اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ببخشید من آیفون 4 رو بردم رو حالت ریکاوری و خواستم با آیتونز ریستور کنم به 7.1 ولی وسطاش ارور 3194 داد و قطع شد و حالا هر کاری میکنم رو حالت ریکاوری گیر کرده وبالا نمیاد لطفا بگید چیکار کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiyekta نمایش پست ها
      سلام ببخشید من آیفون 4 رو بردم رو حالت ریکاوری و خواستم با آیتونز ریستور کنم به 7.1 ولی وسطاش ارور 3194 داد و قطع شد و حالا هر کاری میکنم رو حالت ریکاوری گیر کرده وبالا نمیاد لطفا بگید چیکار کنم.
      سلام دوست عزیز

شما باید مشکل خودتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید، این تاپیک مخصوص بیان مشکلات مربوط به انجمن می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        سلام
        خیر مشکلی نداره اکانت شما
        کجا سعی میکنید که تاپیک باز کنید و نمیتونید ؟
        در این قسمت.

اقلام متفرقه

نظر

• نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
          در این قسمت.

اقلام متفرقه
          شما جز کاربران محروم از بازارچه قرار دارید.
          جهت پیگیری موضوع میتونید با مدیر بازارچه ارتباط برقرار کنید

نظر

• سلام ....
            من تمام يوزر و پسوورد هاى سيستم خودم رو پاك كردم ....
            الان ميخوام اين يوزر جديد كه برام ساختين روبزنم ميگه اشتباهه !!!!!
            ميخواستم باهاتون ارتباط برقرار كنم اما قسمت ارتباطى قطع بود !!!!!
            الان دارم با ايپدم بهتون پيغام ميدم ....
            ميتونيد برام ايميل كنيد !؟!؟!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mostafa 11 نمایش پست ها
              سلام ....
              من تمام يوزر و پسوورد هاى سيستم خودم رو پاك كردم ....
              الان ميخوام اين يوزر جديد كه برام ساختين روبزنم ميگه اشتباهه !!!!!
              ميخواستم باهاتون ارتباط برقرار كنم اما قسمت ارتباطى قطع بود !!!!!
              الان دارم با ايپدم بهتون پيغام ميدم ....
              ميتونيد برام ايميل كنيد !؟!؟!؟
              پسورد در اختیار کسی قرار نمیگیره، تنها امکان ریست کردن وجود داره که میتونید پیام خصوصی کنید برام.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام خدمت همه مدیرا

لطفا صفحه امتیازات بازارچه بنده رو ببینید شخصی که واقعا به روانی بودن و دشمنی داشتنشون شکی ندارم از بنده چندین بار قیمت خواسته و من حتی بهش تخفیف هم دادم و بعضی مواقع حتی ۱ ساعت هم با من چت کرده سر قیمت و چونه و ... در آخر گفته نه من از شما نمیخرم و از جای دیگه ای خرید کرده .

واقعا این آدم روانیه نه مشکل قیمت داره نه مشکل خرید فقط میخواد من رو خراب کنه. حتی سری گذشته خدا شاهده ۵۰ دلاری رو نزدیک قیمت خرید بهش قیمت دادم آخر سر گفت که نه من لازم ندارم و عجله ای برای خریدش ندارم و مشکلی مالی هم ندارم سپس یک مرتبه رفت تو تاپیک شخص دیگه ای که گیفت کارت میفروخت کامنت زد که از اون شخص خرید کرده با قیمت بهتر و سریعتر از من !! واقعا نمیدونم این بشر مشکلش چیه لطفا اولا اون امتیاز به ناحقی رو که داده بررسی کنید و بعد ببینید واقعا مشکل این طرف با من چیه دقیقا!؟
                هزینه درمان این آقا رو هم هرچه قدر باشه پرداخت میکنم ولی خواهشا اون امتیاز منفی رو که به نامردی و بچه بازی و دشمنی داده رو پاک کنید خواهشا.

