اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    اینجا قوانین به این شکل هست
    و سپاسگزار میشم که اونها رو رعایت کنید
    سخت نگير وگرنه ماهم به عنوان يوزر بايد شاكي باشيم كه صفحه اصلي روي ١٢ مهر مونده ، لينك و آپديت يا مسايل ديگه بيان نميشه ، آرين كجاست ؟ حداقل اخبار رو ميذاشت الان كه ديگه انجمن شما شده غلط گرفتن از چيزاي بيخود يا جناب iAlireza كه هميشه تهاجمي صحبت ميكنه و طرف نبايد هر چيزي بپرسه ، پس شما بهتر از شالوده خودتون رو درست كنيد بعد اعضاي انجمن
    شاد باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
      سخت نگير وگرنه ماهم به عنوان يوزر بايد شاكي باشيم كه صفحه اصلي روي ١٢ مهر مونده ، لينك و آپديت يا مسايل ديگه بيان نميشه ، آرين كجاست ؟ حداقل اخبار رو ميذاشت الان كه ديگه انجمن شما شده غلط گرفتن از چيزاي بيخود يا جناب iAlireza كه هميشه تهاجمي صحبت ميكنه و طرف نبايد هر چيزي بپرسه ، پس شما بهتر از شالوده خودتون رو درست كنيد بعد اعضاي انجمن
      شاد باشيد
      همیشه انتخاب های دومی برای شما بوده دوست عزیز
      تا جایی که به من مربوطه٬ اخبار انجمن کاملا بروز هست
      در پس زمینه یک بررسی کامل از مک یوسیمی در حال نوشته شدن است٬
      نکات مهم در مورد مک در حال بروز شدن از ماوریکس به یوسیمیتی هست
      و تاپیک آموزش آیفون و آیپد از صفر هم بزودی بروز میشه

بنابراین الان در خودم میبینم به درست کرده شالوده کاربران اقدام کنم و در صورت لزوم٬ انتخاب های دوم رو به غیر از این انجمن بشون معرفی کنم.
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• من بعد از اپدیت مشکلی با wifi ندارم و مصرف باتری هم بهتر شده.

نظر

• اصلی ترین مشکلی که باهاش دارم مشکل باتری هست! وحشتناک مصرف میکنه!
          خدا نکنه که 3G هم روشن کنی که دیگه باتری میره رو bleeding !

نظر

• نوشته اصلی توسط Foca نمایش پست ها
            من بعد از اپدیت مشکلی با wifi ندارم و مصرف باتری هم بهتر شده.
            تو اين اپديت چون 3g رو با 2g مجزا كرده ميتونه خيلي تو كنترل مصرف باطري تاثير گذار باشه واسه وقتايي كه ما نياز به باطري داريم...
            در ضمن منم مشكلي با واي فاي ندارم...بقيه باگ ها هم تا حدودي رفع شدن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من مثل همیشه گوشیم و از داخل general آپدیت کردم.
              ولی این سری که ios 8.1 دانلود کردم بعد که install زدم گوشی مثل قبل خاموش شده ولی به جای این که باز بیاد بالا به جاش آرم itunes اومده !
              میخواستم بدونم چرا میگه گوشی و به itunes وصل کنم ؟! من مثل همیشه دانلود کردم و نصب و زدم !
              مشکلی پیش اومده ؟
              وقتی زدم به itunes باید چی کار کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
              ویرایش توسط usbili2 : https://i-phone.ir/forums/member/135600-usbili2 در ساعت 22-10-2014, 11:21 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                دوستان من مثل همیشه گوشیم و از داخل general آپدیت کردم.
                ولی این سری که ios 8.1 دانلود کردم بعد که install زدم گوشی مثل قبل خاموش شده ولی به جای این که باز بیاد بالا به جاش آرم itunes اومده !
                میخواستم بدونم چرا میگه گوشی و به itunes وصل کنم ؟! من مثل همیشه دانلود کردم و نصب و زدم !
                مشکلی پیش اومده ؟
                وقتی زدم به itunes باید چی کار کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
                مدل دستگاهتون ؟ ورژن قبلیش ؟
                فایل 8.1 رو دانلود کنید و با سیستم به وسیله ی آیتونز ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iVAH!D نمایش پست ها
                  مدل دستگاهتون ؟ ورژن قبلیش ؟
                  فایل 8.1 رو دانلود کنید و با سیستم به وسیله ی آیتونز ریستور کنید
                  5s مدل دستگاه و ورژن هم 8.0.2 بود که خواستم بیام 8.1

