اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من صبح امروز برای فروش یک دستگاه آی پاد 160g پست فرستادم، ظاهرا نباید مشکلی داشته باشه، لطفا پیگیری می فرمایید که چرا هنوز به نمایش در نیامده ؟ تشکر می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط omidbj نمایش پست ها
      سلام
      من صبح امروز برای فروش یک دستگاه آی پاد 160g پست فرستادم، ظاهرا نباید مشکلی داشته باشه، لطفا پیگیری می فرمایید که چرا هنوز به نمایش در نیامده ؟ تشکر می کنم
      سلام

حتما مشکلی داشته تاپیکتون که تایید نشده. در مورد شما شما اصلا عکسی قرار ندادید که خلاف قوانین بازارچه هست + موارد بازارچه رو باید در پیغام خصوصی با مدیران بازارچه پیگیری کنید

نظر

• من دنبال 1 نرم افزار هستم که بتونم بدون جیل بریک روی photo ,notes,message آیفون و آیپدم رمز بزارم
        نمیدونم کجا باید بنویسم میشه هم راجع به نرم افزار هم جایی که باید سوالمو مطرح کنم کمکم کنید؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط akg1372 نمایش پست ها
          من دنبال 1 نرم افزار هستم که بتونم بدون جیل بریک روی photo ,notes,message آیفون و آیپدم رمز بزارم
          نمیدونم کجا باید بنویسم میشه هم راجع به نرم افزار هم جایی که باید سوالمو مطرح کنم کمکم کنید؟؟؟
          از اینجا باید در خواست کنید :
          درخواست ها برای آیفون و آیپاد

نظر

• من ميخوام اسمم رو تو سايتتون اصلاح كنم چيكار بايد بكنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farhadpm نمایش پست ها
              من ميخوام اسمم رو تو سايتتون اصلاح كنم چيكار بايد بكنم؟
              سلام
              به مدیران ارشد انجمن پ خ بزنید مثل » Arianismmm,roozbeh7000,oosin

نظر

• چرا پستی که در بازارچه ارسال می کنم نمایش داده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aligladiator نمایش پست ها
                  چرا پستی که در بازارچه ارسال می کنم نمایش داده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  به خاطر اینکه شما نه قیمت زدی نه عکس رو آپلود سنتر آپلود کردی نه و نام کاربریتو که ثابت کنه دستگاه مال خودتونه رو در عکس زدید
                  دقیقا چطوری باید همچین تاپیکی تایید بشه ؟!

لطف کنید قوانین بازارچه رو مطالعه کنید دوباره تاپیک بزنید

نظر

• باسلام
                    بخش مشكلات مربوط به ايپد 4 خيلى وقته از كار افتاده و ديگه كسى جواب نميده به سوالاش.حالا اگر هيچ يك از كاربران جواب سوالا رو نميدن مديران گرامى بيان و جواب بدن.
                    ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                      باسلام
                      بخش مشكلات مربوط به ايپد 4 خيلى وقته از كار افتاده و ديگه كسى جواب نميده به سوالاش.حالا اگر هيچ يك از كاربران جواب سوالا رو نميدن مديران گرامى بيان و جواب بدن.
                      ممنون.
                      نمی دونم دقیقا مشکل شما کجا حل نشده باقی مانده در اون تاپیک ! ۸ دقیقه پیش سوال پرسیدید که ۵ دقیقه پیش هم یکی از کاربران جوابتون رو داده! کجاش از کار افتاده؟!

البته شاید شما هم توقع جواب ۱ ثانیه بعد رو دارید که در اون حالت مراجعه به روبات رو براتون پیشنهاد می کنم

نظر

• با سلام و عرض ادب و احترام

بنده حدود 72 ساعت قبل یک تاپیک در بخش بازارچه-متفرقه ایجاد کردم گه هنوز فعال نشده! با عنوان: فروش اکانت Apple ID با بیشتر از 350دلار بازی و برنامه اورجینال!(قیمت استثنایی)

از مدیریت خواهش میکنم دلیل اینکار رو ذکر کنند! چون هم قیمت معقولانه ذکر کردم و هم عکس از محصول قراردادم

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط rohallah_t نمایش پست ها
                          با سلام و عرض ادب و احترام

بنده حدود 72 ساعت قبل یک تاپیک در بخش بازارچه-متفرقه ایجاد کردم گه هنوز فعال نشده! با عنوان: فروش اکانت Apple ID با بیشتر از 350دلار بازی و برنامه اورجینال!(قیمت استثنایی)

از مدیریت خواهش میکنم دلیل اینکار رو ذکر کنند! چون هم قیمت معقولانه ذکر کردم و هم عکس از محصول قراردادم

با تشکر
                          در بخش بازارچه فقط کالا فروخته میشه دوست عزیز

نظر

• من هر کاری مکیکنم نمیتونم فایل ضمیمه کنم و اپلود سنتر مشکل داره در جای دیگه هم عکس های مربوط به کالامو گذاشتم در سایت قرار نگرفت مششه بگید اشکال پستم چیه

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                              من هر کاری مکیکنم نمیتونم فایل ضمیمه کنم و اپلود سنتر مشکل داره در جای دیگه هم عکس های مربوط به کالامو گذاشتم در سایت قرار نگرفت مششه بگید اشکال پستم چیه
                              بله مشکل کوچکی پیش اومده که در حال بررسی و اصلاح هستیم ...
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• پس یک زحمت بکشید من یک گوشی واسه فروش دارم تایپیکشو شب ارسال میکنم فقط تاییدش کنید از یک اپلود سنتر دیگه استفاده کنم؟

ممکنه چند روز هم مشکل سایت برطرف نشه

نظر

صبر کنید ..
                                X