نه توی تاپیکم بهم پیغام داده که گیفت میخواد نه پیغام خصوصی چیزی و یکاره رفته امتیاز منفی داده
                ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 26-04-2014, 02:21 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• سلام ....
                  من يوزرم mostafa11 است پسوورد رو هم خدمتتون عرض كردم تو پيغام خصوصى.
                  الان از ديروز هرچى ميزنم ميگه اشتباه است .
                  حروف كوچيك و بزرگ و با فاصله و بدون فاصله تغيير نكرد .
                  لطف كنيد همون يوزر رو با پسوورد جديد و حروف كوچيك و بزرگ رو هم تو پيغام خصوصى برام بفرستيد .
                  خواستم بهتون پيغام بدم كه پست مديريت متاسفانه فعال نبود .
                  ببخشيد مجبور شدم با اى دى جديد بيام .

نظر

• نوشته اصلی توسط Iran1 نمایش پست ها
                    سلام ....
                    من يوزرم mostafa11 است پسوورد رو هم خدمتتون عرض كردم تو پيغام خصوصى.
                    الان از ديروز هرچى ميزنم ميگه اشتباه است .
                    حروف كوچيك و بزرگ و با فاصله و بدون فاصله تغيير نكرد .
                    لطف كنيد همون يوزر رو با پسوورد جديد و حروف كوچيك و بزرگ رو هم تو پيغام خصوصى برام بفرستيد .
                    خواستم بهتون پيغام بدم كه پست مديريت متاسفانه فعال نبود .
                    ببخشيد مجبور شدم با اى دى جديد بيام .
                    من همین الان لاگین شدم به اکانتتون و مشکلی نداره
                    یوزر شما این هست: "Mostafa 11"
                    پسورد هم همونی که توی پیام خصوصی دادید
                    شما جفتش رو کپی پیست کنید لاگین میشید مثل الانه بنده

نظر

• سلام ....
                      میخواستم بدونم من چرا نمیتونم لاگین شم ؟؟؟؟
                      همینطور که شما فرمودید اقا ارین من میزنم !!!!
                      حتی ویندوز رو هم عوض کردم بازم لاگین نمیشه .
                      امکان ریست پسوورد هست ؟؟؟

نظر

• سلام ، راستی ببخشید اون قضیه بخش ویژه و این حرفا چی شد ؟؟ من هنوز متوجه نشدم چطوری وقتی یک بخش فعال نیست امکان پرداخت هزینه براش وجود داره !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                          سلام ، راستی ببخشید اون قضیه بخش ویژه و این حرفا چی شد ؟؟ من هنوز متوجه نشدم چطوری وقتی یک بخش فعال نیست امکان پرداخت هزینه براش وجود داره !! Sent from my iPhone using Tapatalk
                          سلامتگ پرمیوم مربوط به بخش ویژه نیست فقط و مزایای دیگه ای هم داره لذا نبود بخشش نمیتونه دلیل برداشتن بخش پرداختش هم بشه !!پول شما هم چون شماره پیگیری ندادید طول میکشه پیگیری بشه، یا برگشت میخوره یا فعال میشه اکانتتون. تا اخر وقت امروز ...

نظر

• سلام. من این مشکل رو تو صفحات انجمن دارم. میشه برطرفش کنید؟

رزولوشن : 1050 * 1680

نظر

• از چه browser ای استفاده میکنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                                سلام. من این مشکل رو تو صفحات انجمن دارم. میشه برطرفش کنید؟

رزولوشن : 1050 * 1680
                                مشکل از مرورگر شماست که احتمال خیلی زیاد گوگل کروم هست.
                                بعضی مواقع کروم کرش میکنه و فونت های فارسی رو درست رندر نمیکنه و با فونت های انگلیسی تداخل ایجاد میکنه و Padding های الکی ایجاد میکنه
                                شما اگه با یک مرورگر دیگه تست کنید میبینید که درسته این قسمت.

نظر

صبر کنید ..
                                X