اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
    سلام.

من دیروز مبلغ عضویت سه ماهه در بخش ویژه رو واریز کردم و اطلاعات واریزی رو برای premium@i-phone.ir ارسال کردم که یک ایمیل اتوماتیک برام اومد که ایمیلم Deliver نشده.
    بعدش برای mdrs2@yahoo.com فرستادم که هیچ جوابی دریافت نکردم.

میخواستم بدونم دقیقا من برای چه ایمیلی باید اطلاعات واریزی رو ارسال کنم و معمولا چقدر طول میکشه که یوزر من عضو بخش ویژه بشه؟
    فعال شد اکانتتون

نظر

• اقایان مدیران با دانش! و متخصص!!!!
      میشه بگین رو چه حسابی بدون تحقیق تاپیک رو مردود اعلام کرده و حذف میکنید؟
      ایا تصمیم گیری شما منوط به نظر چند کاربر است و با تکیه بر علم خود انجام نمیدهید؟
      بنده کارشناسی سخت افزار از دانشگاه شهید بهشتی و مهندسی مایکروسافت رو از هلند گرفتم ، پس ادم بی دانشی نیستم و با یقین و اطمینان میگم که امکان دانگرید برای دیوایسهای A4 و A5 حتی با داشتن shsh از 6.1.3 به 6.1.2 نیست....
      به هیچ وجه.......سیستم کد گذاری Appticket همچین اجازه ای را نمیدهد...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.joker نمایش پست ها
        اقایان مدیران با دانش! و متخصص!!!!
        ایا تصمیم گیری شما منوط به نظر چند کاربر است و با تکیه بر علم خود انجام نمیدهید؟
        بنده کارشناسی سخت افزار از دانشگاه شهید بهشتی و مهندسی مایکروسافت رو از هلند گرفتم ، پس ادم بی دانشی نیستم و با یقین و اطمینان میگم که امکان دانگرید برای دیوایسهای A4 و A5 حتی با داشتن shsh از 6.1.3 به 6.1.2 نیست....
        طرح این موضوع در این مکان و با این طریق و ادبیات و با این فونت ادعای دانش شما رو زیر سوال میبره . تمام این انجمن جای بحث های فنی و تکنیکی به خصوص در مورد آیفون است ولی این یک تاپیک برای کار دیگری بنا شده است .

نظر

اقایان مدیران با دانش! و متخصص!!!!
          شما که اینقدر سطح سوادت بالاست بیا یه کاری کن که با داشتن shsh بشه ورژن 6 رو هم دانگرید کردش و اپل رو دور زدش!

نظر

• نوشته اصلی توسط Done نمایش پست ها
            شما که اینقدر سطح سوادت بالاست بیا یه کاری کن که با داشتن shsh بشه ورژن 6 رو هم دانگرید کردش و اپل رو دور زدش!
            یکی بگه جواب ایشون چه ربطی به حرفای من داشت؟؟؟؟
            فکر کنم این قسمت که گفتم: "میگم که امکان دانگرید برای دیوایسهای A4 و A5 حتی با داشتن shsh از 6.1.3 به 6.1.2 نیست....
            به هیچ وجه.......سیستم کد گذاری Appticket همچین اجازه ای را نمیدهد..."
            رو خوابت برده بود...

نظر

• نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
              طرح این موضوع در این مکان و با این طریق و ادبیات و با این فونت ادعای دانش شما رو زیر سوال میبره . تمام این انجمن جای بحث های فنی و تکنیکی به خصوص در مورد آیفون است ولی این یک تاپیک برای کار دیگری بنا شده است .
              منظورت از اینکه میگی ":طرح این موضوع در این مکان و با این طریق و ادبیات و با این فونت ادعای دانش شما رو زیر سوال میبره" واقعا قابل درک نیست...
              1-فکر کنم اسم تاپیک نشان دهنده اینه که مکان طرح موضوع درسته....مشکلات رو با مدیران در میون گذاشتم...
              2- طریق بیان مشگلات هم زدن پست تو تاپیک بیان مشگلاته،،،، زنگ یا اس ام اس که نمیشه زد !
              3-لطف کنید جمله یا کلمه یا استعاره ای تو پستم نشون بدین که نشون بده ادبیات نگارشی من حمل بر جسارت یا بی ادبی بوده باشه....
              4-چون چندبار برخی از موارد رو با فونت معمولی نوشتم و پاسخی دریافت نکردم، تصمیم گرفتم از یه فونت بزگتر استفاده کنم بلکه جواب بگیرم. که خوشبختانه جواب گرفتم....

