اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    می خواستم بپرسم برای نسخه ی شیر کوهی هم می شه با بوت کمپ ویندوز بالا اورد یا نه؟
    مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط hafez341 نمایش پست ها
      سلام
      می خواستم بپرسم برای نسخه ی شیر کوهی هم می شه با بوت کمپ ویندوز بالا اورد یا نه؟
      مرسی
      بله تفاوتی نداره

نظر

• دوستان این بوت کمپ که قبلا واسه سون جواب میداد و نصب کرده بودم الان واسه 8 جواب نمیده چکار کنم؟
        ناگفته نمونه که صدا و گرافیک و شبکه درسته با این حال می خوام بوت کمپ رو نصب کنم واسه ویندوز8 لطفا راهنمایی بفرمایید

نظر

• یکی راهنمایی کنه چکار کنم واسه بوت کمپ روی ویندوز 8؟تراک پد مجیک موس درست کار نمی کنن
          اصلاح میکنم که گرافیک هم درست نیست اون مد شیشه ای پنجره ها فعال نیست و....

- - - - - - - - - -

یکی راهنمایی کنه چکار کنم واسه بوت کمپ روی ویندوز 8؟تراک پد مجیک موس درست کار نمی کنن
          اصلاح میکنم که گرافیک هم درست نیست اون مد شیشه ای پنجره ها فعال نیست و....

نظر

• تا جایی که من می دونم Windows 8 الان به به صورت کامل توسط اپل ساپورت نمیشه و ممکنه این مشکلات در استفاده به وسیله BootCamp پیش بیاد.
            من پیشنهاد می کنم برای استفاده با BootCamp از Windows 7 استفاده کنید؛ و Windows 8 را هم می توانید با استفاده از ماشین مجازی استفاده کنید.

نظر

• دوستان برای نصب ویندوز ۷ در کنار شیر کوهی .... درایور ها رو باید از کجا بیارم ...یه جا داره که دانلود کنه ولی هی قطع میشه ... نمی تونم دانلود کنم ....

نظر

• رفقا یه کمکی کنید......!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                  رفقا یه کمکی کنید......!!!!!
                  خدمت شما اينجا ميتونى پيدا كنى
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html

نظر

• من که هر کاری کردم نتونستم از bootcamp مک windows 8 رو نصب کنم از disk utility یه partition جدا واسه windows 8 ساختم و به ms dos فرمت کردم و یه فضای ۱۰۰ گیگ بهش دادم بعدش dvd ویندوز رو گذاشتم و از قسمت startsup disk دی وی دی ویندوز ۸ رو انتخاب رو کردم بعدشم که دیگه بقیه مراحل نصبو انجام دادم و آخرین ورژن boot camp رو از سایت apple دانلود کردم روی ویندوز نصب کردم و تمام درایورهای ویندوز ۸ نصب شد.

نظر

• اینطوری که نباید نصب کنید که!

دقیق مثل اموزش برید جلو! نباید با Disk utitlies بسازید فضای مورد نیاز را! فقط از طریق Bootcamp! دقیق دقیق مثل أموزش برید جلو!

در ضمن این پارتیشنی که ساختید را هم پاک کنید و بعد برید سراغ bootcamp چون بهتون اررور میده و نمیذاره بیشتر از یک پارتیشن داشته باشید!
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• برای نصب درایور ها در ویندوز ۸ از این بوت کمپ استفاده نمایید , نسخه اخر برای ویندوز میباشد :
                        Boot Camp Support Software 5.0.5033

نظر

• سلام
                          من به ورژن ۱۰.۸.۳ اپدیت کردم.
                          حالا که میخوام ویندوز ۷ نصب کنم از بوت کمپ، بعد از مشخص کردن حجم درایو این ارور رو میده.من تا حالا چندین بار خودم ویندوز رو نصب کردم نمیدونم چرا ایندفعه اینجوری میشه.
                          http://www.i-phone.ir/forums/cachedI...7bd7cached.jpg
                          کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟به شدت به ویندوز نیاز دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
                            سلام
                            من به ورژن ۱۰.۸.۳ اپدیت کردم.
                            حالا که میخوام ویندوز ۷ نصب کنم از بوت کمپ، بعد از مشخص کردن حجم درایو این ارور رو میده.من تا حالا چندین بار خودم ویندوز رو نصب کردم نمیدونم چرا ایندفعه اینجوری میشه.
                            http://www.i-phone.ir/forums/cachedI...7bd7cached.jpg
                            کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟به شدت به ویندوز نیاز دارم
                            یکبار ریستارت کنید و بلافاصله تست کنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                              یکبار ریستارت کنید و بلافاصله تست کنید!
                              ريستارت كردم نشد.
                              مشكل از چي ميتونه باشه اخه؟؟؟ خيلي عجيبه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
                                ريستارت كردم نشد.
                                مشكل از چي ميتونه باشه اخه؟؟؟ خيلي عجيبه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2