اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل مصرف باطری و داغ کردن گوشی همچنان وجود داره..
    انقدر اعصابم خورده که دلم میخواد میتونستم برم تو شرکت اپل و هرچی از دهنم در میاد نثار اون کسایی کنم که باعث و بانی این اشکال بزرگ در آیفون شدند!!

نظر

• تنها چیزی که بعد از اپدیت به ۸.۱ متوجه شدم مصرف نجومی باتریه و مشکل اسلاید اپ در مولتی تسک بدتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
        خوب اگه اپل ایدی خودت رو ایکلود فعال هست دیگه مشکل نداری
        بله درسته الان توی icloud و قسمت های مختلف گوشی اپل آی دی خودم ساین شده و مشکلی هم نیست.
        تشکر.

نظر

• هر وقت اپل یه نسخه جدید از iOS میده بیرون ، دلم بیشتر برای iOS 6 تنگ میشه!
          شرکت به این عظمت 4 تا باگ رو نمیتونه جمع کنه؟ فردا صبح میرم کلانتری 22 شکایت میکنم تا واسه تیم کوک احضاریه صادر کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
            نقد هاي بعضي از دوستان بعضا جالب و در نوع خود حيرت اور است.بنده كه افتخار چهار سال يوزر ios بودن رو دارم و به نوعي زندگي ام با ديوايس هاي پرتابل اپل گره خورده تا به حال تو هيچ كدوم از ديوايس هايي كه تا به حال داشتم اين ايراد هاي عجيب و غريبي كه دوستان اشاره ميكنند رو تو هيچ يك از ورژن هاي ios تا به حال نديدم و يا به عبارتي به ندرت مشاهده كردم.يك جور هايي داره باورم ميشه پاي گروهك تروريستي سامسونگ در ميان است!
            دوست عزيز شما مشكلي نداري خدارو شكر دليل نميشه بقيه نداشته باشن و بيان دروغ بگن!
            بنده مشكل واي فاي دارم زياد چيز عجيبي هم نيست بريد توي تمام فرومهاي خارجي اكثرا مينالن از اسن قضيه سرعتش افتضاح شده از ٨ به بعد
            توي ٧ و ورژناش عالي بود
            من منتظر ٨.١ براي رفعش بودم اما همچنان مشكل باقيه
            ضمنا من از سامسونگ متنفرم و اگر فكر ميكنيد طرفدار سامسونگم و اينارو ميگم واقعا مناسفم!
            تشريف بياريد 5s بنده و مشكلش رو مشاهده كنيد كه البته توي ٧ همه چيز درست بود
            نه ربط به isp و سرعتش داره نه dns نه هيچ چيز ديگه
            دقيقا ربط به ios8 و ورژنهاش داره و خود اپل هم اينو ميدونه توي توضيحات اين آپديت از حل مشكل واي فاي گفته كه البته تغييري نكرده
            اگر بنده دروغ ميگم و سامسونگيم خود اپل هم دروغ ميگه!؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
              نقد هاي بعضي از دوستان بعضا جالب و در نوع خود حيرت اور است.بنده كه افتخار چهار سال يوزر ios بودن رو دارم و به نوعي زندگي ام با ديوايس هاي پرتابل اپل گره خورده تا به حال تو هيچ كدوم از ديوايس هايي كه تا به حال داشتم اين ايراد هاي عجيب و غريبي كه دوستان اشاره ميكنند رو تو هيچ يك از ورژن هاي ios تا به حال نديدم و يا به عبارتي به ندرت مشاهده كردم.يك جور هايي داره باورم ميشه پاي گروهك تروريستي سامسونگ در ميان است!
              باشه بابا اصن شما ۴۰ساله اپل باز و بقیه دوستان تازه ایفون 3G گرفتن...
              اینجوری میای حرف میزنی انگار بقیه دوستان نشستن و جوک ایفونی مینویسن.
              انگار این داعش اینارو فرستاده اینحوری بگن ژا سامسونگ بهشون پول داده...

پسر خوب همین دوستان اگه این مشکلاتو نگن ک شما ایفون دستت نبود

خدایا شکرت
              Sent from my iPhone TAPTALK

نظر

• دوستان مفتخرم در ساعت ۲۲.۰۱ سه شنبه شب اعلام کنم که بعد از ریستور ios8.1 بر روی آیفون 5s و ipad4 همه مشکلایی که داشتم شامل کندی wifi و کندی سافاری و مشکلاتی از این قبیل حل شد و من دیگه شکایتی از کوک عریز ندارم امیدوارم در نسخه های بعدی هم بهتر بشه لازم به ذکر هست که با update مشکلم حل نشده بود و فقط با ریستور از طریق pc مشکلاتم حل شد البته برای wifi بخصوص تو برنامه هایی مثل وایبر و واتس ریست نتوورک و بستن لوکیشن کمک بسیار بسیار زیادی کرد
                امیدوارم مشکلات دوستان هم به زودی حل شه
                ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 21-10-2014, 11:17 PM

نظر

• من ٢ هفته هست كه 5s گرفتم و ٧.١.١ روش هست و جيلبريك هم كردم،، به نظرتون بيام ٨.١؟؟ كامنت ها رو خوندم موندم چكار كنم!
                  ویرایش توسط sasanrst : https://i-phone.ir/forums/member/67159-sasanrst در ساعت 22-10-2014, 09:34 AM

