اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جناب من مک بوکم رتیناس وا سی دی نمیخوره چطور واز کجا درایو هاشو بد دانلود کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadyazdi نمایش پست ها
      جناب من مک بوکم رتیناس وا سی دی نمیخوره چطور واز کجا درایو هاشو بد دانلود کنم؟
      http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html

نظر

• سلام
        برای نصب ویندوز ۷ یا نصب درایور های مورد نیازش الزام هست که dvd مک رو داشته باشیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Tornado2800 نمایش پست ها
          سلام
          برای نصب ویندوز ۷ یا نصب درایور های مورد نیازش الزام هست که dvd مک رو داشته باشیم ؟
          خیر٬ نیازی نیست.

نظر

• با توجه به مدت زمان زیادی که از باز بودن تاپیک گذشته
            ایا ابزارالات لازمه ی مورد نیازه یا نسخه ی جدید ممنون میشم لینکش در اختیارمون قرار بدید

نظر

با توجه به مدت زمان زیادی که از باز بودن تاپیک گذشته
              ایا ابزارالات لازمه ی مورد نیازه یا نسخه ی جدید ممنون میشم لینکش در اختیارمون قرار بدید
              ابزارالات خاصی نیاز ندارید.
              نرم افزار Boot Camp Assistant بصورت پیشفرض بر روی مک وجود دارد و از سوی اپل آپدیت میشود.

کارکرد این نرم افزار هم :
              ۱. ساخت نسخه قابل بوت ویندوز
              ۲. دانلود درایو های سخت افزار مورد نیاز ویندوز ( که میتوانید در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html با توجه به مدل مک خود٬ دانلود کرده و در محیط ویندوز نصب کنید )
              ۳. قرار دادن مقدار فضای دلخواه و نصب ویندوز

بنابراین نیازمند ابزار و یا نسخه خاصی ندارید٬ طبق آموزش پست ۱ ویندوز مورد نظر خود را نصب کنید.

نظر

• سلام
                هنگام ورود عکس زیر مشاهده میشه کدام یک باید انتخاب بشه؟

نظر

سلام
                  هنگام ورود عکس زیر مشاهده میشه کدام یک باید انتخاب بشه؟

درود
                  اگه یک نسخه بوتیبل از ویندوز دارید لازم نیست تیک اولی رو بزنید.
                  برای نصب باید تیک گزینه دوم رو بزنید.
                  .:amgr:.

نظر

• سلام دوستان من مشکلم اینه که زمانی تیک دانلودو میزارم بسیا بسیار کند پیش میره واسه دانلود که فکرکنم با این شرایط دو روز طول بکشه و وقتیم تیک دانلودو برمیدارم پیغام windows support software not detect میده.درحالی که اون فایلیو دوستمون گفته بودن برای برداشتن تیک وادمه نصبو دانلود کردم وروی فلش ریختم ولی باز همچنان این پیغامو میده ممنون میشم اگه سریع راهنمایی کنید.بی نهایت سپاسگزارم.

نظر

• سلام
                      دوستان در ویندوز داغ شدن مک احساس نمیکنند ؟
                      برام مهمه در ویندوز به مک فشار نیاد

نظر

سلام
                        دوستان در ویندوز داغ شدن مک احساس نمیکنند ؟
                        برام مهمه در ویندوز به مک فشار نیاد
                        سلام
                        در استفاده سبک٬ داغ نمیکند. اگر فعالیت سنگین داشته باشید٬ توان سخت افزاری بلایی میخواهد٬ بنابراین داغ کرده و فن روشن میشود.
                        این مختص ویندوز نیست و در مک هم چنین است. اگر چه در ویندوز با توجه به شرایط عملکرد سیستم عامل این فرایند سریعتر خواهد بود.

نظر

• ممنون
                          ویندوز ۸ هم به راحتی نصب میشه و میاد بالا ؟

نظر

ممنون
                            ویندوز ۸ هم به راحتی نصب میشه و میاد بالا ؟
                            ویندوز ۷ و ۸ و ۸.۱ و ۱۰ به راحتی نصب میشود.

نظر

• سلام

دوستان چندتا مشکل توی ویندوز هست که واقعا اذیت می‌کنه، ممنون میشم اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید

یکی‌ اینکه صدا توی ویندوز به بلندی و کیفیت مک نیست، حتما تاحالا شما هم با این مساله مواجه شدید، ویندوز ۸.۱ رو از طریق بوتکمپ و با نصب تمامی‌ درایور‌ها پیش برید باز هم صدا ضعیف تر از مک هست .. آیا راهی‌ هست ؟ خیلی‌ برام مهمه این موضوع..

یکی‌ دیگه هم همین مشکل داغ کردن هست، من مجبورم از نرم افزاری استفاده کنم که به محض اجرا دستگاه به شدت داغ می‌کنه و برنامه نسخه مک هم نداره و کاریش نمی‌شه کرد.. هیچ راهی‌ وجود نداره آیا؟ باید سوخت و ساخت؟

یه چیز دیگه هم اینکه جدیدا وقتی‌ ریست می‌کنم دستگاه یه مدت خیلی‌ طولانی‌ طول میکشه تا منو بوت برای انتخاب سیستم عامل بالا بیاد ولی‌ بعد از اون لودینگ سیستم خیلی‌ طبیعی ادامه پیدا می‌کنه اما از لحظه استارت دستگاه تا منو بوت خیلی‌ طولانی‌ می‌شه !؟ ۷۶۰ هست دیوایس

خیلی‌ موارد مهم هستند ممنون میشم راهنمایی بفرمایید به خصوص مورد اول..

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza-Modanloo نمایش پست ها
                                سلام

دوستان چندتا مشکل توی ویندوز هست که واقعا اذیت می‌کنه، ممنون میشم اطلاعاتی دارید به اشتراک بذارید

یکی‌ اینکه صدا توی ویندوز به بلندی و کیفیت مک نیست، حتما تاحالا شما هم با این مساله مواجه شدید، ویندوز ۸.۱ رو از طریق بوتکمپ و با نصب تمامی‌ درایور‌ها پیش برید باز هم صدا ضعیف تر از مک هست .. آیا راهی‌ هست ؟ خیلی‌ برام مهمه این موضوع..

یکی‌ دیگه هم همین مشکل داغ کردن هست، من مجبورم از نرم افزاری استفاده کنم که به محض اجرا دستگاه به شدت داغ می‌کنه و برنامه نسخه مک هم نداره و کاریش نمی‌شه کرد.. هیچ راهی‌ وجود نداره آیا؟ باید سوخت و ساخت؟

یه چیز دیگه هم اینکه جدیدا وقتی‌ ریست می‌کنم دستگاه یه مدت خیلی‌ طولانی‌ طول میکشه تا منو بوت برای انتخاب سیستم عامل بالا بیاد ولی‌ بعد از اون لودینگ سیستم خیلی‌ طبیعی ادامه پیدا می‌کنه اما از لحظه استارت دستگاه تا منو بوت خیلی‌ طولانی‌ می‌شه !؟ ۷۶۰ هست دیوایس

خیلی‌ موارد مهم هستند ممنون میشم راهنمایی بفرمایید به خصوص مورد اول..
                                تمام مواردی که عنوان کرده اید٬ طبیعی است. راه حل قطعی برای آنها وجود ندارد.

نظر

صبر کنید ..
                                X