اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    مشکل از مرورگر شماست که احتمال خیلی زیاد گوگل کروم هست.
    بعضی مواقع کروم کرش میکنه و فونت های فارسی رو درست رندر نمیکنه و با فونت های انگلیسی تداخل ایجاد میکنه و Padding های الکی ایجاد میکنه
    شما اگه با یک مرورگر دیگه تست کنید میبینید که درسته این قسمت.
    دقیقا با گوگل کروم امتحان میکنم. پس که اینطور. مشکل از مرورگره. ممنون

نظر

• با سلام خسته نباشین.من چن تا سوال در مورد گوشی ایفون دارم.اول اینکه یه گوشی ایفون 4 مدل گرفتم البته دست 2 حالا اوردم ایران سیم کارت های مارو نمیخونه چیکار باید بکنم....دوم اینکه بلوتوثش هرچی میگرده دستگاهی پیدا نمیکنه البته یبار فایل در یافت کردم باهاش...سوم ایا تنظیماتی مربوط به دکمه بکش وجود داره چون یکی از دوستان دستش نمیدونم به چی خورده الان دکمه بکش عمل نمیکنه حتی ریست هم کردم گوشی رو باز کارنکرد..

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad2188 نمایش پست ها
        با سلام خسته نباشین.من چن تا سوال در مورد گوشی ایفون دارم.اول اینکه یه گوشی ایفون 4 مدل گرفتم البته دست 2 حالا اوردم ایران سیم کارت های مارو نمیخونه چیکار باید بکنم....دوم اینکه بلوتوثش هرچی میگرده دستگاهی پیدا نمیکنه البته یبار فایل در یافت کردم باهاش...سوم ایا تنظیماتی مربوط به دکمه بکش وجود داره چون یکی از دوستان دستش نمیدونم به چی خورده الان دکمه بکش عمل نمیکنه حتی ریست هم کردم گوشی رو باز کارنکرد..
        سلام. لطفا سوالتون رو در این انجمن iPhone 4 مطرح بفرمایید ٬ این بخش مربوط به مشکلات مربوط به انجمن می باشد.

نظر

• سلام...

میخواستم یوزرم رو به mr.exceptional تغییر بدید...همه ی حروف بزرگ...

ممنونم...
          ویرایش توسط MR.EXCEPTIONAL : https://i-phone.ir/forums/member/132746-mr-exceptional در ساعت 06-05-2014, 10:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PouriaTech نمایش پست ها
            سلام...

میخواستم یوزرم رو به mr.exceptional تغییر بدید...همه ی حروف بزرگ...

ممنونم...
            سلام

درخواست خودتون رو به مدیر کل انجمن با یوزرنیم Arianismmm پیغام خصوصی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              سلام

درخواست خودتون رو به مدیر کل انجمن با یوزرنیم Arianismmm پیغام خصوصی کنید
              آخه به ایشون ما زیاد خصوصی دادیم حالا سر هر مسئله ای ولی جوابی نمیگیریم هیچ وقت!

باشه چشم..ممنون...

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.EXCEPTIONAL نمایش پست ها
                آخه به ایشون ما زیاد خصوصی دادیم حالا سر هر مسئله ای ولی جوابی نمیگیریم هیچ وقت!

باشه چشم..ممنون...
                انجام شد

نظر

• سلام و احترام به مدیران گرامی انجمن
                  بنده یه مشکلی دارم
                  من هر وقت به مدیریت پیغام خصوصی ارسال کردم جوابی نگرفتم و به چند نفر پیام دادم!چه الان چه در گذشته!
                  نمیدونم نمیحوان جوابی بدن یا نه اما خوب بیشتر احتمال میدم پیام بنده بهشون نمیرسه!
                  چون به چند نفر از مدیران پیام دادم و جوابی نگرفتم به همین دلیل فکر میکنم پیام بنده نمیریسه!
                  میخواستم ببینم میریسه یا اکانت بنده مشکل داره!؟
                  اگه نه میخوام بدونم کلا از چی هست!
                  ممنون عزیزان
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                    سلام و احترام به مدیران گرامی انجمن
                    بنده یه مشکلی دارم
                    من هر وقت به مدیریت پیغام خصوصی ارسال کردم جوابی نگرفتم و به چند نفر پیام دادم!چه الان چه در گذشته!
                    نمیدونم نمیحوان جوابی بدن یا نه اما خوب بیشتر احتمال میدم پیام بنده بهشون نمیرسه!
                    چون به چند نفر از مدیران پیام دادم و جوابی نگرفتم به همین دلیل فکر میکنم پیام بنده نمیریسه!
                    میخواستم ببینم میریسه یا اکانت بنده مشکل داره!؟
                    اگه نه میخوام بدونم کلا از چی هست!
                    ممنون عزیزان
                    سلام.
                    پیام شما میرسه و اکانت شما هیچ مشکلی نداره

نظر

• سلام و خسته نباشید من چگونه می توانم در امضا ء یه تاپیک معرفی کنم منظورم در تمامی پست هام پائینش ادرس تاپیکی که می خواهم باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط payadesign نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشید من چگونه می توانم در امضا ء یه تاپیک معرفی کنم منظورم در تمامی پست هام پائینش ادرس تاپیکی که می خواهم باشد
                        سلام
                        این امکان فقط برای کاربران پرمیوم به بالا فعال هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام من همچین تاپیکی راه انداختم برای معرفی بیشتر به کاربر ها چه کاری می توانم بکنم ؟
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread95030.html
                          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط payadesign نمایش پست ها
                            سلام من همچین تاپیکی راه انداختم برای معرفی بیشتر به کاربر ها چه کاری می توانم بکنم ؟
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread95030.html
                            مرسی
                            شما برای معرفی این برنامه ها بر اساس کتگوری میتونید داخل تاپیک های موجود در انجمن پست بزنید
                            ضمن اینکه تاپیکتون بدلیل اینکه از منابع ایرانی دیگه استفاده کرده بودید پاک شد!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام و خسته نباشید.
                              یه سوال و یه مشکل دارم خواهش میکنم دوستان مدیر راهنمایی بفرماین.
                              موضوع اینه که بنده متوجه نمیشم جریان این پیام خصوصی که تایید نمیشه چی هست. الان سه تا پیام خصوصی دارم که یکیش فوری هم هست و تازه متوجه میشم اصلا به دست گیرنده نرسیده و تاید نشده!!
                              ممنون از حسن توجه شما.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• متوجه منظورتون نشدم ؟ تایید پیام خصوصی ؟ اصلا پیام خصوصی ها از فیل تری رد نمیشن که بخواد نیاز به تایید داشته باشن !‌ از فرستادن پیام اطمینان دارید ؟ در پوشه فرستاده شده شما قرار گرفته ؟ از خالی بودن inbox طرف مقابل چطور ؟ با یوزرهای دیگه چک کردید ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X