اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehranilia نمایش پست ها
    دم شما گرم

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
    دوست عزیز من تو انجمن عکسامو آپلود کردم

الان چجوری باید بیارمشون تو تاپیکم

نظر

• نوشته اصلی توسط mehranilia نمایش پست ها
      دوست عزیز من تو انجمن عکسامو آپلود کردم

الان چجوری باید بیارمشون تو تاپیکم
      مجدد باید تاپیک بزنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
        مجدد باید تاپیک بزنید
        الان مجدد زدم عکسارو تو اپلود سنتر اپ کردم ولی نمیدونم چجوری باید بیارمشون تو تاپیکِ در حال ساخت

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

نظر

• لینکی که بهتون میده رو باید کپی کنید در تاپیک

نظر

• سلام
            متاسفانه کاربری اینجانب با نام کاربری ghandyar و ایمیل ghandyar@gmail.com با اختلال مواجه و از طرف سیستم اعلام میشود که از طرف مدیریت جلو کاربر گرفته شده است
            به نظر میرسد این فقط یک اشتباه سیستمی باشد چون ضمن اینکه دلیلی را مطرح نکرده است خود اینجانب دلیلی بر این حرکت نمیبینم .
            لذا چنانجه اشتباها این اتفاق افتاده لطفا بررسی نمائید و اگر دلیل خاصی داشته بنده را هم آگاه نمائید .
            با تشکر . قندیار

نظر

• نوشته اصلی توسط ghandyar1 نمایش پست ها
              سلام
              متاسفانه کاربری اینجانب با نام کاربری ghandyar و ایمیل ghandyar@gmail.com با اختلال مواجه و از طرف سیستم اعلام میشود که از طرف مدیریت جلو کاربر گرفته شده است
              به نظر میرسد این فقط یک اشتباه سیستمی باشد چون ضمن اینکه دلیلی را مطرح نکرده است خود اینجانب دلیلی بر این حرکت نمیبینم .
              لذا چنانجه اشتباها این اتفاق افتاده لطفا بررسی نمائید و اگر دلیل خاصی داشته بنده را هم آگاه نمائید .
              با تشکر . قندیار
              سلام
              دوست عزیز توقیف شما بدلیل ارسال پست اسپم و بی مورد در تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post930826 بوده ، به هر دلیلی هم که عنوان شده اون شخص بصورت رایگان دارند اکانت میسازند و برای خودشون هم قوانینی را دارند ، اگر این قوانین باب میل شما نیست میتونید ازشون درخواستی هم نکنید.

ضمناً اکانت دوم شما هم بزودی توقیف خواهد شد بدلیل مولتی یوزر بودن .

موفق باشید .

نظر

• دوستان اين علامت تيك كنار يوزر اين دوستمون چيه؟ راستش جاي ديگه اي پيدا نكردم بشه همچين سوالي پرسيد:دي كنجكاو شدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                  دوستان اين علامت تيك كنار يوزر اين دوستمون چيه؟ راستش جاي ديگه اي پيدا نكردم بشه همچين سوالي پرسيد:دي كنجكاو شدم.
                  بزودی کامل اطلاع رسانی میشه٬ ولی به طور خلاصه افرادی که به دفتر سایت مراجعه میکنند به هر دلیلی٬ این Badge رو دریافت میکنند

نظر

• با عرض سلام خدمت مدیران عزیز
                    چرا من نمیتونم به کاربران برتر رای بدم
                    Could not find phrase 'pollposts

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohamadshayan نمایش پست ها
                      با عرض سلام خدمت مدیران عزیز
                      چرا من نمیتونم به کاربران برتر رای بدم
                      Could not find phrase 'pollposts
                      چون باید بالای ۲۰ پست داشته باشید

نظر

• با سلام در قسمت عضویت در بخش ویژه امکان وارد کردن ایمیل من به صورت کامل وجود نداره و .com آخرشو نمیتونم وارد کنم یعنی تعداد کاراککترهاش محدوده چیکار کنم؟

نظر

• سلام عزیزان من اکانتی که چند سال پیش باهاش میومدمو پیدا کردم میشه دوتا یکیش کنین؟!

نظر

• بنده دو پست در بازارچه انجام دادم و در اولین پست به نظرم رسید اشتباهی کردم و عکس با مشخصه ایی درست نگذاشتم ولی در پست دوم این مشکل را هم برطرف کردم. پست کامل مشخصات ایفون هم گذاشته شده بود ولی متاسفانه هر دو پست تایید نشد و احتمالا کسی اگر اشکالی در رابطه با نوع پست بنده بود خوشحال میشدم مدیریت انجمن گوشزد میکرد تا اشکال رفع و موضوع حل میشد ولی متاسفانه بنده هنوز متنظر هستم کسی در این مورد راهنمایی بفرماید.
                            لطفا راهنمایی بفرمایید به چه فرد و مدیر یا ناظمی باید مراجعه بشود تا این مشکل حل بشود.

پیشنهاد: در صورتی که استایل کار اشکال دارد در قسمت راهنما یک فرمت + توضیحات دلبخواه ایجاد بفرمایید که مشکل دوستان دیگری نیز حل بشود.
                            سپاس از گرداندگان فرم/

نظر

• نوشته اصلی توسط adamnama نمایش پست ها
                              بنده دو پست در بازارچه انجام دادم و در اولین پست به نظرم رسید اشتباهی کردم و عکس با مشخصه ایی درست نگذاشتم ولی در پست دوم این مشکل را هم برطرف کردم. پست کامل مشخصات ایفون هم گذاشته شده بود ولی متاسفانه هر دو پست تایید نشد و احتمالا کسی اگر اشکالی در رابطه با نوع پست بنده بود خوشحال میشدم مدیریت انجمن گوشزد میکرد تا اشکال رفع و موضوع حل میشد ولی متاسفانه بنده هنوز متنظر هستم کسی در این مورد راهنمایی بفرماید.
                              لطفا راهنمایی بفرمایید به چه فرد و مدیر یا ناظمی باید مراجعه بشود تا این مشکل حل بشود.

پیشنهاد: در صورتی که استایل کار اشکال دارد در قسمت راهنما یک فرمت + توضیحات دلبخواه ایجاد بفرمایید که مشکل دوستان دیگری نیز حل بشود.
                              سپاس از گرداندگان فرم/
                              دوست عزيز مديران بازارچه در قبال رد كردن تاپيكي تعهدي ندارن كه توضيحي بدند
                              شما هم اگر توي تاپيكتون همه قوانين بازارچه را رعايت كرده باشيد در اسرع وقت تاييد ميشه تاپيكتون

نظر

• با سلام
                                امکان عوض کردن username ام رو می خوام. لطفا منوها راهنمایی کنید
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X