اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز همانطور که با من ارتباط داشتید حساب ویژه شما فعال شده و اگر نام کاربری خودتون رو ببینید الان کاربر ویژه هستید !

نظر

• عرض سلام و خسته نباشید
      گلایه داشتم از مدیریت این سایت
      بنده برای چندمین بار هست آگهی فروش آیفون 5 میدم اما اصلا توجهی در جهت رسیدگی و نمایش آگهی آنجام نمیدید.
      مگر غیر از این هست که کاربران سایت افرادی همانند بنده هستند-لطفا بیشتر به نیازهای کاربراتون احترام بگذارید
      ویرایش توسط samisamuel : https://i-phone.ir/forums/member/40586-samisamuel در ساعت 23-08-2013, 01:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط samisamuel نمایش پست ها
        عرض سلام و خسته نباشید
        گلایه داشتم از مدیریت این سایت
        بنده برای چندمین بار هست آگهی فروش آیفون 5 میدم اما اصلا توجهی در جهت رسیدگی و نمایش آگهی آنجام نمیدید.
        مگر غیر از این هست که کاربران سایت افرادی همانند بنده هستند-لطفا بیشتر به نیازهای کاربراتون احترام بگذارید
        سلام
        قبل از گلایه کردن از کار خودتون مطمئن باشید. مدیران بازارچه ۲۴ ساعته در حال پیگیری آگهی ها هستن و تمامشان رسیدگی کامل انجام میشه

شما هم درسته کاربر هستید و آگهی هم زدید، ولی آیا قوانین رو خوندید؟ عکس های شما در آپلود سنتر انجمن باید آپلود شده باشه ولی شما لینک از 8pic.ir ارائه کردید.

اگر تمام قوانین بازارچه رعایت شده باشه تاپیک در کمتر از ۱۲ ساعت تایید میشه

نظر

• بله دوست گلم بنده با اکانت یکی از دوستای دیگه ام خواستم عکس آپلود کنم اما عکسهایی رو حتی با 20 کیلو بایت رو آپلود نمیکنه ضمن اینکه بهتره لطف بفرمایید و طی یک پیام بگید که مشکل از کجاست تا در صدد رفع اون مشکل کاربر هم (بنده)اقدام کنم-
          به هیچ وجه عکس ها با هجم پایین آپلود نمیشن

آیا نیاز هست که کاربر ویژه باشم حتما؟
          ویرایش توسط samisamuel : https://i-phone.ir/forums/member/40586-samisamuel در ساعت 23-08-2013, 01:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط samisamuel نمایش پست ها
            بله دوست گلم بنده با اکانت یکی از دوستای دیگه ام خواستم عکس آپلود کنم اما عکسهایی رو حتی با 20 کیلو بایت رو آپلود نمیکنه ضمن اینکه بهتره لطف بفرمایید و طی یک پیام بگید که مشکل از کجاست تا در صدد رفع اون مشکل کاربر هم (بنده)اقدام کنم-
            به هیچ وجه عکس ها با هجم پایین آپلود نمیشن

آیا نیاز هست که کاربر ویژه باشم حتما؟
            آپلود سنتر درسته. اگر منظورتون فایل پیوست هست اون سیستم مشکل داره ولی آپلود سنتر هیچگونه مشکلی نداره: انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

هر سایزی هم برروی آپلود سنتر چه برای کاربر معمولی چه ویژه آپلود میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              آپلود سنتر درسته. اگر منظورتون فایل پیوست هست اون سیستم مشکل داره ولی آپلود سنتر هیچگونه مشکلی نداره: انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

هر سایزی هم برروی آپلود سنتر چه برای کاربر معمولی چه ویژه آپلود میشه

با تشکر
              بسیااار ممنون از راهنماییتووونننننننن

نظر

• با سلام
                چند روز پيش از طرف انجمن به من ايميل زده شد كه مهلت عضويت قسمت ويژه من تمام شده
                من هم از طريق اينترنتي سايت ميلغ 30000 تومان بابت 6 ماهواريز كردم ولي هنوز ترتيب اثر داده نشده
                لطفا رسيدگي بفرمايين . با تشكر زنجاني

