اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
    بعضی از دی وی دی های بوت ویندوز اینطورن.با یه دی وی دی دیگه تست کنید. سعی کنید فقط از دی وی دی که ویندوز ۸ روش هست استفاده کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    با یه دیسک دیگه هم امتحان کردم متاسفانه جواب نمیده

نظر

• نوشته اصلی توسط imohammadreza نمایش پست ها
      با یه دیسک دیگه هم امتحان کردم متاسفانه جواب نمیده
      شک نداشته باشید که ایراد از dvd هست.

نظر

شک نداشته باشید که ایراد از dvd هست.
        با چند تا دیسک تست کردم .متاسفانه چاره نیست ظاهرا .ظاهرا دیسک فقط باید ۶۴ بیت باشه تا این ورژن بوت کمپ قبول کنه.که پیدا کردن تنها ۶۴ بیتی هم مصیبتیه.

نظر

• سلام دوستان.بالاخره تونستم ویندوز8 رو نصب کنم فقط چند تا سوال؟ 1- نور صفحه نمایش کمه یعنی کم و زیاد میشه ولی به به آخر نمی رسه؟ 2-امکان این هست پارتیشنی که برای بوت کمپ گذاشتمو پارتیشن بندی کنم؟
          2- پارتیشن بندی مک نمیشه؟ 4-مصرف باتری تو ویندوز نصف مک میشه آیا؟ 5-اگه پارالل نصب کنم با وجود بوت کمپ مشکل ایجاد میکنه؟ شرمنده اگه سوالام زیاد شد ممنون از راهنمایی هاتون

نظر

سلام دوستان.بالاخره تونستم ویندوز8 رو نصب کنم فقط چند تا سوال؟ 1- نور صفحه نمایش کمه یعنی کم و زیاد میشه ولی به به آخر نمی رسه؟ 2-امکان این هست پارتیشنی که برای بوت کمپ گذاشتمو پارتیشن بندی کنم؟
            2- پارتیشن بندی مک نمیشه؟ 4-مصرف باتری تو ویندوز نصف مک میشه آیا؟ 5-اگه پارالل نصب کنم با وجود بوت کمپ مشکل ایجاد میکنه؟ شرمنده اگه سوالام زیاد شد ممنون از راهنمایی هاتون
            دوستان راهنمایی لطفاا

نظر

سلام دوستان.بالاخره تونستم ویندوز8 رو نصب کنم فقط چند تا سوال؟ 1- نور صفحه نمایش کمه یعنی کم و زیاد میشه ولی به به آخر نمی رسه؟ 2-امکان این هست پارتیشنی که برای بوت کمپ گذاشتمو پارتیشن بندی کنم؟
              ۱-بوت کمپ رونو ویندوز نصب کن که گرافیک نصب شه بعد تنظیم کن.
              ۲-امکان پارتیشن بندی درایو بوت کمپ نیست.اگه تغییری تو درایوهات انجام بدی ممکنه هم ویندوزت هم مکت دیگه بالا نیان.
              - مصرف باطری تو ویندوز نصف که نمیشه هیچ،بیشتر هم میشه.
              -نصب پارالل مشکلی برای بونت کمپ ایجاد نمیکنه اما سعی کن از یکیش استفاده کنی.
              -خواهش میکنم قابل نداشت.

نظر

۱-بوت کمپ رونو ویندوز نصب کن که گرافیک نصب شه بعد تنظیم کن.
                ۲-امکان پارتیشن بندی درایو بوت کمپ نیست.اگه تغییری تو درایوهات انجام بدی ممکنه هم ویندوزت هم مکت دیگه بالا نیان.
                - مصرف باطری تو ویندوز نصف که نمیشه هیچ،بیشتر هم میشه.
                -نصب پارالل مشکلی برای بونت کمپ ایجاد نمیکنه اما سعی کن از یکیش استفاده کنی.
                -خواهش میکنم قابل نداشت.

ممنون از راهنماییت دوست عزیز.بوت کمپو رو ویندوز نصب کردم ولی درست نمیشه فقط موقع شات داون نور زیاد میشه

نظر

ممنون از راهنماییت دوست عزیز.بوت کمپو رو ویندوز نصب کردم ولی درست نمیشه فقط موقع شات داون نور زیاد میشه
                  از تو تنظیمات هم تست کردی یا فقط با کلیدهای کیبورد امتحان کردی.

نظر

از تو تنظیمات هم تست کردی یا فقط با کلیدهای کیبورد امتحان کردی.

تست کردم بله .نصب ویندوز مصیبتی شده برام

نظر

• بله تست کردم

نظر

تست کردم بله .نصب ویندوز مصیبتی شده برام
                        بوتکمپ رو آپدیت کن بزار آخرین ورژن دانلود شه شاید ایراد از درایور گرافیک باشه.اگه ویندوز ۸ نصب کردی در جریان باش هنوز خیلی از درایورها برا ویندوز۸ آپدیت نشدن.

نظر

• بوت کمپ اخرین ورژنه .

نظر

• سلام من imac دارم ولی cd rom ندارم چطوری می تونم windows7 رو نصب کنم بدون cd rom؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima70 نمایش پست ها
                              سلام من imac دارم ولی cd rom ندارم چطوری می تونم windows7 رو نصب کنم بدون cd rom؟
                              دوست عزیز شما میتونید از usb با دی وی دی رامهای اکسترنال استفاده کنید. باتوجه به اینکه از iMac استفاده میکنید پیشنهاد میشه یه سوپر درایو تهیه کنید چون مطمئناً بعد از نصب ویندوز هم به سی دی یا دی وی دی احتیاج پیدا خواهید کرد.

نظر

دوست عزیز شما میتونید از usb با دی وی دی رامهای اکسترنال استفاده کنید. باتوجه به اینکه از iMac استفاده میکنید پیشنهاد میشه یه سوپر درایو تهیه کنید چون مطمئناً بعد از نصب ویندوز هم به سی دی یا دی وی دی احتیاج پیدا خواهید کرد.

منظور از سوپر درایو همون اکسترنال هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X