نظر

منظورت از اینکه میگی ":طرح این موضوع در این مکان و با این طریق و ادبیات و با این فونت ادعای دانش شما رو زیر سوال میبره" واقعا قابل درک نیست...
                1-فکر کنم اسم تاپیک نشان دهنده اینه که مکان طرح موضوع درسته....مشکلات رو با مدیران در میون گذاشتم...
                2- طریق بیان مشگلات هم زدن پست تو تاپیک بیان مشگلاته،،،، زنگ یا اس ام اس که نمیشه زد !
                3-لطف کنید جمله یا کلمه یا استعاره ای تو پستم نشون بدین که نشون بده ادبیات نگارشی من حمل بر جسارت یا بی ادبی بوده باشه....
                4-چون چندبار برخی از موارد رو با فونت معمولی نوشتم و پاسخی دریافت نکردم، تصمیم گرفتم از یه فونت بزگتر استفاده کنم بلکه جواب بگیرم. که خوشبختانه جواب گرفتم....
                اینجا جای بحث های پینگ پنگی نیست
                شما ظاهرا به آداب فعالیت در یک محیط اجتماعی اشنا نیستید
                اگر بحثی با شخص دارید جاش در پیغام خصوصی است و اینجا جای طرح موضوعاتی است که در ارتباط با جمع کاربران با مدیران در خصوص کیفیت نگهداری و راهبری انجمن میشه
                پاسخ پیشین من هم به شخص شما نبود . بلکه الگویی بود برای دیگر کاربران تا کیفیت طرح مشکلات در این تاپیک و شان نزول این بخش از انجمن رو درک کنن ولی شما اشتباها به خودتون گرفتین .
                پست های غیر مرتبط با این تاپیک به زودی حذف خواهند شد

نظر

• سلام
                  میخواستم بدونم این پستها چی هستند ...
                  http://www.i-phone.ir/forums/showthr...488#post843488

تو چند جای دیگه انجمن هم دیدم .. ولی سر درنیاوردم .... کسی از مدیران میتونه توضیح بده.
                  البته اگر دخالت در کارهای مدیریتی و انجمن نباشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                    سلام
                    میخواستم بدونم این پستها چی هستند ...
                    http://www.i-phone.ir/forums/showthr...488#post843488

تو چند جای دیگه انجمن هم دیدم .. ولی سر درنیاوردم .... کسی از مدیران میتونه توضیح بده.
                    البته اگر دخالت در کارهای مدیریتی و انجمن نباشه.
                    اینها اسپمر هستند که با توجه به اینکه پلاگین ها در حال حاضر غیر فعاله سیستم ضد اسپمر هم از کار افتاده و این ها وارد انجمن شدند
                    چیزه زیاد مهمی نیست

نظر

• دوستان مدیر عزیز میخواستم بدونم سیستم تشکر و لایک ها در پست ها برداشته شده؟ و چرا؟ به نظر من امکان مناسبی برای تشکر از اعضا بود

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                        دوستان مدیر عزیز میخواستم بدونم سیستم تشکر و لایک ها در پست ها برداشته شده؟ و چرا؟ به نظر من امکان مناسبی برای تشکر از اعضا بود
                        دوست عزیز طبق پست فوق من تمام پلاگین های انجمن غیر فعال هستش
                        که این امکان تشکر کردن و ... نیز جز همین موارد بوده
                        بزودی همگی فعال خواهد شد

نظر

• سلام به مديران محترم سايت
                          يه مشكلى برام پيش اومده اينكه قسمتى كه اخرين پست ها نشون داده ميشد ديگه نيست
                          بايد چى كار كنم باز اونا واسم بياد؟
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                            سلام به مديران محترم سايت
                            يه مشكلى برام پيش اومده اينكه قسمتى كه اخرين پست ها نشون داده ميشد ديگه نيست
                            بايد چى كار كنم باز اونا واسم بياد؟
                            مورد مذکور به واسطه غیر فعال شدن پلاگین ها است و در عدم فعال بودن اون به خاطر تنظیمات شما نیست .
                            با عرض معذرت از جنابعالی و دیگر عزیزان امیدواریم در اسرع وقت مجددا فعال بشن .

نظر

• نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                              مورد مذکور به واسطه غیر فعال شدن پلاگین ها است و در عدم فعال بودن اون به خاطر تنظیمات شما نیست .
                              با عرض معذرت از جنابعالی و دیگر عزیزان امیدواریم در اسرع وقت مجددا فعال بشن .
                              در ادامه ی حرف ایشون، شما می تونید از بخش "تازه چه خبر؟" به عنوان جایگزین موقت آخرین پست ها استفاده کنید.
                              با تشکر

نظر

• ممنون.
                                بابات این انجمن هم باید ازتون تشکر کنم.ممنون از تمام زحماتتون.
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X