اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط syaleni نمایش پست ها
    من اصلا به disk utilities کاری نداشتم . توی boot camp assistant همون مرحله اول می خواد که مشخض کنم چقدر فضا برای win میخوام که خودش روی ۲۰ گیگ هستش و مثلا من کردمش ۵۰ گیگ و بعد اون **بایین یه دکمه install داره که اون رو میزنم این ارور رو میده
    تو همین اموزشی که اولین صفحه هست میشه عکس دوم
    شما قبلا پارتشن جدید به مک اضافه نکردین؟
    مثلا یه پارتیشن برای فیلم هاتون جدا کرده باشین؟

نظر

• با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

دوسته عزیز باید از ریکاوری hd بری و هارده اصلی رو
      reapair disk
      Reapair permission
      حل میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• یه سوال من Cd boot camp رو ندارم از اول نبود
        تازه 1 هفته است گرفتم!!
        باید تو جعیه cd باشه
        مدل mac هم 331 pro

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam_be نمایش پست ها
          یه سوال من Cd boot camp رو ندارم از اول نبود
          تازه 1 هفته است گرفتم!!
          باید تو جعیه cd باشه
          مدل mac هم 331 pro
          مهم نیست از اینرتنت دانلود کنید
          سایت اپل هم داره
          زیاد نیست حجمش

نظر

• الان من boat camp 3.3 رو گرفتم ولی ارور داد (حجمش 200) بود ولی ارور داد الان هر چی می گردم نمی تونم پیدا کنم!!
            یه سوال الان نمی تونم برم تو mac ام فقط می ره تو Win چی کا کنم

نظر

• لطفا یکی جواب منو بده!!!
              الان من نمی دمنم چی کار کنم

نظر

الان من boat camp 3.3 رو گرفتم ولی ارور داد (حجمش 200) بود ولی ارور داد الان هر چی می گردم نمی تونم پیدا کنم!!
                یه سوال الان نمی تونم برم تو mac ام فقط می ره تو Win چی کا کنم
                منظورتون چیه هر چی می گردین نمیتونین پیدا کنین؟
                alt رو می گیرین نمیذاره مک رو انتخاب کنید؟

نظر

لطفا یکی جواب منو بده!!!
                  شما alt رو نگه داريد تا صفحه ريكاوري بياد بعد مك رو انتخاب كنيد
                  ببين از سري هاي lion به بعد ديگه dvd داخل جعبه نميذارن
                  شما اگه صفحه هاي قبل رو مطالعه ميكرديد متوجه ميشديد كه بوتكمپ رو بايد هنگام نصب ويندوز از اينترنت دانلود كنيد
                  حجمش ٧٠٠ مگابايت هست و ورژن بوتكمپ از لايون به بعد 4 شده
                  ٣ براي 10.6 بود

نظر

لطفا یکی جواب منو بده!!!
                    وقتی دارید نصب میکنید باید این تیک روبزنید تو بوت کمپ
                    از اینترنت خودش دانلود میکنه حجمش حدود ۷۰۰ مگابایت هست

نظر

• سلام
                      اگه بخوام روی مک بوک بدون دی وی دی و با استفاده از bootable usb ویندوز رو نصب کنم چیکار باید بکنم، کسی میدونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m.mahmoudi.z نمایش پست ها
                        سلام
                        اگه بخوام روی مک بوک بدون دی وی دی و با استفاده از bootable usb ویندوز رو نصب کنم چیکار باید بکنم، کسی میدونه؟
                        فعلا این آموزش رو پیدا کردم اگر بدرد خورد بهم اطلاع بدید یه تاپیک آموزش بزنم:

2012 Macbook Air: Windows 7 on External Hard Drive - YouTube

نظر

• مرسی از همکاریتون
                          تا اونجایی که من توی سرچ*هام متوجه شدم برای مک*بوک پرو اصلا قابلیت بوت با usb در نظر گرفته نشده و برای مک*بوک ایر هست فقط. ولی از طریق پارتیشن بندی و ریختن سی دی بوت روی درایو مجازی و یه سری کارای دیگه که من سر در نیوردم مثل اینکه میشه با bootable usb ویندوز رو روی مک*بوک پرو ریخت
                          حالا اگه شما یا دوستان اینکارو تا حالا انجام دادین ممنون میشم مراحل نصب رو اینجا هم بذارین تا همه استفاده کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط m.mahmoudi.z نمایش پست ها
                            مرسی از همکاریتون
                            تا اونجایی که من توی سرچ*هام متوجه شدم برای مک*بوک پرو اصلا قابلیت بوت با usb در نظر گرفته نشده و برای مک*بوک ایر هست فقط. ولی از طریق پارتیشن بندی و ریختن سی دی بوت روی درایو مجازی و یه سری کارای دیگه که من سر در نیوردم مثل اینکه میشه با bootable usb ویندوز رو روی مک*بوک پرو ریخت
                            حالا اگه شما یا دوستان اینکارو تا حالا انجام دادین ممنون میشم مراحل نصب رو اینجا هم بذارین تا همه استفاده کنن
                            چرا دوسته گل،مک بوک پرو هم قابلیت بوت از روی usb داره!(برای مثال اموزش clean install!لینکش هم : http://www.i-phone.ir/forums/thread71314.html )
                            ولیی نمیتونه ویندوز رو از رو usb نصب کنه!(اجرا)
                            تنها راه نصب ویندوز رو مک بوک با بوت کمپ با استفاده از دیسک یا دانلود از اینترنت هستش!
                            برای نصب ویندوز روی مک بوک پرو هم شما اگه دقیقا از راه پست ۱ استفاده کنید،هیچ مشکلی به وجود نمیاد!
                            ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 26-09-2012, 11:26 PM

نظر

• فکر کنم سوالم رو مبهم مطرح کردم، ببخشید، واضح تر بگم شرایط من اینه:
                              دوتا مک بوک قدیمی( از این سفیدا ) رسیده دستم و قراره که من ویندوز نصب کنم روشون، هردوتا رو آپدیت کردم کامل و بوت کمپ رو هم دانلود کردم، روی یکی نصب کردم با dvd ویندوز و هیچ مشکلی هم نداشت، اما دومیه فک کنم مشکل داره کلا، هر dvd که می کنم توش جدا از اینکه تو مرحله نصب باشه یا چیز دیگه، dvd رو ریجکت می کنه، هر چی هم می خواد باشه، ینی dvd فیلم هم که گذاشتم ریجکت کرد( کلا خرابه )
                              برای نصب ویندوز من اول از توی دیسک یوتیلیتی هارد رو پارتیشن بندی کردم و روی یه کول دیسک از ویندوز 7، bootable usb درست کردم، فکر می کردم اگه ریستارت کنم و موقع بالا اومدن Alt رو که بگیرم می تونم وارد مراحل نصب ویندوز بشم که نشد
                              توی چندتا سایت انگلیسی هم سرچ کردم، مثل اینکه یه راه هایی داره ولی خیلی حرفه ای بود و من سر در نیوردم
                              ممنون از شما دوستان که پیگیری می کنین
                              ویرایش توسط m.mahmoudi.z : https://i-phone.ir/forums/member/4195-m-mahmoudi-z در ساعت 27-09-2012, 10:07 PM

نظر

• خب به نظرم شما قبل از هر کاری از اطلاعات موجود در مک بکاپ بگیر(بکاپ دستی) بعد هارد رو کاملا فرمت کنید و مک رو هم از اول نصب کنید(clean install منظورمه)بعد یه چک کنید،درایور مک سالمه یا نه!؟(ممکنه سخت افزاری باشه!)

نظر

صبر کنید ..
                                X