اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    فعال شد اکانتتون
    سلام.

من 2 ماه پیش اکانت ویژه 3 ماه گرفتم. الان چند روزی هست که دیگه کاربر ویژه نیستم با اینکه هنوز 1 ماه دیگه مونده!!

ممنون میشم اگه بررسی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
      سلام.

من 2 ماه پیش اکانت ویژه 3 ماه گرفتم. الان چند روزی هست که دیگه کاربر ویژه نیستم با اینکه هنوز 1 ماه دیگه مونده!!

ممنون میشم اگه بررسی کنید.
      از مدیرای محترم کسی نیست مشکل من رو بررسی کنه؟؟!!

نظر

از مدیرای محترم کسی نیست مشکل من رو بررسی کنه؟؟!!
        دوست خوب مدير بخش ويژه اقاي عابدي هستش با ايشون هماهنگ كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
          دوست خوب مدير بخش ويژه اقاي عابدي هستش با ايشون هماهنگ كنيد.
          آقای عابدی اکانتشون چی هست که من باهاشون هماهنگ کنم؟!

نظر

آقای عابدی اکانتشون چی هست که من باهاشون هماهنگ کنم؟!
            نمایش مشخصات: s_abedi96 - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• يه پيشنهاد دارم نميدونم چقد از نظر فني عمليه ولي به نظرم اگه انجام بشه يه چيز توپي ميشه
              تو انجمن اكانت iresighn فروخته ميشه كه خيليها مثل من چون به مك دسترسي ندارن يا امكان نصب مك رو ندارن از خريد اون و استفاده از اين قابليت پشيمون ميشن
              به نظرم اگه يه صفحه ايجاد بشه كه توي اون كاربرا لينك برنامه كرك درخواستي خودشون رو بدن و سيستم به صورت اتوماتيك يا غير اتوماتيك اون رو دانلو كنه و با udid وiresign مخصوص هر كاربر كه خريداري كرده اون رو تو سيستم مك ساين كنه و يه جايي آپلود كنه و كاربر اونو دانلود كنه وبه ازاي هر حجمي يه مبلغي بگيره مثلا برنامه 0-100 مگ 500 تومان يا هزار تومان يا حالا هر مبلغي كه خود صاحب پيج پيشنهاد ميكنه!
              اين به نظرم خيلي عالي ميشه و يه كار نويي هست

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
                يه پيشنهاد دارم نميدونم چقد از نظر فني عمليه ولي به نظرم اگه انجام بشه يه چيز توپي ميشه
                تو انجمن اكانت iresighn فروخته ميشه كه خيليها مثل من چون به مك دسترسي ندارن يا امكان نصب مك رو ندارن از خريد اون و استفاده از اين قابليت پشيمون ميشن
                به نظرم اگه يه صفحه ايجاد بشه كه توي اون كاربرا لينك برنامه كرك درخواستي خودشون رو بدن و سيستم به صورت اتوماتيك يا غير اتوماتيك اون رو دانلو كنه و با udid وiresign مخصوص هر كاربر كه خريداري كرده اون رو تو سيستم مك ساين كنه و يه جايي آپلود كنه و كاربر اونو دانلود كنه وبه ازاي هر حجمي يه مبلغي بگيره مثلا برنامه 0-100 مگ 500 تومان يا هزار تومان يا حالا هر مبلغي كه خود صاحب پيج پيشنهاد ميكنه!
                اين به نظرم خيلي عالي ميشه و يه كار نويي هست
                قیمتش خیلی درمیاد ! ، یا باید یه نفر بشینه منتظر باشه تا شما فایل بدین ، بعد پروفایل بدین بعد اونکارو انجام بده و آپلود کنه ، که هزینه اینترنت داره ، هزینه وقت خود طرف هم که جای خود دارد !
                اتوماتیک هم خیلی کارداره ، چون تحت وب با هیچ اسکریپتی نمیشه اینکارو کرد ، باید یه vps مک تهیه بشه و برنامه iResign دوباره بصورت اختصاصی نوشته بشه و براش Web Client تعریف بشه و ..... شما با این همه کار واسه هر دو حالت برای هر ۱۰۰ مگ ۵۰۰ تومن رو کافی میدونید؟! که فقط هزینه دانلودش هست نه آپلود و بقیه کارها!

نظر

• من يه مدتيه حس ميكنم انجمن خيلي مرده شده !
                  نميدونم چرا اما ديگه اون جذابيت قبلي رو نداره
                  قبلا همش شلوغ بود و همه تاپيك ها بروز بودن و همش تو بخش گيم سنتر بازيهاي تابستاني بود و مديرا هم درگير نظم انجمن بودنو همش كارشناس ارشد انتخاب ميشد!
                  اما جديدا خيلي سوت و كوره.شايدم من اينطور فكر ميكنم
                  اگه يه دست و رويي به سايت كشيده بشه و منظم تر بشه و نميدونم يه كاري بشه انجمن رونق پيدا كنه به نظرم بهتره

