اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    قبلا ویندوز نصب کرده بودین رو همین مک؟
    بله رو همين بود بازهمين سي دي. از وقتي اپديت كردن اينجوري ميشه نميتونم نصب كنم خيلي عجيبه.نميدونم چيكار كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
      بله رو همين بود بازهمين سي دي. از وقتي اپديت كردن اينجوري ميشه نميتونم نصب كنم خيلي عجيبه.نميدونم چيكار كنم

اون ویندوز قبلیو از bootcamp حذف کردین ؟

نظر

• بله قبلیو با خود بوت کمپ پاک کردم

نظر

بله قبلیو با خود بوت کمپ پاک کردم
          هاردتون رو کامل بازسازی کنید(Repair) و بعد اگه درایو بوت کمپ ایجاد شده اون رو با خودش پاک کن و مجدد عملیات رو انجام بده.اگه هاردت Repair نشد با دیسک بوت مک وارد شو و از Disk Utility عملیات Repair رو انجام بده

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
            هاردتون رو کامل بازسازی کنید(Repair) و بعد اگه درایو بوت کمپ ایجاد شده اون رو با خودش پاک کن و مجدد عملیات رو انجام بده.اگه هاردت Repair نشد با دیسک بوت مک وارد شو و از Disk Utility عملیات Repair رو انجام بده
            همرو انجام دادم نشد.تنها راه فكر كنم اينه كه يه بار مك رو reinstal كنم.
            نمينونم فقط بوت كمپ رو به ورژن قبلي برگردونم؟؟؟؟

نظر

همرو انجام دادم نشد.تنها راه فكر كنم اينه كه يه بار مك رو reinstal كنم.
              نمينونم فقط بوت كمپ رو به ورژن قبلي برگردونم؟؟؟؟

شما کافیه ففط clean instal کنید دیگه فکر نکنم مشکل خاصی باشه

نظر

• سلام من فقط یک مشکل دارم اونم داره با روانم بازی میکنه من بعد از اینکه :
                1- همه کارای که شما گفتید رو انجام دادم
                2- برای خودم 3تا پارتیشن درست کردم بعد نصب ویندوز الان درایوام شده بوت کمپ و اکسترا و مک
                3- برای اینکه بتونم تو دراو های مک و اکسترا چیزی بریزم یا باز کنم از داخل ویندوز برنامه ی Mac drive رو حتما باید ریخت

بعد از اینها مشکل من این هست برای هر بار بالا امدن ویندوز 2 تا درایو دیگم مثل یک هارد جدا گونه میان بالا و اوتو ران میدن میخوام انجوری نباشه باید چه کرد؟

نظر

• با تشكر از دوستان براي گرداوري اين همه مطالب مفيد
                  من رو Macbook و MacbookPro به راحتي نصب كردم
                  فقط ميخواستم بهدونم رو Macbook Air كه سي دي رام نداره چطور ميشه نصب كرد

نظر

• بایدbootable usb درست کنی از روی اون نصب کنی

نظر

• آيا امكانش هست يكم بشتر توضيح بديد يا اگر در انجمن هست بگيد تو كدوم قسمت هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط M_R_H_A نمایش پست ها
                        آيا امكانش هست يكم بشتر توضيح بديد يا اگر در انجمن هست بگيد تو كدوم قسمت هست؟
                        با سی دی رامهای معمولی هم میتونی نصب کنید و یا ویندوز داخل فلش بریزید بینید جواب میده
                        من تست نکردم با فلش

نظر

• دوشتان من به مشکل خوردم همون اول و اینکه من الان سوپر درایور رو دارم اما وقتی میخوام گزینه continue رو بزنم پیغام میده
                          no usb drive
                          there is no usb driver connected to the system
                          please insert a usb driver to continue
                          من همه چیم وصله ولی این مشکل رو دارم میشه بهم بگین چیکار کنم
                          مک بوک پرو هم دارم
                          میخوام ویندوز ۸ نصب کنم

نظر

• درود به همه دوستان

من یه MAC-os Lion دارم و از طریق اموزشهای معمول نمی تونم روش ویندوزی نصب کنم
                            پارالل نسخه 7 رو دارم و نصب کردم روی من اما نتونستم کاری باهاش بکنم
                            فیوژن هم نتونست کمکی بکنه
                            با بوت کمپ هم نتونستم کار کنم . چون میگه سی دی ویندوز رو بذار . گویا از طریق فایل ایزو تو فلش نمی تونه ویندوز رو نصب کنه

میشه یکی از اساتید اینجا به صورت مختصر و مفید توضیح بده چطور می تونم روی مک خودم ویندوز نصب کنم

سپاس بی پایان

نظر

• نوشته اصلی توسط amiga نمایش پست ها
                              درود به همه دوستان

من یه MAC-os Lion دارم و از طریق اموزشهای معمول نمی تونم روش ویندوزی نصب کنم
                              پارالل نسخه 7 رو دارم و نصب کردم روی من اما نتونستم کاری باهاش بکنم
                              فیوژن هم نتونست کمکی بکنه
                              با بوت کمپ هم نتونستم کار کنم . چون میگه سی دی ویندوز رو بذار . گویا از طریق فایل ایزو تو فلش نمی تونه ویندوز رو نصب کنه

میشه یکی از اساتید اینجا به صورت مختصر و مفید توضیح بده چطور می تونم روی مک خودم ویندوز نصب کنم

سپاس بی پایان
                              ســـــلام
                              از طریق بوت کمپ جه پیغامی میده که نمیتونی بسازی؟

نظر

• خوب
                                من تونستم با هر بدبختی که بود ویندوز 7 رو نصب کنم .
                                البته الان ایرادش اینه که اگه بخوام از هر کدوم از سیستم عامل ها استفاده کنم باید ری استارت کنم و نمیشه بینشون سویچ کرد . البته یکی از دوستام می گفت چون تو کار طراحی انجام میدی سویچ برای تو
                                مناسب نیست و همون بهتر که به صورت کامل با یکی از سیستم عامل ها بالا بیای .
                                اولا آیا این حرف درسته ؟
                                درثانی من هرچی فایل برای آپدیت بوت کمپ از سایت رسمی اپل گرفتم وقتی رو ویندوزم , نصب نمیشه .
                                نمی دونم چه ورژنی رو بگیرم و اصلا از کجا بفهمم که ورژن بوت مکپ من چیه که برای فایل آپدیت رو بگیرم .
                                در ضمن روی ویندوز نت ندارم و نمی دونم چیکارش باید کرد .
                                مشخصات سیستم من :
                                - imac 12.2
                                - mac os mountain lion

ممنون میشم منو راهنمایی کنین
                                ویرایش توسط amiga : https://i-phone.ir/forums/member/127172-amiga در ساعت 10-06-2013, 08:07 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X