اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان.
    من ویندوز 7 روی مک نصب داشتم ولی نرم افزار ANSYS رو روش نصب کردم و حالا ویندوز بالا نمیاد.خواستم خودم ویندوز نصب کنم و از آموزشی که اینجا گذاشتین استفاده کردم اما چندتا سوال پیش اومده برام:
    1-آیا باید اوون Boot camp که به عنوان یک پارتیشن هست رو باید پاک کنم؟
    2-اصلا من نرم افزار booot camp assistant رو تو application ها ندارم و آیا باید دوباره نصبش کنم؟چطوری؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    راستی نرم افزارهای مهندسی مکانیک قابل نصب روی مک گیر میاد که من نخوام ویندوز نصب کنم؟
    ویرایش توسط javad-323 : https://i-phone.ir/forums/member/17465-javad-323 در ساعت 21-01-2012, 02:01 PM

نظر

• سلا.میخواستم بونم بعد از نصب ویندوز بویسله بوت کمپ..امکان اینکه همون پارتیشن رو افزایش حجم بدیم هست یا نه؟یا باید دوباره نصب کنیم
      ممنون

نظر

• دورود . من میخوام سیستم لینوکس رو رو مکم(mc700)نصب کنم.همین روش هایی که گفتید باید انجام بدم!؟ من الان ۲ تا سیستم(مک و وینوز ۷)رو مکم دارم.باید این ۷ رو پاک کنم یا ۳ تا سیستم هم میشه!؟* من که boot camp رو باز میکنم اولیش میاد که remove windows 7!!?

نظر

• دوستان من لیون دارم با این روش رفتم تو بوت کمپ درایوشم ریختم رو یه دی وی دی و نصب کردم و درایوشم نصب کردم صداشو همه چیشم اوگی شد برنامم نصب کردم منتهی یبار خاموش روشنش کردم الان اپشن میگیرم ۳تا چیز میاد یدونه ویندوز یدونم مک یکیم ریکاوری حالا اینا به کنار میرم تو وین صفحه سیاه میشه میاد تا قسمتی که نوشته welcome بعد همینجوری صفحه سیاه میمونه هیچ اتفاقیم نمیفته جالب دکمه پاور ۲بار که بزنی صفحه ابی ویندوز میاد و یوزر نشون میده و زیرشم سوييچ یوزر نشون میده اما وقتی روش میزنی و میری توش همینجوری صفحه سیاه میشه و فقط موس هس هیچ اتفاقیم نمیفته چیکا کنم؟؟؟ اینم بگم اولین بار که ریست کردم رفتم تو وین اون صفحه اومد که مینویسه سیف مود و ویندوز نرمالی منم استارت وین نرمال زدم الانم این میاد اما میپره نمیذاره انتخاب کنم
          حالا باید چیکا کرد میشه درستش کرد؟؟*چجوری میشه پاکش گرد؟؟ یه توضیحی بدین ممنون میشم
          ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 25-02-2012, 08:54 PM

نظر

• دوستان من مک بوک یکی از دوستامو روش سون ریختم macbook pro mid 2011 داره
            الان درایور هاشو نمیش ناسه اونی که میگه از اگل بگیرم هرچی دانلود می کنه تموم نمیشه

نظر

• من دیروز ویندوز ۷ ,۶۴ بیتی ریختم و سیستم رو dual boot کردم ولی در بعضی مواقع مثل بارگذاری صفحات وب یه لحظه اسکرین فلاش میزنه و کلا سیاه میشه و بعد از یک ثانیه درست میشه و این پیام از ویندوز ظاهر میشه:
              display driver stopped responding and recoverd
              سوالم اینه که آیا این مورد اررور برای همه پیش میاد یا یک ایرادی توی کارمن هست.
              مشخصات دستگاه:
              mc373 core i7 با ۸گیگ رم
              لازمه که به عرض برسونم همه آپدیتهای ویندوز انجام شده و از اخرین نسخه boot campاستفاده شده
              ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                من دیروز ویندوز ۷ ,۶۴ بیتی ریختم و سیستم رو dual boot کردم ولی در بعضی مواقع مثل بارگذاری صفحات وب یه لحظه اسکرین فلاش میزنه و کلا سیاه میشه و بعد از یک ثانیه درست میشه و این پیام از ویندوز ظاهر میشه:
                display driver stopped responding and recoverd
                سوالم اینه که آیا این مورد اررور برای همه پیش میاد یا یک ایرادی توی کارمن هست.
                مشخصات دستگاه:
                mc373 core i7 با ۸گیگ رم
                لازمه که به عرض برسونم همه آپدیتهای ویندوز انجام شده و از اخرین نسخه boot campاستفاده شده
                ممنون میشم راهنمایی کنید
                من همچین مشکلی ندارم
                احتمال داره اشکال از نسخه ویندوزتون باشه چون bootcamp تون هم اپدیت هست

نظر

• حالا یکی بیاد بگه من چیکار کنم این سی دی bootcamp اصلا رو ویندوز ۸ کار نمی کنه ارور می ده کسی می دونه چطوری درستش کنم؟ کلیک راست نمی تونم بکنم با خود لپ تاپ

نظر

• نوشته اصلی توسط moment نمایش پست ها
                    حالا یکی بیاد بگه من چیکار کنم این سی دی bootcamp اصلا رو ویندوز ۸ کار نمی کنه ارور می ده کسی می دونه چطوری درستش کنم؟ کلیک راست نمی تونم بکنم با خود لپ تاپ
                    چه اروری میده ؟ کامل توضیح بده؟
                    ورژن bootcamp سی دیت با bootcamp که ویندوز رو نصب کردی یکیه؟
                    اگه lion هستی ورژنش ۴.۰.۱ هست

نظر

• یه اروری می ده که یعنی ساپورت نمی شه رو ویندوز

نظر

• نوشته اصلی توسط moment نمایش پست ها
                        یه اروری می ده که یعنی ساپورت نمی شه رو ویندوز
                        عرض كردم ورژن بوت كمپت با سي دي يكي نيست
                        ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 12-03-2012, 06:46 PM

نظر

• میشه آموزش نصب روی مدل های بدون سی دی ۲۰۱۲ بدین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
                            میشه آموزش نصب روی مدل های بدون سی دی ۲۰۱۲ بدین؟
                            وقتی دارید نصب میکنید باید این تیک روبزنید تو بوت کمپ
                            از اینترنت خودش دانلود میکنه حجمش حدود ۷۰۰ مگابایت هست

نظر

• نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
                              عرض كردم ورژن بوت كمپت با سي دي يكي نيست
                              حالا وقتی یکی نیست برای راه حلش باید چیکار کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
                                حالا وقتی یکی نیست برای راه حلش باید چیکار کرد ؟
                                اينكارو

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
                                وقتی دارید نصب میکنید باید این تیک روبزنید تو بوت کمپ
                                از اینترنت خودش دانلود میکنه حجمش حدود ۷۰۰ مگابایت هست

توجه نمودي؟
                                ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 15-03-2012, 12:58 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X