اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
    این قوانین بخش بازارچه : http://www.i-phone.ir/forums/thread10479.html

و این هم بندی از قوانین که شما رعایت نکردید :

فرمت تاپیک – فروشنده میبایست در یک پست کامل و واضح محصولش را معرفی نماید .لازم است فروشنده یک عکس شفاف از کالای مورد نظر برای فروش که در آن نام کاربری خود در انجمن را به شکلی نمایش دهد (گذاردن کاغذ با نام در کنار کالا یا گذاردن کالا در کنار نمایشگری با نمایش پروفایل کاربر در انجمن و یا...)
    من تمام موارد بالا رو رعایت کردم
    تاپیک اول که فروخته شد اما ایپاد کامل بود
    توضیح دادم و دو عکس کاملا شفاف هم گذاشتم فقط یوزر رو فراموش کردم بزارم
    ویرایش توسط Mr.roham : https://i-phone.ir/forums/member/84928-mr-roham در ساعت 02-02-2014, 06:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
      من تمام موارد بالا رو رعایت کردم
      تاپیک اول که فروخته شد اما ایپاد کامل بود
      توضیح دادم و دو عکس کاملا شفاف هم گذاشتم فقط یوزر رو فراموش کردم بزارم
      بله نام کاربری شما در عکسها به طوری که قوانین بازارچه بخواد ، وجود نداشت و تاپیک هم تایید نشد.
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
        بله نام کاربری شما در عکسها به طوری که قوانین بازارچه بخواد ، وجود نداشت و تاپیک هم تایید نشد.
        تو این یکی تاپیک که الان زدم یوزر و تاریخ گذاشتم!!

نظر

• سلام و خسته نباشید
          من کاربر شما توی این انجمن با دوبار محرومیت بامدهت ناپایان هرگز مواجه شدم و این بار سوم هست اکانت میسازم
          فقط میخوام بدونم که چرا و به چه جرمی اگه میشه راهنمایی کنید چرا ؟؟؟
          اولین اکانت
          hassaz

دومین اکانت
          H4ss@n

حد اقل یکی از این اکانت ها رو فعال کنید زحمت زیاد کشیدم

نظر

• نوشته اصلی توسط H@s$@N نمایش پست ها
            سلام و خسته نباشید
            من کاربر شما توی این انجمن با دوبار محرومیت بامدهت ناپایان هرگز مواجه شدم و این بار سوم هست اکانت میسازم
            فقط میخوام بدونم که چرا و به چه جرمی اگه میشه راهنمایی کنید چرا ؟؟؟
            اولین اکانت
            hassaz

دومین اکانت
            H4ss@n

حد اقل یکی از این اکانت ها رو فعال کنید زحمت زیاد کشیدم
            شما 5 تا یوزر توی انجمن دارید! که ازشون استفاده های مختلفی میکردید به همین دلیل هم همه شون توقیف شدند.
            یوزر قبلیتون هم به دلیل ارسال اسم بسته شد, همچنین هم این اکانتتون هم باید بزودی بسته بشه.

نظر

• ببخشید دوستان بنده نمی تونم عکس برای آواتار آپلود کنم....هر بار که امتحان میکنم پیام عدم ذخیر رو میده .....قبلا هم مشکل رو توی همین تاپیک مطرح کردم فرمودین بررسی میشه........چیکار کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                ببخشید دوستان بنده نمی تونم عکس برای آواتار آپلود کنم....هر بار که امتحان میکنم پیام عدم ذخیر رو میده .....قبلا هم مشکل رو توی همین تاپیک مطرح کردم فرمودین بررسی میشه........چیکار کنم؟؟
                هفته پیش اعلام کردم که حل شد. اگر بازم مشکل دارید بفرمایید تا چک کنم اکانتتون رو.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                  هفته پیش اعلام کردم که حل شد. اگر بازم مشکل دارید بفرمایید تا چک کنم اکانتتون رو.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  ممنون دوست عزیز ...مشکل حل شد

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

سلام اقایون مدیران من تاپیک فروش زدم با این عکس ولی تو فروم نمیاد میشه بگید مشکل عکس چیه؟

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
                    ویرایش توسط mehranilia : https://i-phone.ir/forums/member/107725-mehranilia در ساعت 10-02-2014, 12:47 AM

نظر

• فرمت تاپیک – فروشنده میبایست در یک پست کامل و واضح محصولش را معرفی نماید .لازم است فروشنده یک عکس شفاف از کالای مورد نظر برای فروش که در آن نام کاربری خود در انجمن را به شکلی نمایش دهد (گذاردن کاغذ با نام در کنار کالا یا گذاردن کالا در کنار نمایشگری با نمایش پروفایل کاربر در انجمن و یا...) در اپلود سنتر انجمن اپلود کرده و در تاپیک اول قرار دهد .فروشنده میبایست قیمت کالای پیشنهادی را در تاپیک فروش خود تعیین نماید. تاپیکهای که به صورت مزایده میباشند باید دارای "قیمت پایه" و "زمان پایان مزایده " باشند .
                      به خاطر این که عکس شما توی آپلود سنتر انجمن آپلود نشده دوست من.

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                        به خاطر این که عکس شما توی آپلود سنتر انجمن آپلود نشده دوست من.
                        کجاس این اپلود سنتر؟ من وقتی میخوام تاپیک جدید ایجاد کنم همونجا فقط عکسام اپ میشه

نظر

• انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

اینجا.

نظر

این لینک باز نمیشه عزیز
                            باید دوباره از اول تاپیک بزنم و عکسامو اینجا اپ کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehranilia نمایش پست ها
                              این لینک باز نمیشه عزیز
                              باید دوباره از اول تاپیک بزنم و عکسامو اینجا اپ کنم؟

البته اگه شما بخوای از tapatalk نمیتونی از این لینک استفاده کنی ولی با کامپیوتر هیچ مشکلی نیست

بله باید عکس ها حتما روی آپلود سنتر انجمن باشه. از نو باید تاپیک بزنید. متن تاپیکتون رو برای شما پیام خصوصی میکنم که راحت تر بشه کارتون.

نظر

البته اگه شما بخوای از tapatalk نمیتونی از این لینک استفاده کنی ولی با کامپیوتر هیچ مشکلی نیست

بله باید عکس ها حتما روی آپلود سنتر انجمن باشه. از نو باید تاپیک بزنید. متن تاپیکتون رو برای شما پیام خصوصی میکنم که راحت تر بشه کارتون.
                                دم شما گرم

نظر

صبر کنید ..
                                X