نظر

5s مدل دستگاه و ورژن هم 8.0.2 بود که خواستم بیام 8.1
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

اگر خدایی نکرده هنگام ریستور ارور دریافت کرد کد ارور رو بگید

نظر

• نوشته اصلی توسط iVAH!D نمایش پست ها
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

اگر خدایی نکرده هنگام ریستور ارور دریافت کرد کد ارور رو بگید
                      ممنون
                      فقط دوست عزیز اطلاعات داخل گوشی که با این کار پاک نمیشه ؟

نظر

• دوست عزیز قبل از اینکه اقدام به اپدیت کنی باید بوسیله ایتیونز بک آپ میگرفتی تا الان مجبور به ریستور نبودید بله با ریستور تمام اطلاعات حذف میشه البته میتونید آخرین بک آپ رو به گوشی برگردونید که من توصیه نمیکنم .
                        ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 22-10-2014, 12:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                          دوست عزیز قبل از اینکه اقدام به اپدیت کنی باید بوسیله ایتیونز بک آپ میگرفتی تا الان مجبور به ریستور نبودید بله با ریستور تمام اطلاعات حذف میشه البته میتونید آخرین بک آپ رو به گوشی برگردونید که من توصیه نمیکنم .
                          من همیشه با همین روش شاید 6 تا ورژن مختلف آپدیت کردم از وقتی گوشی رو خریدم !
                          به نظرتون چرا همچین مشکلی پیش اومده !
                          بعد به نظرتون راهی هست اطلاعت گوشیم نپره ؟!
                          کلی عکس دارم که بهشون احتیاج دارم.
                          ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نه دوست عزيز متاسفانه هيچ راهي جز ريستور و حذف اطلاعات نيست اين مشكل معمولا زماني پيش مياد كه اپديت با مشكل مواجه ميشه پس بهترين كار اينه اگر بوسيله ايتونز بك اپ گرفتين بعد از ريستور بك اپ رو برگردونين در ضمن اگر در قسمت اي كلود هم گزينه فوتو استريم رو فعال كرده باشين بعد از ريستور و فعال كردن اكانت اي كلود اخرين عكسهايي كه بك اپ گرفته شده بعد از مدتي و با توجه به سرعت اينترنت برميگرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                              نه دوست عزيز متاسفانه هيچ راهي جز ريستور و حذف اطلاعات نيست اين مشكل معمولا زماني پيش مياد كه اپديت با مشكل مواجه ميشه پس بهترين كار اينه اگر بوسيله ايتونز بك اپ گرفتين بعد از ريستور بك اپ رو برگردونين در ضمن اگر در قسمت اي كلود هم گزينه فوتو استريم رو فعال كرده باشين بعد از ريستور و فعال كردن اكانت اي كلود اخرين عكسهايي كه بك اپ گرفته شده بعد از مدتي و با توجه به سرعت اينترنت برميگرده.
                              الان اگه گوشی رو بزنم به سیستم نمیتونم ازش بک آپ بگیرم ؟
                              ممکنه این کار ؟
                              بعد از رستور برگردونم

نظر

الان اگه گوشی رو بزنم به سیستم نمیتونم ازش بک آپ بگیرم ؟
                                ممکنه این کار ؟
                                بعد از رستور برگردونم
                                نه دوست عزيز اگر الان گوشي رو به سيستم متصل كنيد و برنامه ايتونز رو باز كنيد گوشي رو در حالت ريكاوري مد نشون ميده كه در اين حالت فقط بايد ريستور كنيد بنابراين راهي غير از ريستور نيست.

نظر

صبر کنید ..
                                X