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                    قیمتش خیلی درمیاد ! ، یا باید یه نفر بشینه منتظر باشه تا شما فایل بدین ، بعد پروفایل بدین بعد اونکارو انجام بده و آپلود کنه ، که هزینه اینترنت داره ، هزینه وقت خود طرف هم که جای خود دارد !
                    اتوماتیک هم خیلی کارداره ، چون تحت وب با هیچ اسکریپتی نمیشه اینکارو کرد ، باید یه vps مک تهیه بشه و برنامه iResign دوباره بصورت اختصاصی نوشته بشه و براش Web Client تعریف بشه و ..... شما با این همه کار واسه هر دو حالت برای هر ۱۰۰ مگ ۵۰۰ تومن رو کافی میدونید؟! که فقط هزینه دانلودش هست نه آپلود و بقیه کارها!
                    من كه گفتم هر قيمتي كه خودتون پيشنهاد داديد! هر چي درمياد پيش بيني كنين ! نظرسنجي كنين ببينين كسي قبول ميكنه يا نه! چون بعضي نرم افزارها خيلي گرونه مثلا نرم افزارهاي 20-30 دلاري كم نيستن كه خيلي احتياج ميشن ولي به علت عدم جيلبريك و عدم داشتن پول كافي از استفادشون محروم ميمونيم!!

نظر

• سلام مدیر گرامی
                      من به تازگی متوجه شدم که در apple تخصص زیادی دارم و به همین خاطر تصمیم به جوابدهی به سوالات کاربران و خوشبختانه تا الان به بیشتر تاپیک ها جواب دادم به همین خاطر درخواست دارم من رو مدیر کنید یا اینکه مدیر آزمایشی ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط adib239 نمایش پست ها
                        سلام مدیر گرامی
                        من به تازگی متوجه شدم که در apple تخصص زیادی دارم و به همین خاطر تصمیم به جوابدهی به سوالات کاربران و خوشبختانه تا الان به بیشتر تاپیک ها جواب دادم به همین خاطر درخواست دارم من رو مدیر کنید یا اینکه مدیر آزمایشی ممنون میشم
                        سلام
                        خیلی متشکریم از وقتی که برای فعالیت در انجمن تخصصی آیفون میزارید اما ...
                        پروسه گزینش مدیر جدید در این انجمن در بازه زمانی مشخصی صورت میگیره که اطلاعات تکمیلی اش هم در بخش اطلاعیه های انجمن قرار میگیره
                        در این مدت هم کاربران میتوانند با فعالیتشون میزان توانایی خودشون رو بسنجند و مطمن باشید ما همه کاربران فعال انجمن رو زیر نظر داریم و به موقع اش از این افراد برای مدیریت در انجمن استفاده خواهد شد

نظر

• یکی از تگ های بخش ویژه مشکل داره

نام کاربری سیاه هست اما درصورتی که بقیه ی کاربران نام کاربریشون آبی هست

نظر

• سلام به مدیران محترم سایت
                            بنده دیشب از سایت سیدیا استور یک لایسنس ایر بلو خریداری کردم حدود ساعت 9 شب اما موقع وارد کردن ویریفی کد اکانت گوگل پیغام غیر معتبر بودن کد رو بهم داد
                            به بخش پشتیبانی سایت و بخش فروش ایمیل زدم و تا الان که حدود ساعت 4 بعدالظهر پنجشنبه هست هنوزم که هنوزه جوابی در یافت نکرده ام -اگر این سایت واقعا برای رفع مشکلات کاربران سایت در حال فعالیت هست پس چرا پول که به حساب واریز میشه بعد اون دیگه هیچ جوابی به مشتری نمیدن و اگر کلاه بردارن پس تبلیغاتشون توی سایت چکار میکنه که باعث لطمه به اعتبار سایتی با این همه کاربر بشه
                            لطفا تکلیف پول ما رو روشن کنید به خدا اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم
                            منتظر پیگیری شما مدیران محترم سایت هستم
                            gis200584@gmail.com

نظر

• شما در تاپیک زیر پیگیری کنید.
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread60075-62.html

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                                شما در تاپیک زیر پیگیری کنید.
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread60075-62.html
                                سلام
                                دوست عزیز اونجا خیلی قابل پیگیری نیست!
                                بنده چند روزه اونجا منتظرم یکی جواب بده، اما رفته پیگیریهای منو اسپم گزارش کرده و متاسفانه مدیر اومده پاکشون کرده!!!
                                کسی برای هزینه ای که کرده،پیگیر باشه، پیگیریهاش رو اسپم اسم میذارن!!
                                بنده بهشون عرض کردم کدی که داده اشکال نداره، اما به هنگام استفاده از کد دجار مشکل شدم و مراحل نصب درست پیش نرفت!!!
                                متسفانه وقتی هم پاسخی داده بشه، خیلی هم محترمانه پاسخ نمیدن! و فکر میکنن کسی که گوشی 3 میلیونی داره، میخاد به خاطر 15 هزار تومن ازشون کلاهبرداری کنه!!!!! من چند روزه درگیر این نرم افزارم لابد پشتکار خوبی دارم
                                که بخاطر 15 هزار تومن چند روزه اعصاب برای خودمم نذاشتم!!!
                                ممنون میشیم یکی تکلیف همه رو روشن کنه
                                ما منتظریم
                                ممنون از گروه مدیران

نظر

صبر کنید ..
                                X