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديران
                  من دو مورد انتقاد رو لازم به ذكر ميدونستم كه اينجارو براى بيانشون مناسب ديدم.
                  اگر اين دو انتقاد قبلا توسط كاربران ديگرى بيان شده من عذر ميخوام اما به چشم اين جانب نخورد:
                  ١:ميخواستم بدونم چرا كاربران معمولى سايت حق داشتن امضا براى خودشون نيستن؟
                  ٢:ميخواستم بدونم كه چرا حجم اواتارهاى انتخابى انقدر كم است؟
                  باسپاس فراوان
                  ویرایش توسط slim.shady : https://i-phone.ir/forums/member/134049-slim-shady در ساعت 24-08-2013, 07:16 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                    با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديران
                    من دو مورد انتقاد رو لازم به ذكر ميدونستم كه اينجارو براى بيانشون مناسب ديدم.
                    اگر اين دو انتقاد قبلا توسط كاربران ديگرى بيان شده من عذر ميخوام اما به چشم اين جانب نخورد:
                    ١:ميخواستم بدونم چرا كاربران معمولى سايت حق داشتن امضا براى خودشون نيستن؟
                    ٢:ميخواستم بدونم كه چرا حجم اواتارهاى انتخابى انقدر كم است؟
                    باسپاس فراوان
                    سلام
                    1: برای کنترل بیشتر روی انجمن هستش چون که اکثرا برای تبلیغ محصولات خود استفاده میکنند و گاهی هم افرادی پیدا میشوند که با جملات نا مناسب و ... سعی بر خراب کردن انجمن دارند به همین دلیل تصمیم بر این شده که برای گروه کاربری پرمیوم به بالا فعال فقط فعال باشه.
                    2: فکر میکنم کافی باشه برای آپلود عکس با توجه به سایزی که در انجمن برای آوتار ها در نظر گرفته شده + شما تا یه مقدار محدودی بیشتر از حدی که ذکر شده هم میتونید آپلود کنید
                    اگه بازم مشکلی در این رابطه داشتید بگید که چک کنم

نظر

• سلام و خسته نباشيد خدمته تماميه مديران زحمت كش انجمن،
                      مدت مديدي هست كه بخش اپليكيشن هاي رايگان يا تخفيف خورد از فعاليت باز مونده ؛اخرين ارسالي (٣شنبه ٢٢ مرداد) بود كه زمانه خيلي زياد گذشته
                      كه تو اين مدت چندين بازي و برنامه بسيار خوب يا اف خورد يا رايگان شد ولي اطلاع رساني نشده.
                      در صورت امكان اين بخشا ازاد بزاريد كه همه بتواند توش فعاليت كنند يا از افرادي كه اشناي دراين زمينه دارند استفاده بكنيد.
                      به اميد پيشرفت روز افزان انجمن.
                      با تشكر.

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشيد خدمته تماميه مديران زحمت كش انجمن،
                        مدت مديدي هست كه بخش اپليكيشن هاي رايگان يا تخفيف خورد از فعاليت باز مونده ؛اخرين ارسالي (٣شنبه ٢٢ مرداد) بود كه زمانه خيلي زياد گذشته
                        كه تو اين مدت چندين بازي و برنامه بسيار خوب يا اف خورد يا رايگان شد ولي اطلاع رساني نشده.
                        در صورت امكان اين بخشا ازاد بزاريد كه همه بتواند توش فعاليت كنند يا از افرادي كه اشناي دراين زمينه دارند استفاده بكنيد.
                        به اميد پيشرفت روز افزان انجمن.
                        با تشكر.
                        سلام عزیز

مشکلی پیش اومده بود و تاخیری پیش اومد در رابطه با معرفی اپلیکیشن ها که بابتش عذرخواهی میکنیم .

متاسفانه بدلیل اینکه این تاپیک در پرتال انجمن نمایش داده میشه نمیشه در دسترس همه قرار بگیره .

با تشکر از توجه شما به پیشرفت انجمن خودتون .

