و نگه دارید ..در این حالت شما وارد حالت انتخاب startup disk میشید !! دکمه ایجکت ( eject ) رو بزنید و این بار سی دی ویندوز 8 رو درون سیستم قرار بدید !! بعد از خوانده شدن سی دی توسط سیستم یک گزینه جدید که مربوط به نصب ویندوز 8 هست روی صفحه میاد و باید روش کلیک کنید که برای نصب و راه اندازی ممکنه به یک موس و یا حتی کیبورد جداگانه به صورت سیمی ( wired ) نیاز باشه !! خوب ادامه بدید و پارتیشن بوتکمپ رو که قبلا جدا کردید رو انتخاب کنید که برای نصب باید اون رو های لایت کرده و فرمت کنید .. سپس ویندوز رو با خیال راحت نصب کنید !!

حالا مرحله دوم که نصب درایور های بوت کمپ هستش ( اخرین ورژن بوت کمپ 4 !! و بوت کمپ 5 اونم ترجیحا آخرین ورژن نیاز هستش )

درون ویندوز 8 قبل از نصب درایور ها هیچی درست کار نمیکنه و بوت کمپ هم نصب نمیشه و ارور میده !!
                حالا اول بوت کمپ 4 رو باید نصب کنید با اینکه در ویندوز 8 هستید ( روی فلش دیسک یا سی دی یا روی خود سیستم فرقی نمیکنه ) و بعد از نصب شدن . تعدادی از درایور ها نصب میشن و سیستم دوباره ریستارت میشه !! ( آپشن رو نگه داشته و دوباره به محیط ویندوز برگردید )

حالا نوبت نصب بوت کمپ 5 هستش .. با استفاده از این لینک http://www.theprojectdev.com/public/pub.html یک فایل رجیستری رو دانلود کنید ( ممکنه نیاز به قند شکن باشه و لینک سالم هستش ).. فایل رو از زیپ خارج کنید و روی فایل دوبار کلیک کنید و allow/ok رو بزنید تا نصب بشه !!

سپس به نصب بوت کمپ 5 برگشته و روی اون کلیک راست کنید و گزینه ( "Run as Administrator" ) رو بزنید و تمام !! ویندوز نصب شده بوت کمپ هم نصب میشه !! باز هم سوالی بود دستور بدید !! یا علی
                آقا دم شما گرم خیلی لطف کردی
                یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم
                ۱- شنیدم باید DVD فقط یه نسخه ای باشه وگرنه بوت نمیشه! درسته؟ (مثلا فقط pro ۶۴ بیتی باشه و مثلا home توش نباشه!)
                ۲- آخرین ورژن بوت کمپ ۴ چنده؟! از کجا میشه گرفت؟! ورژن بوت کمپ الان من اینه 5.1.0
                با این حساب من باید یه فایل ویندوز ۷، یدونه ۸.۱ ، بوت کمپ ۴ و ۵ داشته باشم. درسته؟

نظر

• خوب دی وی دی اگه مالتی ورژن هم باشه طوری نیست چون موقع نصب میپرسه که کدوم رو میخوای نصب کنید ولی هفت و ۸ باید جداگانه باشه !! و بوت کمپ ۴ رو هم متاسفانه نمی دونم که ورژن آخرش چه شماره ای هستش فکر کنم باید سرچ کنید یا توی همین انجمن در قسمت دانلود بوت کمپ اونو دانلود کنید !! و در اخر هم بله برای نصب هر دو بوت کمپ ۴ و ۵ و هر دو دی وی دی ویندوز های ۷ و ۸ نیاز هستش !! من چون بوت کمپ ۴ و ویندوز ۷ رو از قبل داشتم فقط یک ویندوز ۸ خریدم و بوت کمپ ۵ رو که تازه اومده بود رو دانلود کردم !!

