اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان بنده به ٨/١ اپديت كردم هم ايفون 5s را هم ايپد ايرم رو بغير از تاخير در تماس تلفن در ايفون هيچ مشكل ديگه اى ندارم.

نظر

• با سلام دوستان یه سوالی داشتم من از وقتی آپدیت کردم به Ios 8 دیگه نمیتونم با wifi سینک کنم از ایتونز
      ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• من هم ایفون 5s و هم آیپد 4 رو اپدیت کردم از او تی ای و هیچ مشکلی ندارم از نظر وای فای
        کلا از ورژن قبلی هم مشکلی نبود برام
        فکر می کنم این مشکل رو همه ندارن و شاید اگر ریستور کنید و بک اپ بر نگردونین مشکل حل بشه

باگ دیر قطع شدن زنگ بعد از جواب دادن هنوز هست
        سرعت لود کیبورد توی ایفون بهتر شده ولی توی ایپد فرقی نمی بینم
        توی ایپد باگ جدیدی میبینم وقتی میخوام با پنج انگشت برنامه ها رو ببندم بعضی وقتا نمیشه بیشتر هم توی سافاری اتفاق میفته
        بوکمارک هم تو ایپد لگ داره و سرعتش بده

نظر

• اينهم از اون باگ هاي عجيبي هست كه روي ورژن بتا ديدم اما متاسفانه بعد از ريستور به نسخه فاينال بدون برگرندون بك اپ باز هم اين مشكل وجود داره احتمال ميدم اشكال از كيبوردهاي مجازي هست كه از اپ استور نصب كردم .

ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 23-10-2014, 06:48 PM

نظر

• آيپد ميني واي فاي با آپديت به ٨ شديدا كُندي سافاري داشتم اما با رفتن به ٨.١ علاوه بر همون كُندي آزار دهنده و بسيار ملموس سافاري، مشكل جديدي هم بوجود اومده! سافاري در نمايش سايت ها مشكل داره از جمله اينكه بالاي سايتها به نمايش در نمياد و صفحه بالا تر نميره كه بالاي سايتها ديده بشه!!!! مثلاً همين انجمن نوار بالاي صفحه كه آخرين ارسال ها و... هست اصلا به نمايش در نمياد!!!!! و عملاً سافاري غيرقابل استفاده شده براي من رو آيپد ميني!! همچنين دكمه هاي سايت ها كليك نميخوره مثلاً كليد پرداخت بانك ها اصلاً عمل نميكنه!!! و كنار كليد نشانگر تايپ چشمك ميزنه درحاليكه اون قسمت سايت اصلاً جاي تايپ نيست!

نظر

• ارزش داره از ٧.١.١ بيام اين ورژن؟ 5s

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                دوست عزيز اگر لطف كنيد بعد از ريستور بگيد سرعت واي فاي فرقي با وقتي ota كرده بوديد كرده يا نه كه اگر نكرده من ريستور نكنم چون ota آپديت كردم
                و اينكه بگذاريد ٤-٥ ساعتي بگذره و بعد ببينيد سرعت چطوره چون هميشه اولش خوبه يكم كار ميكنيد واي فاي افتضاح ميشه
                ممنون

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                سلام
                من ota اپدیت کردم خیلی افتضاع بود و ریستور زدم خیلی بهتر شده.
                پیشنهاد میکنم هرکی مشکل داره ریستور بزنه
                الته بک اپ رو برنگردونید
                سرعت wifi هم بهتر شده

نظر

• من يه چيزي كه متوجه شدم اينه كه فكر كنم اين آپديت جديد براي آيپد داران دقيقا باگ هاي ورژن قبلي آيفون داران رو به ما اضافه كرده .بعضي از دوستان آيفون دار تو ٨.٠.٢ ميگفتن بعد از ريستارت شدن دستگاه يه لگ بعد از باز كردن قفل مي بينن كه الان من تو ٨.١ رو آيپد اير اين لگ رو مي بينم!!! يه باگ ديگه رو آيپد اينه كه تو قسمت پسورد ها كيبورد هاي ديگه كار نمي كنن و كيبورد پيش فرض مياد كه تو ورژن هاي جديد خود اپل نوشته بود اين مشكلو حل كرده اما من دقيقا همين مشكلو دارم!!! در ضمن كيبورد به شدت كند لود ميشه و لگ زياد دارم تو خيلي قسمت ها ، سفري كه ديگه هيچي. پس نتيجه ميگيريم بايد منتظر موند تا ٨.٢ بياد.

نظر

• سلام
                    دوستان من با iTunes دانلود کردم 8.1 رو...
                    کسی میدونه فایل دانلود شده کجا ذخیره میشه؟!

نظر

• با سلام خدمت عزیزان گروه
                      من آیفون 5اس از روی گوشی به این ورژن آپدیت کردم و گوشی بعداز ریستارت شدن بالا نیومد و شکل اتصال به آیتونز رو نشون میده و زمانی که به کامپیوتر و آیتونز وصل میکنم میگه که باید ریستور بشه ، فایل ورژن 8 رو روی کامپیوتر دارم و میزنم که ریستور کنه ارور 3194 میده کسی میدونه باید چکار کنم؟ ورژن قبلی که روی آیفون نصب بوده 8.0.2 بوده.

- - - - - - - - - -

با سلام خدمت عزیزان گروه
                      من آیفون 5اس از روی گوشی به این ورژن آپدیت کردم و گوشی بعداز ریستارت شدن بالا نیومد و شکل اتصال به آیتونز رو نشون میده و زمانی که به کامپیوتر و آیتونز وصل میکنم میگه که باید ریستور بشه ، فایل ورژن 8 رو روی کامپیوتر دارم و میزنم که ریستور کنه ارور 3194 میده کسی میدونه باید چکار کنم؟ ورژن قبلی که روی آیفون نصب بوده 8.0.2 بوده.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_je نمایش پست ها
                        با سلام خدمت عزیزان گروه

- - - - - - - - - -

با سلام خدمت عزیزان گروه
                        سلام.با ... شکن امتحان کنید ببنید به نتیجه می رسید

نظر

• با ... شکن هم امتحان کردم بازم ارور 3194 میده

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_je نمایش پست ها
                            با ... شکن هم امتحان کردم بازم ارور 3194 میده
                            شما حتما باید به 8.1 ریستور کنید.اپل اجازه نمیده به 8 یا 8.0.2 ریستور کنید.فایلی که دارید حتما باید 8.1 باشه....

نظر

• دوستان ios جدید کی میاد؟ تا کی باید این وایفای رو تحمل کنیم؟ حس میکنم حساسیت تاچ هم کمتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
                                شما حتما باید به 8.1 ریستور کنید.اپل اجازه نمیده به 8 یا 8.0.2 ریستور کنید.فایلی که دارید حتما باید 8.1 باشه....
                                ممنون دوست عزیز آره متوجه شدم رفتم داخل فروم های خارجی اپل و دقیقا همین نکته رو نوشتن

نظر

صبر کنید ..
                                X