نظر

• با سلام
                          همه از بزرگی این انجمن آگاه هستند
                          و اخیرا شاهد معتدل شدن محیط انجمن از بی احترامی ها و برخورد های گاها تند مدیریت بودیم
                          ولی باز هم در بعضی موارد میبینیم که تعدادی از مدیران با شکیبایی کمتر با موارد خاص برخورد میکنند
                          به شخص بنده مربوط نیست و مدیریت مستقل هستش اما امیدواریم در زمانی که همه از "تدبیر و امید" سخن میگویند محیط باز تر بشه و برای هر چیز کوچکی توقیف نداشته باشیم مخصوصا در مورد کاربران با سابقه
                          به عنوان مثال کاربر خوبمون Reza Shsh عزیز توسط مدیر زحمت کش iAlireza بن شدن اونم به خاطر کمی اختلاف سلیقه
                          امیدواریم مدیران از این پس شکیبایی بیشتری از خود نشان بدهند
                          با سپاس -سرباز وطن-

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                            با سلام
                            همه از بزرگی این انجمن آگاه هستند
                            و اخیرا شاهد معتدل شدن محیط انجمن از بی احترامی ها و برخورد های گاها تند مدیریت بودیم
                            ولی باز هم در بعضی موارد میبینیم که تعدادی از مدیران با شکیبایی کمتر با موارد خاص برخورد میکنند
                            به شخص بنده مربوط نیست و مدیریت مستقل هستش اما امیدواریم در زمانی که همه از "تدبیر و امید" سخن میگویند محیط باز تر بشه و برای هر چیز کوچکی توقیف نداشته باشیم مخصوصا در مورد کاربران با سابقه
                            به عنوان مثال کاربر خوبمون Reza Shsh عزیز توسط مدیر زحمت کش iAlireza بن شدن اونم به خاطر کمی اختلاف سلیقه
                            امیدواریم مدیران از این پس شکیبایی بیشتری از خود نشان بدهند
                            با سپاس -سرباز وطن-
                            سلام بر شما
                            اینجا جامعه بیرون نیست که شما بحث "تدبیر و امید" را می کنید. این جا یک انجمن مجازی هست و بین این دو هیچ ربطی وجود نداره. دلیلی وجود نداره تغییر در یک جای دیگه باعث تغییر در قوانین ما بشه.
                            برخورد تندی وجود نداره. با لحن استاندارد به کاربران پاسخ داده میشه.
                            شما و دوستتون رو دیگه همه کاربران تقریبا می شناسند. دوستتون به صراحت در کار مدیریت دخالت کردن و با قرار دادن شکلک "" کار بنده را مسخره کردند. بنده هم خیلی آرام جوابشون رو دادم و توضیح دادم ارسال پست های "کسی نیست ؟؟؟؟" و … اسپم هست و مدیریت بهتر تشخیص میده تا شما و در نهایت جواب دادند "باشه باشه " و باز هم تمسخر کردند.
                            دخالت در امور مدیریت طبق قوانین ۳ روز توقیف داره و این وسط هیچ استثنایی وجود نداره.
                            موفق باشید.

نظر

• یه تاپیک تو قسمت مرکز بازی زده بودم ، پاک شده

چرا ؟

نیست که تمام تاپیک های مرکز بازی مرتبطههههههههههه فقط تاپیک من اضافه بود اونجا ؟ هیچ پیام و هشدار و چیزی هم نیومده که پست شما رفت تو مردودی ها !

طرف تاپیک زده هک بازی فلان رو بزارید این مربوطه تاپیک من مردود ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mojtaba.Mt نمایش پست ها
                                یه تاپیک تو قسمت مرکز بازی زده بودم ، پاک شده

چرا ؟

نیست که تمام تاپیک های مرکز بازی مرتبطههههههههههه فقط تاپیک من اضافه بود اونجا ؟ هیچ پیام و هشدار و چیزی هم نیومده که پست شما رفت تو مردودی ها !

طرف تاپیک زده هک بازی فلان رو بزارید این مربوطه تاپیک من مردود ؟
                                دوست عزیز تاپیک اسکرین شات قرار دادن و ... کاملا فضایی برای ایجاد اسپم هست و کاملا بی فایده. قرار دادن هک خودش آموزش هست و چیزی هم که شما گفتید درخواست هست، پس مشکلی نیست. اما تاپیک شما باعث ایجاد اسپم های زیادی می شد و خلاف قوانین بود. ضمن اینکه فکر نمیکنم دلیل منطقی باشه که چون بعضی از تاپیک های اون بخش نامربوط هست شما هم اون اشتباه رو تکرار کنید ... .

نظر

صبر کنید ..
                                X