نظر

• خیلی ممنونم دوست عزیز، سرچ زدم مثل اینکه آخرین ورژن 4.0.4326 بود که از خود اپل دارم دانلود میکنم (حدود ۹۰۰ مگابایت!)
                    بعد از دانلود نصبش میکنم و خبر اوکی بودنش رو میدم. فقط احتمال اینکه مک بپره هست؟! چون پشتیبان نگرفتم یا کلا پارتیشنش ربطی به مک نداره
                    ممنونم که وقت گذاشتین

نظر

• با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

ببخشید داشتم فوتبال تیم محبوبم اینتر رو میدیدم !! خوب اگه بشه بوت کمپ ۴ روهم از بیرون خرید که چه بهتر !! و در مورد خود مک هم جای نگرانی نیست اگه در سایز انتخابی درایو برای نصب ویندوز دقت کنید فضای خالی برای مک هم باقی میمونه و مشکلی براش پیش نمیاد نیاز به پشتیبانی نداره اثری هم روی مک نمیزاره نصب ویندوز با بوت کمپ !! من کوچیکتم داداش شما سروری

ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 05-12-2013, 01:29 AM

نظر

• سلام.من الان مک ۱۰.۹ دارم و ویندوز۸ هم نصب کردم.الان میخواستم ویندوز ۸.۱ نصب کنم باید پارتیشن ویندوز حذف کنم؟و اینکه ویندوز ۸.۱ مشکل خاصی نداره نسبت به ۸؟
                        با تشکر

نظر

• ببخشید دوستم یه سوال دگه هم داشتم
                          بعد از نصب ویندوز مشکلی بابت درایور ها نداشتیو همه رو شناخت؟ مثل Fn ؟ و این که وسط برنامه ها یهو crash نمیکرد؟!

نظر

ببخشید دوستم یه سوال دگه هم داشتم
                            بعد از نصب ویندوز مشکلی بابت درایور ها نداشتیو همه رو شناخت؟ مثل Fn ؟ و این که وسط برنامه ها یهو crash نمیکرد؟!
                            خوشبختانه نه !! فقط تنها مشکلی که دارم اینه که قبلا که ویندوز 7 بود . از داخل مک انتخاب میکردم که ریستارت بشه و به ویندوز بره توی startup disk بود و دفعه بعد هم که روشن میکردم خودش دوباره میرفت روی ویندوز . و در ویندوز هم همینطور باید از منوی بوت کمپ ریستارت میکردم به مک !! اما حالا اگه بخوام به ویندوز برم حتما باید قبل از روشن کردن سیستم Option رو نگه دارم و به صورت دستی به ویندوز برم اگه نه فقط مک رو لود میکنه !!
                            مشکل کرش کردن برنامه نه به هیچ وجه نداره چون خیلی باش کار کردم همچین موردی نداشتم !!

نظر

• دوستان دیسک ویندوز من مولتی ورژنه راهی هست که بشه از دیسک مولتی ورژن یه نسخه تک ورژنه ۶۴ بیتی ساخت !؟
                              من این ارور رو میگیرم هردفعه . چندین دیسک مختلف رو هم تست کردم .

تو متنش میگه میشه با فلش نصب کرد. روشی واسه ساخت اون فلش هست !؟
                              ویرایش توسط m-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/1906-m-iphone در ساعت 09-12-2013, 01:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
                                دوستان دیسک ویندوز من مولتی ورژنه راهی هست که بشه از دیسک مولتی ورژن یه نسخه تک ورژنه ۶۴ بیتی ساخت !؟
                                من این ارور رو میگیرم هردفعه . چندین دیسک مختلف رو هم تست کردم .

تو متنش میگه میشه با فلش نصب کرد. روشی واسه ساخت اون فلش هست !؟
                                باید حتماً یه دیسک تک ویندوزه ۶۴ بیتی از بازار تهیه کنید یا دانلود کنید.
                                روش ساخت فلش هم با یه سرچ تو نت راحت پیدا میکنی

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro

نظر

صبر کنید ..
                                X