اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داداش ارروری نمیده فقط کرش میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط NimAD3MoN نمایش پست ها
      داداش ارروری نمیده فقط کرش میکنه
      وارد Disk Utility و Macintosh HD رو انتخاب کنید.
      اول Verify Disk رو بزنید و بعدش اگر Repair Disk روشن شد، اون رو بزنید.
      بعد Repair Permissions رو بزنید.
      ببین مشکلتون حــــل میشـــه

نظر

• سلام دوستان عزیز
        من یک دستگاه imac md093 سفارش دادم فردا دستم میرسه ولی باید حتما ویندوز هم نصب کنم ( کاری که تا بحال روی مک نکردم ) حالا این بوت کمپ و برنامه های دیگه اش رو تو جعبه داره یا باید از جایی دانلود کنم؟

نظر

• جسارتا فایل ایزو برای ویندوز رو بریزم روی فلش؟

نظر

• ببخشید وقتی من مکم رو خریدم خواست برام ۷ بریزه منم قبول کردم ، بعد گفت چون ۱۰۱ هست روش نصب نمیشه و اگر به وسیله یه نرم افزاری که یادم نیست بریزی (bootcamp نبود !) خیلی مکت کند میشه! حالا میشه کمکم کنید آیا با همین bootcamp می تونم رو لپ تاپم (mac book pro 101) ویندوز ۷ بریزم ؟ یا نه |:
            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hoomnd نمایش پست ها
              ببخشید وقتی من مکم رو خریدم خواست برام ۷ بریزه منم قبول کردم ، بعد گفت چون ۱۰۱ هست روش نصب نمیشه و اگر به وسیله یه نرم افزاری که یادم نیست بریزی (bootcamp نبود !) خیلی مکت کند میشه! حالا میشه کمکم کنید آیا با همین bootcamp می تونم رو لپ تاپم (mac book pro 101) ویندوز ۷ بریزم ؟ یا نه |:
              ممنون
              ميتونيد.
              مشكل خاصى نيست!
              نسخه ٥ رو بگيريد و با همين روش نصب كنيد. ٨ هم ساپورت ميشه.
              اون نرم افزار هم احتمالا ماشين مجازى مثل Paralles Desktop يا VMware بود كه در سيستمهاى متوسط و متوسط به پايين ممكنه شاهد كند شدن باشيد.
              .:amgr:.

نظر

• درود.من مک بوک پرو دارم که دیشب روش os 10.8.5 ریختم.ولی امروز هر کاری میکنم طبق اموزش شما نمیتونم روش ویندوز نصب کنم.توی همان صفحه اول یه چیزی ازم میخواد که توی اموزش شما چیزی دربارش نبود.

البته این همه بگم که یه دونه پارتیشن هم بیشتر ندارم.

ویرایش توسط aqae : https://i-phone.ir/forums/member/74362-aqae در ساعت 26-09-2013, 10:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط aqae نمایش پست ها
                  درود.من مک بوک پرو دارم که دیشب روش os 10.8.5 ریختم.ولی امروز هر کاری میکنم طبق اموزش شما نمیتونم روش ویندوز نصب کنم.توی همان صفحه اول یه چیزی ازم میخواد که توی اموزش شما چیزی دربارش نبود.

Cd ويندوز در دستگاه هست؟تيك دانلود را برداريد.

نظر

• درود.اولا تشکر از اموزش کاملتان.من ویندوز را نصب کردم بوت کم ورژن 5 را هم دانلود کردم ولی انگار این بوک کم 5 فقط مخصوص ویندوز 64 بیتی است چون توی ویندوز اجرا نمیشه.البته من تمام درایورها را نصب کردم ولی هنوز صدا و پد موسم درست کار نمیکنه ایا راهی نیست که بتونم این دو تا را هم نصب کنم و ویندوز را عوض نکنم.
                    و یه سوال دیگه ببخشید ایا نمیشه حجم درایوی را که به ویندوز اختصاص دادیم بعد از نصب ویندوز افزایش بدیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط aqae نمایش پست ها
                      درود.اولا تشکر از اموزش کاملتان.من ویندوز را نصب کردم بوت کم ورژن 5 را هم دانلود کردم ولی انگار این بوک کم 5 فقط مخصوص ویندوز 64 بیتی است چون توی ویندوز اجرا نمیشه.البته من تمام درایورها را نصب کردم ولی هنوز صدا و پد موسم درست کار نمیکنه ایا راهی نیست که بتونم این دو تا را هم نصب کنم و ویندوز را عوض نکنم.
                      و یه سوال دیگه ببخشید ایا نمیشه حجم درایوی را که به ویندوز اختصاص دادیم بعد از نصب ویندوز افزایش بدیم.
                      خير ، امكان افزايش حجم،بعد از نصب ويندوز، نيست!بايد پاك كنيد و دوباره نصب كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                        خير ، امكان افزايش حجم،بعد از نصب ويندوز، نيست!بايد پاك كنيد و دوباره نصب كنيد.
                        ممنون از پاسخ یعنی اگر ویندوز 64 بیتی نصب کنم پد موس هم درست کار میکنه.مولتی تاچ میشه.

نظر

• سلام دوستان من تو همین مرحله اول دی وی دی ویندوز 8 رو میذارم ارور میده need 64 bit version.دی وی دیم ماله شرکت گردو.با فلش هم iso میسازم باز ارور میده.ممنون میشم راهنمایی کنید فوری

نظر

• نوشته اصلی توسط imohammadreza نمایش پست ها
                            سلام دوستان من تو همین مرحله اول دی وی دی ویندوز 8 رو میذارم ارور میده need 64 bit version.دی وی دیم ماله شرکت گردو.با فلش هم iso میسازم باز ارور میده.ممنون میشم راهنمایی کنید فوری
                            دست عزیز همونطور که تو پیغام نوشته از نسخه ۶۴ بیتی استفاده کنید مشکل حل میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                              دست عزیز همونطور که تو پیغام نوشته از نسخه ۶۴ بیتی استفاده کنید مشکل حل میشه.
                              دوست عزیز یعنی یعنی دی وی دی ویندوز تنها باید 64 بیتی باشه؟ ماله من که هم 32 بیتی هست هم 64 یعنی اغلب تو بازار این جوریه نمیشه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط imohammadreza نمایش پست ها
                                دوست عزیز یعنی یعنی دی وی دی ویندوز تنها باید 64 بیتی باشه؟ ماله من که هم 32 بیتی هست هم 64 یعنی اغلب تو بازار این جوریه نمیشه؟؟
                                بعضی از دی وی دی های بوت ویندوز اینطورن.با یه دی وی دی دیگه تست کنید. سعی کنید فقط از دی وی دی که ویندوز ۸ روش هست استفاده کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X