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

هي ميخوام خودمو اروم كنم
                    هي ميخوام خودمو قانع كنم
                    بازم ميبينم اپل ديگه شورشو در اورده...
                    يه ايپد اير گرفته بودم،تا وقتي ورژنش روي هفت بود هيييچ ايرادي نداشت
                    منه احمق تا ورژن هشت اومد آپديتش كردم از اون زمان گند خورد توش،يعني گند خوردا...
                    با صفحه ابي ريست شد...
                    به توصيه دوستان ريستور كردم و با پذيرفتن دردسرهاش بك اپ برنگردوندم كه اونم زر مفتي بيش نبود و مشكل پابرجاست...
                    ميگن مشكل سخت افزاريه كه احتمال خاموشي داره واسه همين خود نمايندگي تعويضش ميكنه ولي كو نمايندگي تو ايران ...؟!!!
                    با پنج انگشت ديگه برنامه بسته نشد و بايد يبار خاموش و روشنش كني تا بشه...
                    داستان سرعت واي فاي پيش اومد...
                    دلمونو به ٨.١ خوش كرديم كه اونم با گند زدن به سرعت 3g و مصرف زياده باطريش گند زد به اعصابمون...
                    منكه خودم وارد كننده ي محصولات اپل از زمان ايفون ٤ بودم الان ديگه از هرچي اپله حالم به هم ميخوره
                    اه اه اه
                    ویرایش توسط nima250n : https://i-phone.ir/forums/member/66175-nima250n در ساعت 21-10-2014, 11:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nima250n نمایش پست ها
                      هي ميخوام خودمو اروم كنم
                      هي ميخوام خودمو قانع كنم
                      منه احمق تا ورژن هشت اومد آپديتش كردم از اون زمان گند خورد توش،يعني گند خوردا...
                      با صفحه ابي ريست شد...
                      به توصيه دوستان ريستور كردم و با پذيرفتن دردسرهاش بك اپ برنگردوندم كه اونم زر مفتي بيش نبود و مشكل پابرجاست...
                      ميگن مشكل سخت افزاريه كه احتمال خاموشي داره واسه همين خود نمايندگي تعويضش ميكنه ولي كو نمايندگي تو ايران ...؟!!!
                      دلمونو به ٨.١ خوش كرديم كه اونم با گند زدن به سرعت 3g و مصرف زياده باطريش گند زد به اعصابمون...
                      منكه خودم وارد كننده ي محصولات اپل از زمان ايفون ٤ بودم الان ديگه از هرچي اپله حالم به هم ميخوره
                      اه اه اه
                      من اپدیت کردم به ورژن جدید از دیشب تا الان با صفحه ابی روبرو نشدم.شما تو ورژن جدید به صفحه ابی برخوردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
                        من اپدیت کردم به ورژن جدید از دیشب تا الان با صفحه ابی روبرو نشدم.شما تو ورژن جدید به صفحه ابی برخوردید؟
                        رامين جان بيخيال توروخدا...

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
                          دوستان مفتخرم در ساعت ۲۲.۰۱ سه شنبه شب اعلام کنم که بعد از ریستور ios8.1 بر روی آیفون 5s و ipad4 همه مشکلایی که داشتم شامل کندی wifi و کندی سافاری و مشکلاتی از این قبیل حل شد و من دیگه شکایتی از کوک عریز ندارم امیدوارم در نسخه های بعدی هم بهتر بشه لازم به ذکر هست که با update مشکلم حل نشده بود و فقط با ریستور از طریق pc مشکلاتم حل شد البته برای wifi بخصوص تو برنامه هایی مثل وایبر و واتس ریست نتوورک و بستن لوکیشن کمک بسیار بسیار زیادی کرد
                          امیدوارم مشکلات دوستان هم به زودی حل شه
                          شما چند ساعتي بذاريد بگذره ببينيد باز هم سرعت واي فاي خوبه؟چون با ريستور و روشهاي ديگه چند ساعتي خوبه بعدش باز همون آش و همون كاسه ميشه!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

رامين جان بيخيال توروخدا...
                            باور کن حق با تو هست دوست عزیز، اپل گند زده ، این نسخه ۸ ابروی این اپل رو برده و جالب اینحاست ک با این همه انتقاد و گفتن مشکلات بازهم خیلی ریلککس ی نسخه الکی برا اپدیت میدن بیرون

منم بدجور از اپل بدم اومده جدیدا ریدههههههههههه

خدایا شکرت

نظر

هي ميخوام خودمو اروم كنم
                              هي ميخوام خودمو قانع كنم
                              با صفحه ابي ريست شد...
                              اه اه اه
                              باور کن حق با تو هست دوست عزیز، اپل گند زده ، این نسخه ۸ ابروی این اپل رو برده و جالب اینحاست ک با این همه انتقاد و گفتن مشکلات بازهم خیلی ریلککس ی نسخه الکی برا اپدیت میدن بیرون

منم بدجور از اپل بدم اومده ... جدیدا ریدههههههههههه

خدایا شکرت

نظر

• اقا اين ريست نتوورك كدوم گوريه هرچي ميگردم نيست...!

نظر

صبر کنید ..
                                X