اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من 5s رو ota اپدیت کردم.سرعت wifi افتضا.بطوری که نتونستم برنامه 13 مگی از اپستور دانلود کنم و بیخیالش شدم(نتم 12 مگ هست)
    و دوتا از قندشکن هام اصلا کانکت نمیشن.

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
      نه دوست عزيز اگر الان گوشي رو به سيستم متصل كنيد و برنامه ايتونز رو باز كنيد گوشي رو در حالت ريكاوري مد نشون ميده كه در اين حالت فقط بايد ريستور كنيد بنابراين راهي غير از ريستور نيست.
      البته اگر هنوز نصب شروع نشده باشه شايد بشه با نرم افزار هاي جانبي كه اسمش رو يادم نيست فكر كنم tinny umbrella از ريكاوري خارج شد . تو گوگل exit recovery رو تايپ كن يه برنامه هست اين كارو ميكنه من خودم چند بار انجام دادم وقتي تو ريكاوري بود گوشيم . در ضمن بازم ميگم نبايد نصب شروع شده باشه چون گوشي روشن نمي شه . اگر بيرون نيومد صد در صد بايد ريستور كنيد و همه اطلاعات گوشي پاك ميشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiaz نمایش پست ها
        من 5s رو ota اپدیت کردم.سرعت wifi افتضا.بطوری که نتونستم برنامه 13 مگی از اپستور دانلود کنم و بیخیالش شدم(نتم 12 مگ هست)
        برای حل مشکل٬ ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
          برای حل مشکل٬ ریستور کنید.
          مشکلی نیست ریستور میزنم ولی سیو چندتا از game هامو چیکار کنم؟؟
          مخصوصا clash of clans لول 72 ام

نظر

مشکلی نیست ریستور میزنم ولی سیو چندتا از game هامو چیکار کنم؟؟
            مخصوصا clash of clans لول 72 ام
            clash of clans رو گیم سنتر ذخیره شده.بقیه بازی ها هم دیتاشون رو از طریق iTools ذخیره کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              clash of clans رو گیم سنتر ذخیره شده.بقیه بازی ها هم دیتاشون رو از طریق iTools ذخیره کنید
              اموزشی در این رابطه تو سایت هست؟؟؟
              ممنون میشم لینکشو بزارین

نظر

اموزشی در این رابطه تو سایت هست؟؟؟
                ممنون میشم لینکشو بزارین
                http://www.i-phone.ir/forums/thread76019.html

نظر

من 5s رو ota اپدیت کردم.سرعت wifi افتضا.بطوری که نتونستم برنامه 13 مگی از اپستور دانلود کنم و بیخیالش شدم(نتم 12 مگ هست)
                  دوست عزيز اگر لطف كنيد بعد از ريستور بگيد سرعت واي فاي فرقي با وقتي ota كرده بوديد كرده يا نه كه اگر نكرده من ريستور نكنم چون ota آپديت كردم
                  و اينكه بگذاريد ٤-٥ ساعتي بگذره و بعد ببينيد سرعت چطوره چون هميشه اولش خوبه يكم كار ميكنيد واي فاي افتضاح ميشه
                  ممنون

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• جیلبرک iOS 8 در را ه است.

پنگو رسما اعلام کرده ولی هنوز لینک دانلود نداده.
                    فعلا برای ویندوز و برای مک هم به زودی

متاسفانه به دلیل سیاستهای فروم نتونستم تاپیک بزنم و اعلام کنم.

نظر

• دوستان من 2 روزی هست که از طریق خود گوشی آپدیت کردم ، بعدش یه بار ریست کردم گوشی رو ؛ مصرف باتریم نمیگم فوق العاده ، اما حدود 60 ، 70 % بهتر شده ! و تقریبا راضی کنندس .
                      در باره وای فای هم هیچ مشکلی ندارم ، خوب و با سرعت کانکت میشه و قطعی نداره ، اما هنوز اسلید انسر کمی لگ داره ! فعلا همیناااا...

نظر

• وأي فأي هر ٣ ساعت يك بار برميگرده به وضع سابق
                        بايد رست نتوورك كرد
                        متاسفم برا اپل و خودم كه اپل پرستم

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                          دوست عزيز اگر لطف كنيد بعد از ريستور بگيد سرعت واي فاي فرقي با وقتي ota كرده بوديد كرده يا نه كه اگر نكرده من ريستور نكنم چون ota آپديت كردم
                          و اينكه بگذاريد ٤-٥ ساعتي بگذره و بعد ببينيد سرعت چطوره چون هميشه اولش خوبه يكم كار ميكنيد واي فاي افتضاح ميشه
                          ممنون

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                          حتما دوست عزیز نتیجه رو فردا اعلام میکنم.
                          نصفه شب میزننم واسه دانلود فریمور چون ترافیکم رایگان میشه

نظر

• سلام دوستان
                            پسر داییم iphone 5s داره الان ورژن گوشیش 7.0.6 هستش حالا ارزش ارتقا به 8.1 رو داره براش ارتقا بدم کلا بگم هیچی از ایفون اینا حالیش نمیشه
                            فقط با همین تانگبو برا خودش برنامه دانلود میکنه
                            کلا چ تغییراتی داشته نسبت به 7.0.6 باطری اینا بهترن یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              پسر داییم iphone 5s داره الان ورژن گوشیش 7.0.6 هستش حالا ارزش ارتقا به 8.1 رو داره براش ارتقا بدم کلا بگم هیچی از ایفون اینا حالیش نمیشه
                              فقط با همین تانگبو برا خودش برنامه دانلود میکنه
                              کلا چ تغییراتی داشته نسبت به 7.0.6 باطری اینا بهترن یا نه
                              به هیچ عنوان چنین اشتباهی نکنه!!
                              از وقتی آپگرید کردم به 8 گوشی خیلی زود داغ میکنه و Brightness میاد پایین!!

نظر

• دوستان الان من گوشیمو به روش ota آپدیت کردم ، چطوری میتونم با آیتیونز ریستور کنم که از جیلبریک استفاده کنم ؟1

نظر

صبر کنید ..
                                X