اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من همین الآن پرداخت یک ساله برای بخش ویژه انجام دادم.

اگه لطف کنید کارهای لازم رو برای دسترسی بنده انجام بدید٬ ممنون میشم.

عجله دارم میخوام نرم افزار Xcode رو دانلود کنم. حجمش هم که میدونید فوق العاده زیاده ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
      من همین الآن پرداخت یک ساله برای بخش ویژه انجام دادم.

اگه لطف کنید کارهای لازم رو برای دسترسی بنده انجام بدید٬ ممنون میشم.

عجله دارم میخوام نرم افزار Xcode رو دانلود کنم. حجمش هم که میدونید فوق العاده زیاده ...
      مدیران عزیز لطف می کنید عضویت من رو درست کنید ؟

عجله دارم ... اینترنت شبانه و اینا

نظر

من همین الآن پرداخت یک ساله برای بخش ویژه انجام دادم.اگه لطف کنید کارهای لازم رو برای دسترسی بنده انجام بدید٬ ممنون میشم.عجله دارم میخوام نرم افزار Xcode رو دانلود کنم. حجمش هم که میدونید فوق العاده زیاده ...
        نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
        مدیران عزیز لطف می کنید عضویت من رو درست کنید ؟عجله دارم ... اینترنت شبانه و اینا
        دوست عزیز پرداخت شما باید تایید بشه
        تا اون زمان از طریق پیام خصوصی با بنده جهت تایید پرداخت و لینک چیزی که نیاز دارید در ارتباط باشید

نظر

• سلام ضمن خسته نباشيد به شما عزيز ان گلم من ايپد مدل a1460 را 5 روز پيش تو فروشگاه ميديا مارك هلند خريدم اين ايپد خيلى گرم مى شد حتى يه بأرمن صداش به خر خر اوفتاد بردم به سرويس سنتر مارك گرفت تعميرش كنه بنظر شما اين ايپد نو باز بشه ديگه ارزشى داره ميشه تعميرى چكار كنم أيا ممكن دوباره خراب بشه چون مى خوام
          ببرم ايران ميشه راهنماييم كنيد ممنونم إز لطف شما

نظر

• نوشته اصلی توسط Salekmehri نمایش پست ها
            سلام ضمن خسته نباشيد به شما عزيز ان گلم من ايپد مدل a1460 را 5 روز پيش تو فروشگاه ميديا مارك هلند خريدم اين ايپد خيلى گرم مى شد حتى يه بأرمن صداش به خر خر اوفتاد بردم به سرويس سنتر مارك گرفت تعميرش كنه بنظر شما اين ايپد نو باز بشه ديگه ارزشى داره ميشه تعميرى چكار كنم أيا ممكن دوباره خراب بشه چون مى خوام
            ببرم ايران ميشه راهنماييم كنيد ممنونم إز لطف شما
            دوست خوب اين بخش راجب مشكلات ديگه اي هستش سوالاتتون رو در تاپيك زير مطرح كنيد.
            http://www.i-phone.ir/forums/thread76884.html

نظر

• سلام من دیشب یه تاپیک فروش مک داشتم ولی تایبد نشد میخواستم دلیلشو بدونم که دوباره تاپیک بزنم
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط babak_ss_i نمایش پست ها
                سلام من دیشب یه تاپیک فروش مک داشتم ولی تایبد نشد میخواستم دلیلشو بدونم که دوباره تاپیک بزنم
                ممنون
                با سلام، مسائل مربوط به بازارچه باید از طریق پیغام خصوصی با مدیر بازارچه پیگیری شود، اما در تاپیک شما هیچ استانداردی رعایت نشده است

فروشنده میبایست در یک پست کامل و واضح محصولش را معرفی نماید .لازم است فروشنده یک عکس شفاف از کالای مورد نظر برای فروش که در آن نام کاربری خود در انجمن را به شکلی نمایش دهد (گذاردن کاغذ با نام در کنار کالا یا گذاردن کالا در کنار نمایشگری با نمایش پروفایل کاربر در انجمن و یا...) در اپلود سنتر انجمن اپلود کرده و در تاپیک اول قرار دهد .فروشنده میبایست قیمت کالای پیشنهادی را در تاپیک فروش خود تعیین نماید. تاپیکهای که به صورت مزایده میباشند باید دارای "قیمت پایه" و "زمان پایان مزایده " باشند .

