اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    چرا کسی از مدیران جواب مارو نمیده یعنی کسی تا حالا با چنین مشکلی روبرو نشده ممنون میشم یک نیگاه بکنین

http://www.i-phone.ir/forums/thread91224.html

نظر

• نوشته اصلی توسط kvictory26 نمایش پست ها
      سلام
      چرا کسی از مدیران جواب مارو نمیده یعنی کسی تا حالا با چنین مشکلی روبرو نشده ممنون میشم یک نیگاه بکنین

http://www.i-phone.ir/forums/thread91224.html
      شما ساعت ۸:۰۳ جواب فرد قبلی رو دادید و دقیقا ۲ دقیقه بعد انتظار جواب دارید؟ کسی اینجا روبات نیست دوست عزیز ...

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        شما ساعت ۸:۰۳ جواب فرد قبلی رو دادید و دقیقا ۲ دقیقه بعد انتظار جواب دارید؟ کسی اینجا روبات نیست دوست عزیز ...

من نگفتم شما رباتین عزیز شما نیگاه کن ببین من کی مشکلمو مطرح کردم چند تا بازدید داشته ولی کسی جواب نداده تا امروز حالا خودتو جای من بزار بعد .....

نظر

• نوشته اصلی توسط kvictory26 نمایش پست ها
          من نگفتم شما رباتین عزیز شما نیگاه کن ببین من کی مشکلمو مطرح کردم چند تا بازدید داشته ولی کسی جواب نداده تا امروز حالا خودتو جای من بزار بعد .....
          اینجا انجمنه و تنها مدیران وظیفه پاسخ گویی ندارند، وظیفه اصلی مدیران حفظ نظم هست، انجمن هم هر کس جوابتونو بلد باشه میده !

نظر

• سلام منم یه تاپیک فروش دیروز زدم تایید نشده
            ممنون می شم تایید کنید

نظر

• سلام
              من قبلا (فك كنم يك سال) تاپيكي ايجاد كرده بودم به اسم معرفي برنامه هاي مذهبي كه توسط يكي از مديران محترم مهم شد و تعداد زيادي برنامه با توضيح و لينك معرفي كرديم
              اما پاك شده الان از تو سايت

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                پس یک زحمت بکشید من یک گوشی واسه فروش دارم تایپیکشو شب ارسال میکنم فقط تاییدش کنید از یک اپلود سنتر دیگه استفاده کنم؟

ممکنه چند روز هم مشکل سایت برطرف نشه
                مشکل​ دیروز بر طرف شده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
                سلام منم یه تاپیک فروش دیروز زدم تایید نشده
                ممنون می شم تایید کنید
                با مدیران بازارچه (crystalboy یا s_abedi96) از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ahmadh نمایش پست ها
                سلام
                من قبلا (فك كنم يك سال) تاپيكي ايجاد كرده بودم به اسم معرفي برنامه هاي مذهبي كه توسط يكي از مديران محترم مهم شد و تعداد زيادي برنامه با توضيح و لينك معرفي كرديم
                اما پاك شده الان از تو سايت

نظر

• مدیران محترم چند وقتی هست من نمیتونم بدون قند شکن از سایت استفاده کنم خواستم بگم ایا مشکل همه هست یا من و اگه فقط مشکل من هست میشه بفرمایید چه کار باید انجام بدهم

نظر

• نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                    مدیران محترم چند وقتی هست من نمیتونم بدون قند شکن از سایت استفاده کنم خواستم بگم ایا مشکل همه هست یا من و اگه فقط مشکل من هست میشه بفرمایید چه کار باید انجام بدهم
                    چند مورد گزارش شده تا به الان, ip تون ثبت شد بزودی رسیدگی میشه.

نظر

• سلام خدمت مدیران محترم
                      از دیشب برای کاربر zp110 نمیتونم پیام خصوصی بفرستم و هربار که اقدام به ارسال پیام خصوصی میکنم با پیام زیر مواجه میشم، در صورتیکه با سایر کاربران همچین مشکلی ندارم. آیا مشکل از طرف تنظیمات شخصی ایشون هستش یا خیر...؟

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام خدمت مدیران محترم
                        از دیشب برای کاربر zp110 نمیتونم پیام خصوصی بفرستم و هربار که اقدام به ارسال پیام خصوصی میکنم با پیام زیر مواجه میشم، در صورتیکه با سایر کاربران همچین مشکلی ندارم. آیا مشکل از طرف تنظیمات شخصی ایشون هستش یا خیر...؟

سلام

کاربر مورد نظر شما قابلیت پیغام خصوصی را از تنظیمات شخصی غیرفعال کرده است.

نظر

• درود
                          ببخشید من نمیتونم آواتار برای خودم قرار بدم ...عکس رو که آپلود میکنم و گزینه ذخیره که میزنم پیام عدم ذخیره رو میده...
                          ممنون

نظر

• مدیران عزیز آقا ما یه آگهی فروش آیپاد دادیم فکرم نکنم مشکلی داشته باشه تو رو خدا تایید کنیدش دیگه

نظر

• دوستان کسی جواب نمیده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple_iPhone نمایش پست ها
                                مدیران عزیز آقا ما یه آگهی فروش آیپاد دادیم فکرم نکنم مشکلی داشته باشه تو رو خدا تایید کنیدش دیگه
                                این موارد رو از طریق پیام خصوصی با مدیران بازارچه پیگیری کنید. عکس تون توی آپلود سنتر نیست نمیتونه تایید بشه.

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                                دوستان کسی جواب نمیده؟
                                چک میکنم اگه مشکلی باشه حتما رفع میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X