اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من هم با ایپد مینی نه تو 8 و نه تو 8.1 مشکل نداشتم و ندارم ، خیلی خوب با وای فای کار می کنه
    از طریق خود ایپد هم آپدیت کردم و ریستور نکردم
    حامد

نظر

• اين اينك رو چند صفحه پيش گذاشتم ببينيدش تو خود سايت اپله و ميبينيد كه خيلي هاي ديگه از جمله خودم اين مشكل رو دارن و دروغ و ... اي در كار نيست
      واقعا همه اميد من به ٨.١ بود كه بازم درست نشد و من تو دور و اطراف به همه ميگم فعلا از ٧.١.٢ تكون نخورن!!!
      https://discussions.apple.com/thread/6615166

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
        ما که متوجه نشدیم داستان چی هست! یه بوم و دو هوا! ظاهراً فقط بعضیا مشکل دارن !
        اگر مشکل نرم افزاری باشه که باید واسه همه همین طور باشه.
        چند روزی هست که این صفحه رو دنبال میکنم و هنوز متوجه نشدم چی به چیه!
        علیرغم اینکه همخونم ایفون ۶ , ios8.1 داره و بدون مشکل کار میکنه, میترسم 5s خودم رو از ios7.1.2 اپدیت کنم برم قاطی اون بعضیا که مشکل دارن..
        منم دقیقا مشکل شمارو دارم.... دو دلم اساسی.... واقعا نمی دونم چیکار کنم...

نظر

• دوستان اینم از راه حل درست کردن سرعت وای فا.
          بعد از انجام این کار سرعتم برگشته به قبل، مسیج هام و همچنین نت گردی با سافاری و دانلودم از اپ استور مثل 7.1.2 راحت و سریع شده.
          اول back app refresh رو خاموش کردم، دیدم سرعتم مثل 7.1.2 شد؛ برا اطمینان یه speed test هم گرفتم. سرعتی که دارم رو بهم داد.
          بعد دوباره back app refresh رو روشن کردم یه اسپید تست گرفتم دیدم باز وضعیت خراب شده.
          برای اطمینان دوباره back app refresh رو خاموش کردم و اسپید تست گرفتم(عکس رو پیوست می کنم) دیدم دوباره عالی شد.
          مشکل 100% از back app refresh میباشد ، البته برای من که بود و 100% مشکلم حل شد.
          البته گوشی که من تست کردم 5اس بود.
          امیدوارم برای شما هم با این راه حل این مشکل حل شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
            دوستان اینم از راه حل درست کردن سرعت وای فا.
            بعد از انجام این کار سرعتم برگشته به قبل، مسیج هام و همچنین نت گردی با سافاری و دانلودم از اپ استور مثل 7.1.2 راحت و سریع شده.
            اول back app refresh رو خاموش کردم، دیدم سرعتم مثل 7.1.2 شد؛ برا اطمینان یه speed test هم گرفتم. سرعتی که دارم رو بهم داد.
            بعد دوباره back app refresh رو روشن کردم یه اسپید تست گرفتم دیدم باز وضعیت خراب شده.
            برای اطمینان دوباره back app refresh رو خاموش کردم و اسپید تست گرفتم(عکس رو پیوست می کنم) دیدم دوباره عالی شد.

براي من كه اصلا background app refresh هميشه خاموش بوده و هست پس مشكل سرعت پايين واي فاي من تو ios8 و ورژناش به اين قضيه مربوط نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
              براي من كه اصلا background app refresh هميشه خاموش بوده و هست پس مشكل سرعت پايين واي فاي من تو ios8 و ورژناش به اين قضيه مربوط نيست

دقیقا برای منم همیشه خاموشه اما مشکل هست!

نظر

• براي من مشكل برطرف شده همانطور كه تو عكس هم مشخصه.

الآن چند ساعته دارم كار مي كنم خوشبختانه همچنان هم مشكلي پيش نيامده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

پس چرا قبل از آپديت به ٨ اينجوري نبود!؟رو تمام ورژنهاي ٧ واي فاي عالي بود!مودم و نت بنده هم همونيه كه بوده و عوض نشده!تنها چيزي كه اينجا عوض شده ios بوده كه بعدش مشكل به وجود اومده!پس مشكل از ios8 هست ولاغير و اينكه شما كمي جستجو كني خيليها اين مشكل رو دارن
                  ضمنا من مودم رو دوباره كانفيگ كردم فرقي نداشت
                  Reset network كردم
                  همه راههاي پيشنهادي ديگه رو هم انجام دادم فرقي نكرد
                  تنها دواي اين درد حل شدنش توي آپديتهاي جديد اپله

من بازم میگم مشکل شما نوع کد گذاری WiFi تونه سعی کنین از پروتکول های با دردسر کمتر استفاده کنین.
                  این دلیل نمیشه چون قبلا مشکل نداشتین الانم مشکل نداشته باشین
                  پیشنهاد میکنم گوشی خودتون رو با WiFi های مختلف تست کنین و جواب رو هم همینجا بزارین تا دوستان هم در جریان موضوع باشن
                  امیدوارم مشکلتون هرچه سریعتر حل بشه
                  موفق باشین

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                    من بازم میگم مشکل شما نوع کد گذاری WiFi تونه سعی کنین از پروتکول های با دردسر کمتر استفاده کنین.
                    پیشنهاد میکنم گوشی خودتون رو با WiFi های مختلف تست کنین و جواب رو هم همینجا بزارین تا دوستان هم در جریان موضوع باشن
                    موفق باشین
                    من با چند اینترنت مختلف، روتر مختلف و وای فای مختلف تست کردم. مشکل پابرجاست روی سافاری آيپد ولی ۵اس بعد از ۸.۱ مشکل نداره.