نظر

• سلام. ببخشید من از صبح دیگه نمیتونم در حالت معمول سایت رو باز کنم ... حتمای باید تغییر آیــــ پی بدم٬ اونم سرعت واقعا افتضاحه ... اما در مورد هیچکدوم از سایت های دیگه این مشکل وجود نداره

مشکلی پیش اومده ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

نظر

سلام. ببخشید من از صبح دیگه نمیتونم در حالت معمول سایت رو باز کنم ... حتمای باید تغییر آیــــ پی بدم٬ اونم سرعت واقعا افتضاحه ... اما در مورد هیچکدوم از سایت های دیگه این مشکل وجود نداره

مشکلی پیش اومده ؟ میشه راهنمایی کنید ؟
                    چندی روزی هست که سرور سایت به ایران منتقل شده که اگه با ای پی ایران وارد سایت شید با سرعت فوق العاده ای رو به رو میشید !
                    اگه بدون تعویض آی پی نمیتونید وارد سایت شید مشکل از dns ها هست که یا از طرف ما هنوز کامل ست نشده یا از طرف شما Cache شده که طی 1-2 روز آینده به صورت خودکار حل میشه

نظر

• میدونم جدا از بحث این بخشه و عذر خواهی میکنم از این بابت

اما قلبا" دلم تنگ شده واسه روزایی که رضای عزیز Professional مدیر این مجموعه بود و روز به روز با خبر های جدید تکنولوژی میومد
                      ایشون آدم با اخلاق و مودبی بودن. لا به لای برخی تاپیک ها ، پست های ایشون رو میبینم و احساس دلتنگی پیدا میکنم
                      امیدوارم کدورت های پیش اومده مرتفع شه و دوباره به جمع بزرگ ما بپیوندند

با آرزوی بهترین ها برای ایشون

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                        میدونم جدا از بحث این بخشه و عذر خواهی میکنم از این بابت

اما قلبا" دلم تنگ شده واسه روزایی که رضای عزیز Professional مدیر این مجموعه بود و روز به روز با خبر های جدید تکنولوژی میومد
                        ایشون آدم با اخلاق و مودبی بودن. لا به لای برخی تاپیک ها ، پست های ایشون رو میبینم و احساس دلتنگی پیدا میکنم
                        امیدوارم کدورت های پیش اومده مرتفع شه و دوباره به جمع بزرگ ما بپیوندند

با آرزوی بهترین ها برای ایشون
                        برگشتي براي ايشون در كار نخواهد بود
                        لطفا ديگه ادامه نديد
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• با سلام خدمت شما من ميخام پسورد ايديمو تو سايت اپل عرض كنم ولي نميدونم به سؤال هاي امنيتي جواب بدم أيا ميشه كاريش كرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nazir_gheitasi نمایش پست ها
                            با سلام خدمت شما من ميخام پسورد ايديمو تو سايت اپل عرض كنم ولي نميدونم به سؤال هاي امنيتي جواب بدم أيا ميشه كاريش كرد؟
                            سلام دوست عزیز، به انجمن خوش آمدید

این قسمت مربوط به بیان مشکلات مربوط به انجمن است و برای مطرح کردن سوالات به بخش مورد نظر سوالتون مراجعه کنید و بیان کنید

نظر

• سلام علیکم

مدیران محترم و دوستان گرامی. فروم خیلی خلوت شده از کارشناس ها خبری نیست مدیر بخش ها نیستن
                              تاپیک ها هرس نمی شوند
                              بطور کلی حس می کنم فروم به یک سری تغییرات نیاز داره تا دوباره جون بگیره.

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط jackass نمایش پست ها
                                سلام علیکم

مدیران محترم و دوستان گرامی. فروم خیلی خلوت شده از کارشناس ها خبری نیست مدیر بخش ها نیستن
                                تاپیک ها هرس نمی شوند
                                بطور کلی حس می کنم فروم به یک سری تغییرات نیاز داره تا دوباره جون بگیره.

با تشکر
                                سلام ...
                                بنده اینطوری فک نمیکنم همه مدیر ها و کارشناس ها هم همیشه آنلاین هستند و همه تاپیک های مهم هم ایجاد میشه و به سوالات هم پاسخ داده میشه
                                تاپیک ها هم هرس نمیشند دیگه بنا به مسایلی
                                بهتره اگه انتقادی صورت میگره راه کار حلش هم ارایه بشه !

ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X