اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا این مشکلات که میگین تو ایفون ۶ هم هستش یا بیشتر مخصوص ورژن های پایین ایفون هستش ؟

Sent from my  5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
      اقا این مشکلات که میگین تو ایفون ۶ هم هستش یا بیشتر مخصوص ورژن های پایین ایفون هستش ؟

بصورت شانسی بین همه مدلها تقسیم شده

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
        دقیقا من هم مشکل شما رو دارم اما دوستم که آیفون 5 اس ورژن 7.1.2 داره بدون مشکل بازی میکنه اما واقعا مشکل اعصاب خورد کنی هست البته یه نکته ای هست که رو آیپد ورژن 8.1 بدون مشکل مپ رو باز میکنه تو سرچ هم سریع پیدا میکنه اما رو آیفون غیر قابل تحمل شده گاهی اوقات نشان لود همینطور میمونه جوری که باید حتما از بازی خارج بشی و دوباره وارد بشی گاهی اوقات هم پیغام کانکشن لاست میزنه.

- - - - - - - - - -

دقیقا من هم مشکل شما رو دارم اما دوستم که آیفون 5 اس ورژن 7.1.2 داره بدون مشکل بازی میکنه اما واقعا مشکل اعصاب خورد کنی هست البته یه نکته ای هست که رو آیپد ورژن 8.1 بدون مشکل مپ رو باز میکنه تو سرچ هم سریع پیدا میکنه اما رو آیفون غیر قابل تحمل شده گاهی اوقات نشان لود همینطور میمونه جوری که باید حتما از بازی خارج بشی و دوباره وارد بشی گاهی اوقات هم پیغام کانکشن لاست میزنه.

واقعا کلافه شدم دیگه ! هم جیلبریک کردم و هم اورجینال استفاده کردم متاسفانه هیچ فرقی نمیکنه ! ای کاش رو همون 7.1.2 میموندم
        ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 02-11-2014, 09:28 PM

نظر

• Ios 8.2 Coming Soon...

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
            Ios 8.2 Coming Soon...
            منبع خبر ؟؟؟؟

نظر

• يه سايت تركي نوشته بود ، شايدم شايعه باشه ، ولي خدا كنه زودتر بياد و مشكلات رو حل بسازن

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                منبع خبر ؟؟؟؟
                خدا ميدونه كي 8.2 بياد!
                جيلبريك رو حروم كردند واسه اين ورژن 8.1
                اپل تو ورژن بعدي جيلبريك رو هم ميبنده..
                ویرایش توسط m_boy : https://i-phone.ir/forums/member/133548-m_boy در ساعت 02-11-2014, 09:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                  Ios 8.2 Coming Soon...
                  شاید 8.1.1 تو این هفته یا هفته بعد بیاد، من تو چند تا فروم خوندم!
                  اما اطمینان دارم که 8.2 با اپل واتچ میاد.

نظر

• من آیفون 5 رو امروز آپدیت کردم به 8.1
                    همه چی ردیفه . وای فای مثل همیشه است. اسلاید تو انسر هم هیچ ایرادی نداره.
                    برنامه هایی هم که داشتم و کار میکردم باهاشون همه اوکی بودن.
                    تو این 10-12 ساعت که هیچ ایرادی ندیدم. به نظرم روان تر شده

نظر

• روي ايفون ٥ فكر كنم مشكلي نداره ، اما ٥ اس مشكل داره

نظر

• مطمىنن ٨.٢ كمتر از ٢ تا سه ماه ديگه نمياد ولي ٨.١.١ احتمال داره بياد ولي فقط احتمال داره . اون موقع كه ٨.٢ بياد بيشتر مشكل ها مثله ٧.١.٢ حل ميشه فقط بايد صبر كرد من الان رو آيپدم باگ هاي عجيب و غريب دارم اما اگه اپلي باشيد مي دونيد كه بالاخره اين مشكلات برطرف ميشه ولي خدايي اين واي فاي ميدونم خيلي ها رو عذاب ميده. ، امسال اپل سر اين ساعت و تبلت ١٢ اينچيش سرش بد جور شلوغ بوده به خاطر همين يه ذره ما دارين فعلا عذاب ميكشيم .
                        ویرایش توسط hamed8080 : https://i-phone.ir/forums/member/8081-hamed8080 در ساعت 02-11-2014, 10:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                          اينجور كه شنيدم همون اولي كه وايفاي وصل ميكني خوبه بعد افت سرعت پيدا ميكنه! بررسي كنيد
                          دقیقا همینه ! تا چند ساعتی درسته اما بعدش سرعت وحشتناک میاد پایین قعطی هم در ارسال پی ام در تمام برنامه ها هست
                          ویرایش توسط narimanx : https://i-phone.ir/forums/member/149793-narimanx در ساعت 03-11-2014, 12:33 AM

نظر

• بنده اکثر صفحات رو خوندم
                            نمیفهم چرا بعضی دوستان میگن مشکل وای فای وجود نداره
                            چون واسه اونا نیست دلیل نمیشه نباشه! توی معروفترین فروم ها وفروم خود اپل هم گزارشات باگ وای فای خیلی زیاده همه هم راه های پیشنهادی رو انجام دادن اما بی تاثیر بوده
                            اصولا یک باگ نباید واسه 100% کاربرا موجود باشه بنده خودم بقیه باگ هارو ندارم و فقط وای فایه
                            ویرایش توسط narimanx : https://i-phone.ir/forums/member/149793-narimanx در ساعت 03-11-2014, 12:34 AM

نظر

• دوستان من از طریق ota به 8.1 آپدیت کردم اما الان میخوام با آیتیونز به همین 8.1 ریستور کنم شاید مشکل وایفای حل بشه. باید چی کار کنم؟ گوشی هم جیلبریک نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                                دوستان من از طریق ota به 8.1 آپدیت کردم اما الان میخوام با آیتیونز به همین 8.1 ریستور کنم شاید مشکل وایفای حل بشه. باید چی کار کنم؟ گوشی هم جیلبریک نیست
                                بايد فايل مخصوص گوشيت رو دانلود كني و با آيتونز ريستور كني

نظر

صبر کنید ..
                                X