اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
    بله ديدم عزيز و تشكر هم كردم بحث من سره لحن جواب دلدن بود ....يا علي

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نه آقا منظوري نداشتم بخدا
    حالا كه اينطوره يه dns تپل بت ميدم
    پي وي رو چك كن

نظر

سرعت وایفای تمام کسانی که داشتن این مشکل رو فقط توی دستگاه اپلیشون داشتن و باقی دستگاهاشون با وایفای مشکل نداشتن پس این مشکل به هیچ وجه از dns های اینترنتی نیست چون اگر بود باید روی تمام دیوایس ها مشکل میبود

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
        سرعت وایفای تمام کسانی که داشتن این مشکل رو فقط توی دستگاه اپلیشون داشتن و باقی دستگاهاشون با وایفای مشکل نداشتن پس این مشکل به هیچ وجه از dns های اینترنتی نیست چون اگر بود باید روی تمام دیوایس ها مشکل میبود
        استاد پس چرا من dns عوض ميكنم حل ميشه؟
        به نظر من چون بعضيا اين مشكل رو دارن و بعضيا ندارن مشكل از isp هست
        والا من كه تاحالا نديدم تو يكي از فورماي خارجي اين مشكل باشه

نظر

٥ اس رو تست نكردم اما روي آيپد ميني مشكل واي فاي سرجاشه، اينم بگم به محض آپديت نتورك ريست هم كردم، من هم روي دستگاه هاي غيراپلي با اينترنت يكسان مشكل ندارم، فقط روي اپل هست، دي ان اس هم هميشه امتحان كردم و تغييري نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط hidden2255 نمایش پست ها
            استاد پس چرا من dns عوض ميكنم حل ميشه؟
            به نظر من چون بعضيا اين مشكل رو دارن و بعضيا ندارن مشكل از isp هست
            والا من كه تاحالا نديدم تو يكي از فورماي خارجي اين مشكل باشه
            این dns هایی که شما فرمودید dns های بین المللی هستن و روی بیشتر مودم ها همین ها ست شده اصولا شما پس هیچ نگاهی توی فوریوم های خارجی نکردید چون بزرگترین مشکل او اس 8 اپل همین مشکل وایفای هست
            این کاری که شما گفتید رو از زمان او اس 8 که اومد دوستان گفته بودن اما خیلی ها حل نشده براشون چون اصولا dns روی وایفای تاثیر مستقیم نداره وقتی کسی توی دستگاه دیگه مشکل نداره اینترنتش چرا همون اینترنت میاد روی ایفون کند میشه؟؟؟
            من ادعای استادی نکردم اما شما انگار داری...
            ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 21-10-2014, 03:06 AM

نظر

این dns هایی که شما فرمودید dns های بین المللی هستن و روی بیشتر مودم ها همین ها ست شده اصولا شما پس هیچ نگاهی توی فوریوم های خارجی نکردید چون بزرگترین مشکل او اس 8 اپل همین مشکل وایفای هست
              این کاری که شما گفتید رو از زمان او اس 8 که اومد دوستان گفته بودن اکا خیلی ها حل نشده براشون چون اصولا dns روی وایفای تاثیر مستقیم نداره وقتی کسی توی دستگاه دیگه مشکل نداره اینترنتش چرا همون اینترنت میاد روی ایفون کند میشه؟؟؟
              برادر من از نت مخابرات استفاده ميكنم
              والا اين مشكل رو همه دستگاهام داشتم
              تا اينكه دي ان اس رو توي تنظيمات خود مودم تغيير دادم درست شد
              بعدشم اگه اين مشكل جهاني بود چرا اپل توي ليست باگها نمينوشت ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hidden2255 نمایش پست ها
                برادر من از نت مخابرات استفاده ميكنم
                والا اين مشكل رو همه دستگاهام داشتم
                تا اينكه دي ان اس رو توي تنظيمات خود مودم تغيير دادم درست شد
                بعدشم اگه اين مشكل جهاني بود چرا اپل توي ليست باگها نمينوشت ؟
                پس لیست اپدیت 8.1 رو یک نگاه بندازید مستقیما توش به حل شدن مشکل وایفای اشاره شده
                درضمن نت مخابرات خودش همینجوری کند هست و تو طول روز کاملا سرعتش کم و زیاد میشه حتی تا حد دیال اپ پایین میاد
                شما احتمالا dns خود مخابرات رو گرفتید ازشون و ست کردید اما بازم میگم dns هیچ تاثیری توی وایفای نداره چون همون نت روی دستگاه دیگه مشکلی نداره

نظر

دوستان 5c 1529 باید gsm رو بگیرم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                    دوستان 5c 1529 باید gsm رو بگیرم ؟
                    iPhone 5c-CDMA

نظر

دوستان من مینی 2وای فای دارم 8.0.1 حالا حتما باید از طریق خود گوشی آپدیت کنم؟کلا کدوم طریق بهتره؟

نظر

نوشته اصلی توسط dahe60ia نمایش پست ها
                        دوستان من مینی 2وای فای دارم 8.0.1 حالا حتما باید از طریق خود گوشی آپدیت کنم؟کلا کدوم طریق بهتره؟
                        دوست گرامی ورژن 8.0.1 ورژنی هست که از طرف اپل کلا پاک شد و قطع شد اپدیتش شما بهتره زودتر اپدیت کنید به 8.1
                        اگر میتونید از طریق ریستور بهتر هست

نظر

اونایی که مشکل وای فای دارن این کار رو بکنن نتیجش رو بگن
                          برید توی تنظیمات مودم قسمت wireless و channel رو از حالت auto در بیارید و بزارید روی 11 ، بزارید روی united state اگه نیست
                          من نتیجه گرفتم شاید شانسی باشه اما بعد از این که این کار رو کردم خیلی خوب شده و تاحال اینقدر سرعت وای فای بالا نبود تو گوشیم
                          امتحان کنید اگهر واسه شما هم بهتر شد یه خبر بدید
                          ویرایش توسط hidden2255 : https://i-phone.ir/forums/member/36873-hidden2255 در ساعت 21-10-2014, 04:14 AM

نظر

دوست گرامی ورژن 8.0.1 ورژنی هست که از طرف اپل کلا پاک شد و قطع شد اپدیتش شما بهتره زودتر اپدیت کنید به 8.1
                            اگر میتونید از طریق ریستور بهتر هست
                            ممنون
                            فقط منظورتون رو از قطع شدن نفهمیدم
                            از همون پست اول لینک iPad mini 2-WiFi رو دانلود کنم و از طریق آیتونز رستور کنم. درسته؟(جهت اطمینان پرسیدم)

نظر

نوشته اصلی توسط dahe60ia نمایش پست ها
                              ممنون
                              فقط منظورتون رو از قطع شدن نفهمیدم
                              از همون پست اول لینک iPad mini 2-WiFi رو دانلود کنم و از طریق آیتونز رستور کنم. درسته؟(جهت اطمینان پرسیدم)
                              از پست اول دانلود کرده و از طریق iTunes ریستور کنید.
                              قبل از ریستور از اطلاعات دیوایس خود Backup بگیرید.

نظر

كسي هس كه با ريستور ios 8.1 زده باشه كه بازم مشكل واي فاي و slide to answer داشته باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X