نظر

• ایپد نسل ۴ سیم خور رو نمیتونم اپ کنم به ۸.۱
                      سیسنم عامل مک هست ایتونز هم اخرین نسخه
                      هم عادی تست کردم هک به dfu بردم اما در هر دو حالت ارور ۳۰۱۴ میده
                      مشکل از کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                        ایپد نسل ۴ سیم خور رو نمیتونم اپ کنم به ۸.۱
                        سیسنم عامل مک هست ایتونز هم اخرین نسخه
                        هم عادی تست کردم هک به dfu بردم اما در هر دو حالت ارور ۳۰۱۴ میده
                        مشکل از کجاست؟
                        آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید و از و* پی ا*استفاده کنید.
                        اگه درست نشد تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread34510.html

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                          دوستان اینم از راه حل درست کردن سرعت وای فا.

كجا هستش حالا اين back up ref ??

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                            موفق باشین
                            دوست گرامی من نمیدونم شما منطقتون از این صحبتا چیه اما چرا باید وایفای فقط توی دستگاه اپل مشکل داشته باشه و دستگاه های دیگه با همون وای فای و همون روتر یا مودم یا اکسس پوینت هیچ مشکلی نداشته باشن شما بازم اینو به کدگذاری ربط میدین؟ پس چرا باقی دستگاه ها مشکلی ندارن؟ وای فای یه چیزیه که تعریف نشخص داره تو تمام مودم های دنیا و مشخصه استانداردش 802.11 a/b/g/n.ac حالا هر دستگاهی با توجه به سخت افزار خودش به یکی از این ها متصل میشه و هیچوقت کسی نمیاد مودمشو از رو حالت auto خارج کنه برای شبکه این نقص قطعا از سیستم عامل هست که کلاینت نمیتونه درست متصل بشه نه از مودمی که باقی جاها درست کار میکنه و اینم بگم سیستم کد گذاری فقط روی امنیت شبکه تاثیر داره نه سرعتش دوست گرامی فرقی نداره شما wpa انتخاب کنید نه چیز دیگه این مطلقا توی سرعت تاثیری نداره
                            ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 29-10-2014, 10:13 PM

نظر

• دوست عزيز وقتي فقط تنها فرقي كه كرده ios8 بوده و بعدش اين مشكل به وجود اومده يعني مشكل از ios8 هست
                              ضمنا يه تست با 5s ام تو اسپيد تست گرفتم يكي هم تو يه ديوايس اندرويديم كه سرعت آپلود تو آيفونم نصف اون يكي ديوايسمه با همون نت!مشكل سخت رفتن پي ام ها و ... فكر كنم به همين دليل سرعت آپلود كم تو ios8 هست
                              آيفون

اندرويد

من متوجه شدم بيشتر مشكل تو آپلود هست تا تو دانلود البته دانلود هم بسيار كنده
                              با خاموش و روشن كردن واي فاي ١ دقيقه اي درسته بعد دوباره افتضاح ميشه
                              همه اين مشكلا دقيقا بعد از آپديت به ٨ شروع شد پس مشخصه مشكل از ios 8 هست! كه متاسفانه تو ٨.١ هم رفع نشده سندشم كه لينك خود سايت اپل رو دادم كه خيليهاي ديگه هم مشكل مشابه دارن

نظر

دوست عزيز وقتي فقط تنها فرقي كه كرده ios8 بوده و بعدش اين مشكل به وجود اومده يعني مشكل از ios8 هست
                                ضمنا يه تست با 5s ام تو اسپيد تست گرفتم يكي هم تو يه ديوايس اندرويديم كه سرعت آپلود تو آيفونم نصف اون يكي ديوايسمه با همون نت!مشكل سخت رفتن پي ام ها و ... فكر كنم به همين دليل سرعت آپلود كم تو ios8 هست
                                آيفون

اندرويد

من متوجه شدم بيشتر مشكل تو آپلود هست تا تو دانلود البته دانلود هم بسيار كنده
                                با خاموش و روشن كردن واي فاي ١ دقيقه اي درسته بعد دوباره افتضاح ميشه
                                همه اين مشكلا دقيقا بعد از آپديت به ٨ شروع شد پس مشخصه مشكل از ios 8 هست! كه متاسفانه تو ٨.١ هم رفع نشده سندشم كه لينك خود سايت اپل رو دادم كه خيليهاي ديگه هم مشكل مشابه دارن

عجیبه که بعضیها اینقدر مشکل دارن. ولی بعضیها اصلا. مثا من و دوستام نه تنها مشکلی نداریم، به صورت خیلی مشخص بهتر شده.

نظر

صبر کنید ..
                                X