اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان اگه فايل دانلودي cdma رو به جاي gsm روي 5s بريزيم گوشي بازم بالا مياد؟ مال من a1533 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
      دوستان اگه فايل دانلودي cdma رو به جاي gsm روي 5s بريزيم گوشي بازم بالا مياد؟ مال من a1533 هست
      آیتونز اجازه ریستور نمی دهد!
      شما GSM را بگیرید.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• راستي يه سوال ديگم اينه كه فرق مدل A1533 با A1433 چيه؟ من تو نت ديدم كه هر دو مدل رو نوشتن GSM ، اونوقت اگه مال من GSM باشه وقتي مثلا فايل A1533 رو دانلود ميكنم با توجه به مدل گوشيم، نوشته Iphone 6.1 ، و مال A1433 هم نوشته Iphone 6.1 ، خواستم بدونم فرقشون چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
          راستي يه سوال ديگم اينه كه فرق مدل A1533 با A1433 چيه؟ من تو نت ديدم كه هر دو مدل رو نوشتن GSM ، اونوقت اگه مال من GSM باشه وقتي مثلا فايل A1533 رو دانلود ميكنم با توجه به مدل گوشيم، نوشته Iphone 6.1 ، و مال A1433 هم نوشته Iphone 6.1 ، خواستم بدونم فرقشون چيه؟
          فرقش a1533 هست sim free و a1433 هست T mobile. شما همون gsm با کد فریمور 6.1 را بگیرید.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Jalalkh نمایش پست ها
            دوستان من روی 2 تا 5s به 8.1 آپدیت کردم و هیچ مشکلی در وای فای و اینترنت ندارم
            سرعت هم نسبت به 8.0.2 خیلی بهتر شده.
            با ota يا ريستور؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
              با ota يا ريستور؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
              دوست عزیز معمولا ریستور بزنی خیلی خیلی بهتره... قضیه وای فای هم یه جورایی شانسی هست انگار ، دیگه یا بخت و یا اقبال

دوستانی که فروم های خارجی سر میزنن اگه راهکاری گذاشتن برای حل این مشکل بیان و بگن بی زحمت...سپاس

نظر

• دوستان من آپدیت کردم روی 5s ولی imassage که برام میاد دیگه نه صدا میده و نه ویبره البته برای واتس اپ هم همینطوره! میشه کمکم کنیدَ ممنون!

نظر

• من اپديت كردم ، مشكل واي فاي دارم و بعضي وقتا هم گوشي هنگ ميكنه، قبلا تو ٧.١.٢ اينجوري نبود

نظر

• نميشه دانلود کرد که ايفون 5 اس

نظر

• دوستان من سه روزی میشه که 6 گرفتم خواستم بدونم گرم شدن گوشی در حالت کار کردن عادی (بدون نت، رفتت تو ستینگ و کارای عادی....) طبیعیه ؟ در واقع کمی زیاد گرم میشه تازه مصرف باتری هم زیاده بنظرم، وقتی هم که با نت همراه اول کار میکنی که بیشترم میشه، ورژنمم 8 هستش. قبلا 5s داشتم (7.1.2) اصلا اینطوری نبود لااقل تو استفاده عادی گرم نمیشد.
                      بد جور زده تو ذوقم بنظرتون 8.1 بزنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedi6 نمایش پست ها
                        دوستان من سه روزی میشه که 6 گرفتم خواستم بدونم گرم شدن گوشی در حالت کار کردن عادی (بدون نت، رفتت تو ستینگ و کارای عادی....) طبیعیه ؟ در واقع کمی زیاد گرم میشه تازه مصرف باتری هم زیاده بنظرم، وقتی هم که با نت همراه اول کار میکنی که بیشترم میشه، ورژنمم 8 هستش. قبلا 5s داشتم (7.1.2) اصلا اینطوری نبود لااقل تو استفاده عادی گرم نمیشد.
                        بد جور زده تو ذوقم بنظرتون 8.1 بزنم؟؟؟؟

چاره اي نداري داداش به جز آپديت حتمي اين كارو بكن

نظر

• سلام دوستان من 5s ام رو ریستور زدم
                          متاسفانه بازی clash از اول اومده
                          چکار کنم؟؟
                          دیروز گفتن از فایل داکیومنت کپی بگیر بعد از ریستور برگردون سرجاش.همین کارو کردم ولی تاثیر نداشت!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiaz نمایش پست ها
                            سلام دوستان من 5s ام رو ریستور زدم
                            متاسفانه بازی clash از اول اومده
                            چکار کنم؟؟
                            دیروز گفتن از فایل داکیومنت کپی بگیر بعد از ریستور برگردون سرجاش.همین کارو کردم ولی تاثیر نداشت!!
                            اگه بازی رو گیم سنترتون باشه،با وارد کردن اپل ایدی،وقتی وارد بازی میشید پیغام میده که دهکده قبلی رو لود کنه و با قبول کردن اون دهکده خودتون لود میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                              اگه بازی رو گیم سنترتون باشه،با وارد کردن اپل ایدی،وقتی وارد بازی میشید پیغام میده که دهکده قبلی رو لود کنه و با قبول کردن اون دهکده خودتون لود میشه
                              بازی روی گیم سنترم بود ولی سوالی نپرسید و بازی از اول اومد

نظر

• اخ جون برگشت
                                مرسی از کمکت
                                سیو های بقیه بازی هامو هم میتونم اینطوری برگردونم؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X