اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
    ممنون مهندس جان
    فقط جواب 3 سوال اول رو هم میشه بفرمایید
    البته ببخشیدا دیروز هم وقت شما رو گرفتم
    پست بنده دقیقا جواب پرسش های ۱ تا ۳ شما بوده.
    برای نصب درایو های سخت افزاری در ویندوز، نیاز به مجموعه بوت کمپ دارید. در DVD که همراه مک بوک شما بوده، وجود داشت.
    با توجه به این که در حال حاضر دسترسی به DVD ندارید در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html قرار داده شده است، دانلود و در ویندوز نصب کنید.
    ویندوز ۷ برای مک بوک شما مناسب تر است.

نظر

• من با ستفاده از بوتکمپ ویندوز نصب کردم بر روی دستگاهم
      حالا می خوام بدونم میشه این ویندوز رو با استفاده از vmware در مک به صورت مجازی بالا آورد ..؟؟
      چون هر کار میکنم هی میخواد ویندوز جدید نصب کنه...
      لطفا راهنماییم کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan_vahidian نمایش پست ها
        با توجه به توضیحی که روزبه جان برای ریست smc دادن شاید با ریست کردنش مشکلتون حل بشه.
        خوب داره فعالیت سنگین انجام میشه بوتکمپ سی پی یو رو اشغال میکنه چون وقتی اند تسک میکنم درست میشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
          من با ستفاده از بوتکمپ ویندوز نصب کردم بر روی دستگاهم
          حالا می خوام بدونم میشه این ویندوز رو با استفاده از vmware در مک به صورت مجازی بالا آورد ..؟؟
          چون هر کار میکنم هی میخواد ویندوز جدید نصب کنه...
          لطفا راهنماییم کنید...
          شما یا باید از طریق VMware ویندوز مجزا نصب کنید و ربطی به ویندوز نصب شده از طریق بوت کمپ ندارد یا ویندوزی که از طریق بوت کمپ نصب کرده اید و با VMware اجرا کرده و نیاز به ریستارت نخواهید داشت.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread89878.html

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
            شما یا باید از طریق VMware ویندوز مجزا نصب کنید و ربطی به ویندوز نصب شده از طریق بوت کمپ ندارد یا ویندوزی که از طریق بوت کمپ نصب کرده اید و با VMware اجرا کرده و نیاز به ریستارت نخواهید داشت.
            http://www.i-phone.ir/forums/thread89878.html
            ممنون ..
            منظورتون از این جمله رو متوجه نمیشم "ا ویندوزی که از طریق بوت کمپ نصب کرده اید و با VMware اجرا کرده و نیاز به ریستارت نخواهید داشت. "

همین دیگه می خوام ویندوزم که با بوتکمپ نصب کردم رو با vmware اجرا کنم ولی نمیشه
            تو این تاپیک هم مشکلاتم رو پرسیدم ولی کسی جواب نداده ..

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
              ممنون ..
              منظورتون از این جمله رو متوجه نمیشم "ا ویندوزی که از طریق بوت کمپ نصب کرده اید و با VMware اجرا کرده و نیاز به ریستارت نخواهید داشت. "
              همین دیگه می خوام ویندوزم که با بوتکمپ نصب کردم رو با vmware اجرا کنم ولی نمیشه
              تو این تاپیک هم مشکلاتم رو پرسیدم ولی کسی جواب نداده ..
              لطفا در همان تاپیک منتظر پاسخ باشید.

نظر

• بیش از دوماهه که سوال پرسیدم..
                لطفا خودتون یا استاد دیگه راهنمایی کنید...
                ممنون

نظر

• با فلش نمیشه نصب کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
                    با فلش نمیشه نصب کرد؟
                    برای نصب از طریق فلش باید image ویندوز ( فایل iso ) و داشته باشید.
                    در مرحله اول گزینه Create a Windows or later version install disk و فعال کنید.

در مرحله دوم فایل Iso ویندوز و فلش مموری را انتخاب کرده تا بوتیبل ساخته، از طریق فلش ویندوز و نصب کند.

نظر

برای نصب از طریق فلش باید image ویندوز ( فایل iso ) و داشته باشید.
                      در مرحله اول گزینه Create a Windows or later version install disk و فعال کنید.

در مرحله دوم فایل Iso ویندوز و فلش مموری را انتخاب کرده تا بوتیبل ساخته، از طریق فلش ویندوز و نصب کند.

نداره این تیک و

نظر

نداره این تیک و
                        در چنین شرایطی، بصورت مجزا USB Bootable ویندوز بسازید و باقی مراحل و ادامه دهید.

نظر

در چنین شرایطی، بصورت مجزا USB Bootable ویندوز بسازید و باقی مراحل و ادامه دهید.
                          درست کردم فلش هم وصله اما این میاد

نظر

درست کردم فلش هم وصله اما این میاد
                            از چه مدل مک بوکی استفاده میکنید؟ در Mavericks هم چنین مشکلی وجود داشت؟
                            معمولا چنین مشکلی زمانی به وجود میاید که Superdrive مک بوک معیوب باشد.

نظر

از چه مدل مک بوکی استفاده میکنید؟ در Mavericks هم چنین مشکلی وجود داشت؟
                              معمولا چنین مشکلی زمانی به وجود میاید که Superdrive مک بوک معیوب باشد.
                              Mc700 مال اخراي ٢٠١١

نظر

Mc700 مال اخراي ٢٠١١
                                در Mavericks هم چنین مشکلی وجود داشت؟ Superdrive مک بوک شما مشکل دارد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X