اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
    عجیبه که بعضیها اینقدر مشکل دارن. ولی بعضیها اصلا. مثا من و دوستام نه تنها مشکلی نداریم، به صورت خیلی مشخص بهتر شده.
    درسته
    اتفاقا من بعد از اپدیت سرعت وایفایم خیلیی بهتر شده!

نظر

• سلام خسته نباشید منم با نظر دوستان موافقم اصلا بیاین ببینین چند نفر مشکل وای فای داشتن بنده تا دیروز تو ۷.۱.۲ بودم و میترسیدم ریستور کنم اخرش دل رو زدم به دریاو به ۸.۱ رفتم برعکس بعضی از دوستان هیچ مشکلی ندارم و رونه سرعت لود صفحات تو سفاری بشتر شده و وایفای من اصلا فرقی نکرده تو ۷ هم ۹ مگ بود الان هم۹ هست
      و یک چیزی نمیگم مشکلی نداره و اینا ولی کلا اگه یک نظر سنجی بزارن تو فروم بهتره چون اینجوری یه جوری میشه که کسایی که مشکل دارن میان میگن و کسایی که مشکلی ندارن میگن ما که نداریم چی بییایم بگیم شاید تو ۱۰۰۰ تا دیوایز ۱۰ تا ۴۰ تا مشکل داشته باشه و این چند نقر بیان تو فرومها بگن و توی یک فروم نه تو همه فروم ها خوب ببینین چقدر پیج میشه خوب اونایی هم که مشکل ندارن هم بگن تا دوستان ببینن نسبتش چند به چنده من
      گوشیم هم ۵ هست

نظر

• نوشته اصلی توسط siamak_may2008 نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید منم با نظر دوستان موافقم اصلا بیاین ببینین چند نفر مشکل وای فای داشتن بنده تا دیروز تو ۷.۱.۲ بودم و میترسیدم ریستور کنم اخرش دل رو زدم به دریاو به ۸.۱ رفتم برعکس بعضی از دوستان هیچ مشکلی ندارم و رونه سرعت لود صفحات تو سفاری بشتر شده و وایفای من اصلا فرقی نکرده تو ۷ هم ۹ مگ بود الان هم۹ هست
        و یک چیزی نمیگم مشکلی نداره و اینا ولی کلا اگه یک نظر سنجی بزارن تو فروم بهتره چون اینجوری یه جوری میشه که کسایی که مشکل دارن میان میگن و کسایی که مشکلی ندارن میگن ما که نداریم چی بییایم بگیم شاید تو ۱۰۰۰ تا دیوایز ۱۰ تا ۴۰ تا مشکل داشته باشه و این چند نقر بیان تو فرومها بگن و توی یک فروم نه تو همه فروم ها خوب ببینین چقدر پیج میشه خوب اونایی هم که مشکل ندارن هم بگن تا دوستان ببینن نسبتش چند به چنده من
        گوشیم هم ۵ هست
        دوست عزیز وقتی خود اپل اعلاممیکنه مشکل حل شده حتی 1 مورد مشکل هم زیاده این دیگه نظر سنجی لازم نداره به قول دوستمون ادرس فوریوم خود اپل رو دادن اونجا که دیگه ما نیستیم خود خارجیها هستن که اومدن فیدبک دادن

نظر

• متاسفانه انگار اين مشكل واى فاو شانسى هستش براى يك عده از دوستان پيش مياد براى بقيه خير
          بنده به شخصه شاهد كمى كندتر بودن سرعت واى فاى نسبت به ٦ و ايپد تو فايو اس هستم اما افتضاح نيستش
          درنهايت اميدوارم مشكل دوستان حل شه چون واقعا ازار دهنده ست

نظر

• من تو ٦ اين مشكل داشتم اما با ota اپديت كرده بودم.ريستور كردم درست شد

نظر

• توي 5 يكي از دوستان هم كه آپديت كرده مشكلي نيست و ظاهرا اين مشكل بيشتر تو 5s هست و اتفاقا سرعت واي فاي تو 5s بنده به معناي واقعي كلمه افتضاحه!!!!!
              اينم شانس منه ديگه!!داشتم مثل آدم رو ٧.١.٢ زندگيمو ميكردما!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• از دوستان و مدیران کسی نمیدونه آیا نسخه 8.1.1 یا نسخه جدید 8 که بدون مشکل باشه در راه است یا خیر ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                  آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید و از و* پی ا*استفاده کنید.
                  اگه درست نشد تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread34510.html
                  ممنون از شما اما
                  من روی مک انتی ویروس ندارم فایروال هم خاموش هست فقط میمونه چیز شکن که ندارم و باید تهیه کنم
                  یعنی با قندشکن حل میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                    ممنون از شما اما
                    من روی مک انتی ویروس ندارم فایروال هم خاموش هست فقط میمونه چیز شکن که ندارم و باید تهیه کنم
                    یعنی با قندشکن حل میشه؟
                    بله...

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
                      كجا هستش حالا اين back up ref ??
                      setting > General> Background App refresh

نظر

• سلام
                        فرق اینکه از طریق خود گوشی Erase all reset کنیم که تو قسمت ریست هست با اینکه از طریق ایتونز ریستور کنیم چیه ؟ ایا هر دو ریستور هستند ؟ یا برای رفع باگ های ios 8.1 باید حتما از طریق ایتونز ریستور کنیم ؟
                        اخه وقتی با خود گوشی از قسمت ریست گوشی رو همه چیزشو پاک میکنم قسمت other فضای کمتری رو اشغال میکنه اما وقتی با ایتونز ریستور میکنم قسمت other فضای بیشتری رو اشغال میکنه
                        ویرایش توسط paaya : https://i-phone.ir/forums/member/136510-paaya در ساعت 30-10-2014, 08:57 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                          توي 5 يكي از دوستان هم كه آپديت كرده مشكلي نيست و ظاهرا اين مشكل بيشتر تو 5s هست و اتفاقا سرعت واي فاي تو 5s بنده به معناي واقعي كلمه افتضاحه!!!!!
                          اينم شانس منه ديگه!!داشتم مثل آدم رو ٧.١.٢ زندگيمو ميكردما!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                          دقیقا مثل من هستی . منم روی 7.1.2 خیلی راحت بودم ولی از وقتی به 8.1 رفتم توی 5s خودم همه چی افتضاحه از وای فای گرفته تا مدت زمان نگهداری شارژ گوشی نسبت به 7.1.2

نظر

• دوستان موقع ریستور کردن با ایتونز باید سیمکارت رو کشید از گوشی یا فرقی نمیکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                              دوستان موقع ریستور کردن با ایتونز باید سیمکارت رو کشید از گوشی یا فرقی نمیکنه؟
                              فرقی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                                دوستان موقع ریستور کردن با ایتونز باید سیمکارت رو کشید از گوشی یا فرقی نمیکنه؟

نخیر لزومی نداره
                                اتفاقاً وقتی گوشی رو ریستور میکنید باید سیم کارت داشته باشید تا گوشی اکتیو بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X