اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
    يهوجوايي والا من سرعت نتم خوبه تنها مشكلي كه دارم مثلا تو سافاري bookmark يا اونجايي كه ميزنيم آدرس سايت بديم يا انتقال بين tab هاي باز شده سرعت به شدت كند و حركتش عذاب آوره انگار تبلت ٣٠٠ هزار توماني هستش
    دوستان راه حلي داريد ؟؟ چيكار ميشه كرد ؟؟
    شما به پیشنهاد بنده ریستور کنید .

نظر

با اين حساب گوشي هاي ٧.١.٢ از فردا گرون ميشه :؛))

نظر

من واقعا تميدونم اين آيپدم چه مرگشه !
        تقريبا سرعت تو وايبر و نت تو 5s خوب شده ولي آيپد 4 سافاري نميدونم چشه

نظر

دوستان كسى مشكل واى فاى روى 5c داره ؟

Sent from my iPhone 5s

نظر

من رو ایپد و رو ایفون ۵اس از اولین ورژن ۸ هم هیچ مشکل وای فای نداشتم فقط روی ایپد صفحه ابی و ریستارت میشد که از دیشب که ورژن جدید اپدیت کردم فعلا دیده نشده

نظر

دوستان روی آیپد 2 تست کردین سرعت چجوری شده؟

نظر

دوستان روی 5s 7.1.2 جیل نشده کدوم روش رو برای آپ پیشنهاد می کنید؟

1- از طریق خود گوشی

2- از طریق آیتونز (ریستور)

نظر

من آپدیت کردم امروز ipad air wifi رو و بعضی از باگ ها و لگ ها هم چنان هست . ولی تا الان مشکل صفحه آبی نداشتم و ریست نشده. سرعت دستگاه هم خوب تر شده از 8.0.2 و سفاری هم سرعتش یه ذره بهتر شده . ولی لگ هایی مثل چرخش صفحه هنگام فعال بودن کیبورد ، یا این که gesture میکنی سریع پشت سرش بعد از بیرون اومدن برنامه ورق میزنی بین صفحات آیکون ها چند ثانیه ناپدیدن . بازم predective type تو بعضی از جاها کار نمی کنه مثلا spotlight نمیدونم واقعا چرا اما کیبورد های دیگه کار می کنه!!!بعضی از مواقع هم control center لگ میزنه . در ضمن من از DFU آپدیت کردم .

نظر

نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها

1- از طریق خود گوشی

نظر من اينه كه بمونى رو ٧.١.٢ ولى اگه ميخواى آپدي كنى ريستور كنى بهتره

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها

1- از طریق خود گوشی

از طریق آیتونز بهتره.

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها

1- از طریق خود گوشی

بنظر من فایلشو رو دانلود کن و ریستور کن ؛ به دو دلیل ؛
                        اول اینکه تو وقتت صرفه جویی میشه ، دوماً معمولاًتو این پنج ساله من با بردن به دی اف یو و ریستور با فایل دانلودی هیچگونه مشکلی که دوستان گرفتارش شدن رو نداشتم و یه حسن دیگه اینکه با idm دانلود کنی دیگه ترس اینکه وسط کار نت قطع بش هذو یکی به گوشیت زنگ بزنه و... نداری و سر فرصت گوشیتو ریستور میکنی

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

مشکل auto rotation برطرف شد.
                          قطع wi-fi در حالت sleep برطرف شد.
                          سوئیچ بین کیبوردها بهتر شده اما هنوز در برخی موارد همچنان کیبورد جانبی مثلاً در جستجو لانچ نمیشه
                          مصرف باتری همچنان زیاد به نظر میرسه.
                          لگ پاسخگویی به تماس ظاهراً برطرف شده.
                          به نظر من به خاطر برقراری ارتباط بین اپها در iOS 8 آپدیت به این نسخه رو شدیداً توصیه می کنم.پیش به سوی اندکی آزادی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان سرعت واي فاي ربطي به dns نداره ولي اگر مشكلي دارين از طريق ريستور مقداري زيادي سرعتتون بهتر ميشه (تجربه شخصي)

نظر

• نقد هاي بعضي از دوستان بعضا جالب و در نوع خود حيرت اور است.بنده كه افتخار چهار سال يوزر ios بودن رو دارم و به نوعي زندگي ام با ديوايس هاي پرتابل اپل گره خورده تا به حال تو هيچ كدوم از ديوايس هايي كه تا به حال داشتم اين ايراد هاي عجيب و غريبي كه دوستان اشاره ميكنند رو تو هيچ يك از ورژن هاي ios تا به حال نديدم و يا به عبارتي به ندرت مشاهده كردم.يك جور هايي داره باورم ميشه پاي گروهك تروريستي سامسونگ در ميان است!

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
                                نقد هاي بعضي از دوستان بعضا جالب و در نوع خود حيرت اور است.بنده كه افتخار چهار سال يوزر ios بودن رو دارم و به نوعي زندگي ام با ديوايس هاي پرتابل اپل گره خورده تا به حال تو هيچ كدوم از ديوايس هايي كه تا به حال داشتم اين ايراد هاي عجيب و غريبي كه دوستان اشاره ميكنند رو تو هيچ يك از ورژن هاي ios تا به حال نديدم و يا به عبارتي به ندرت مشاهده كردم.يك جور هايي داره باورم ميشه پاي گروهك تروريستي سامسونگ در ميان است!
                                دوست عزيز اين همه ادم از جاي جاي دنيا دارن ميگن مشكل داريم اينا الكيه؟؟
                                من خودم ٦ ساله كاربر محصولات اپلم اما شما افتضاح ٨.٠.١ رو اسمشو چي ميزاري؟ يا باگ هاي جور واجوري كه از ورژن ٧ اومده توي اي او اس و خيلي چيزاي نرم افزاري و سخت افزاري ديگه
                                ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 21-10-2014, 04:11 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X