اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
    سلام
    مديران محترم بنده يه تاپيك فروش آيپد گذاشتم تاييد نشده هنوز،لطفا در صورت امكان و نبودن مشكلي تاييد بفرماييد.
    ممنونم از لطف شما بزرگواران
    سلام
    تایید شد

نظر

• با سلام خدمت مدیران عزیز،من خیلی وقته که کاربر سایت هستم اما چون ایمیل فعال سازی برام نیومده بود فعالیتی نداشتم،الان برای اینکه بخوام کالایی رو بفروشم این پروفایل رو ساختم اما قوانین میگه باید 10 روز صبر کنم،خواستم ببینم راهی هست واسه اینکه زودترتوی بازارچه بتونم فعالیت کنم؟؟ ممنون،ببخشید اگر جای اشتباهی پست گذاشتم.

نظر

• سلام به همه.ببخشید من حدود دو هفته پیش توی قسمت بازارجه یه پست گذاشتم برای فروش 5s.کاملا هم از قوانین پیروی کردم و همه چیز درست بود توی تاپیک.اما هنوز منتشر نشده.میخواستم ببینم چقدر دیگه باید صبر کنم؟مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط armon نمایش پست ها
          سلام به همه.ببخشید من حدود دو هفته پیش توی قسمت بازارجه یه پست گذاشتم برای فروش 5s.کاملا هم از قوانین پیروی کردم و همه چیز درست بود توی تاپیک.اما هنوز منتشر نشده.میخواستم ببینم چقدر دیگه باید صبر کنم؟مرسی
          سلام
          در تاپیکتون قوانین بازارچه رو رعایت نکردید برای همین تایید نشده، عکس ها باید در آپلود سنتر انجمن آپلود بشن.

نظر

• با سلام خدمت مدیران گل i-phone.ir لطفا تاپیک فروش کابل Lightning رو بررسی کنید.با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Mreza.Azh نمایش پست ها
              با سلام خدمت مدیران گل i-phone.ir لطفا تاپیک فروش کابل Lightning رو بررسی کنید.با تشکر
              فروش به صورت عمده ممنوع است

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                فروش به صورت عمده ممنوع است
                ممنون بابت پاسخ،تا چه تعدادي مجاز هست ؟؟لطفا تاييد كنيد تا پست رو اديت كنم و تكي بفروشم،١٥ روزه منتظرم!!
                ویرایش توسط Mreza.Azh : https://i-phone.ir/forums/member/181791-mreza-azh در ساعت 04-04-2015, 02:56 AM

نظر

• سلام
                  الان چند ماهه به لطف یکی از مدیران که ظرفیت انتقاد نداشت بن شدم یوزم این شکلی شده !!!!!!!به مدیران سایت پیغام دادم و با دفتر سایت تماس گرفتم ولی مشکل هنوز حل نشده!!
                  دیگه راهی به ذهنم نرسید جز اینکه اینجا مطرح کنم
                  ممنون میشم رسیدگی کنید

نظر

• بابا اين همه وقته من اينجا كامنت گذاشتم اصلا مديرها نيستن جواب بدن!!

نظر

• نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                      سلام
                      الان چند ماهه به لطف یکی از مدیران که ظرفیت انتقاد نداشت بن شدم یوزم این شکلی شده !!!!!!!به مدیران سایت پیغام دادم و با دفتر سایت تماس گرفتم ولی مشکل هنوز حل نشده!!
                      دیگه راهی به ذهنم نرسید جز اینکه اینجا مطرح کنم
                      ممنون میشم رسیدگی کنید
                      مشکل چی بود؟

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

نوشته اصلی توسط Mreza.Azh نمایش پست ها
                        بابا اين همه وقته من اينجا كامنت گذاشتم اصلا مديرها نيستن جواب بدن!!
                        جواب شما داده شده که فروش تعدادی محصولات ممکن نیست
                        برای هماهنگی فروش کلی باید با ادمین سایت هماهنگ کنید

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• اقا منكه ميگم تاييد كنيد بعد پست رو اديت ميكنم تكي ميفروشم.

نظر

• اقا روزبه
                            اول اینکه مشخصات کاربری و دوایس هام سمت چپ پست هام نیست و هر وقت سوالی بخوام بپرسم باید دستی بنویسم
                            دوم نام کاربریم لینک نداره و زیرش نوشته بصورت مهمان تو سایتم
                            سوم عکس کاربری نمیتونم بزارم
                            پست هام مشکل دارن

نظر

• نوشته اصلی توسط Mreza.Azh نمایش پست ها
                              اقا منكه ميگم تاييد كنيد بعد پست رو اديت ميكنم تكي ميفروشم.
                              چه گیری هستیا
                              بعد از چند روز هنوز دنبال اون تاپییکی ؟ اون الان 3بار پاک شده و از صفحه روزگار نیست و نابود شده
                              شما با ادمین سایت صحبت کن برای فروش عمده شرایط رو بپرس ، بعد تاپیک مجدد بزن انشالله تایید میشه .

نظر

• با سلام و درود
                                من تی شرت ارم اپل با کیفیت عالی میخوام که در طرحها و رنگهای مختلف باشه و اگر سایتی هست بدین

نظر

صبر کنید ..
                                X