اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آپديت كردم واي فاي همچنان كند و متاسفم براي اپل
    حالم گرفته شد اصلا كلي منتظر بودم اين آپديت بياد فقط براي رفع اين باگ كه به ماهه پدرمو در آورده ولي...

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

قابلیت پیام دادن با آیپد چطوری فعال میشه کسی انجام داده؟رو ایفون یه گزینه text message forwarding اضافه شده اما نشده

نظر

مشكل وايفاي روواني كرده منو من كه طرفدار رسخت اپل هستم كمكم داره واقعا بدم مياد ازش اخه اينم شد گوشي
        حتما كه نبايد بريم ايفون٦بخريم
        الان ٢تا ايفون ٤تو خونه دارم بخدا وضعيت وايفاي اونا١٠٠٪ از ايفون5s
        بهتره
        ویرایش توسط Mohammadhatami : https://i-phone.ir/forums/member/79299-mohammadhatami در ساعت 21-10-2014, 12:00 AM

نظر

با این وضعیت وای فای 5 اس همین آپدیت ota نزدیک 3 ساعت هست طول کشیده و هیچی نشده

نظر

نكته جالب ديگه اين كه من روي ٨ و ٨.٠.٢ مشكل واي فاي نداشتم ولي الان سرعت واي فايم به شدت كم شده. موندم از دوسه هفته قبل بتا دادن واسه ي چي. با اين وضعيت پيش بره فكر نكنم تا ٨٠٩٠٩ ام درست شه

نظر

آقا چرا واسه من آپدیت نداره؟؟ روی 5s آپدیت ota میزنم میگه آپدیت نیومده!!!

نظر

واقعا فكر نميكردم اپل يه مشكل و باگ واي فاي رو نتونه رفع كنه!
                من كه طرفدار سرسخت اپلم واقعا تاسف ميخورم!

نظر

متاسفانه روي آيپد ٤ سافاري به شدت مشكل دار و كند هستش شبيه تبلت هاي ٣٠٠ ٤٠٠ هزار توماني اصلا نميتونم نت گردي كنم سرعت باز كردن صفحه انتقال بين صفحات بالا پايين رفتن و در كل همه چيز نت گردي
                  يادش بخير يه زماني پز ميدادم به اين و اون كه سرعتو حال كنيد ! الان شدم تبلت ١ هسته اي سامسونگ ٣٠٠ هزار توماني
                  متاسفم براي خودم و براي حماقتي كه كردم و آپديت كردم 
                  شب همگي خوش

نظر

قبلا گفتم بازم میگم

این آپدیت فقط سرگرم کردن کاربر بود برای رفع کوتی از طرف شرکت !!!

وگرنه آپدیتی که دو سری ارایه شه و باگ داشته باشه باید باید ریخت سطل آشغال و سریعا مسوول بی کفایت اون بخش اخراج و چند توسعه دهنده خبره استخدام کنه !!!

این گند های بزرگی هست که خیلی آبرو بره برای اپل !!!

یهو نسخه 9 ارایه نکنه صلوات

نظر

یک سوال من بزور و زحمت 8.0.2 برا آیفون 5 دانلود کردم یعنی دیگه نمی تونم به 8.0.2 رسیتور کنم؟

نظر

ايفون 5S را آپديت كردم، ipad air هم در حال آپديت هست
                        مشکل slide to answer هنوز مشاهده مي شود البته بنظرم كمي بهتر شده ( حدود 15 درصد سريعتر )
                        Wifi هم هنوز مشكل داره،

نظر

واقعا خاک بر سر متخصصی که بعد از 3 آپذیت هنوز نتونسته مشکل وایفای رو حل کنه

نظر

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

از شركتي مثل اپل بعيده يه مشكل واي فاي يعد ار ٣ آپديت نتونه حل كنه!گوشي ٣٠٠ تومني آشغال اندرويد حداقل مشكل واي فاي نداره بعد آيفون رو ٨ و ورژنهاش منو كلافه كرده واي فايش
                            آخه توي توضيحات اين نسخه نوشته بهبود پرفورمنس واي فاي ولي من كه بهبودي مشاهده نكردم!!!!!

نظر

واى فاى درست نشده ؟ اى بابااااااا

نظر

تو اين ٢ ساعتي كه آپديت كردم اولش خوب بود بعد دوباره مثل قبل افتضاح شد
                                واقعا ياد ٧ و ورژنهاش بخير واي فاي با سرعت فوق العاده عالي كار ميكرد!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X