اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من از ورزن گوشیم ساش گرفتم اونم 2 بار ولی تو سیدیا که میرم بالا نمیاره که ساش این ورزن رو داره چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mesi_30000 نمایش پست ها
      سلام من از ورزن گوشیم ساش گرفتم اونم 2 بار ولی تو سیدیا که میرم بالا نمیاره که ساش این ورزن رو داره چیکار کنم ؟
      با تینی آمبرلا گرفتین ؟ بار اول بود که shsh گوشی گرفتین ؟ اگه بار اوله طول میکشه تا بیاد .

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
        با تینی آمبرلا گرفتین ؟ بار اول بود که shsh گوشی گرفتین ؟ اگه بار اوله طول میکشه تا بیاد .
        نه با iFaith-v1.4.1 گرفتم اره بار اول گرفتم.یعنی چقدر باید صبر کنم نا بیاد ؟

نظر

• یکی راهنماییم کنه کارم گیره من ساش این ورزنم رو دارم اما تو سیدیا ثبت نشده اونوقت نمیتونم ریستور کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mesi_30000 نمایش پست ها
            یکی راهنماییم کنه کارم گیره من ساش این ورزنم رو دارم اما تو سیدیا ثبت نشده اونوقت نمیتونم ریستور کنم؟
            با آیفیت توو سیدیا ثبت نمیشه ! واسه اینکه بتونید به ورژنی که با آیفیت shsh رو گرفتید مجدد ریستور کنید از ادامه این آموزش کمک بگیرید :
            http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

• سلام دوستان
              از وقتی من به ۵.۰.۱ اپدیت و جیلبریک کردم برسم مشکلی پیش اومده
              تو اکثر اپ هایی که میخوام از سیدیا دریافت کنم این پیغام میاد:
              HTTP/1.0 403 This package is either paid or requires a paid package to function. If you paid: contact saurik@saurik.com for help. If not, purchase the original package
              حتی تو پکیج های رایگان هم این پیغام میاد. یا سورس هایی که اپ های کرک شده میگن یا حتی تو سورس انجمن. دلیلش چیه و چطور میشه حلش کرد؟

نظر

• سلام . اقا سیدیای من غیب شد یه دفعه چیکار کنم

نظر

• دوستان به دست من یدونه آی پد 2 جیلبریک شده 4.3.3 رسیده که متاسفانه سیدیا توش نیست ولی برنامه های جیلبریک مثل ifile و.. داره
                  چیجوری میتونم سیدیا رو برگردونم

نظر

• نوشته اصلی توسط farnet.ir نمایش پست ها
                    دوستان به دست من یدونه آی پد 2 جیلبریک شده 4.3.3 رسیده که متاسفانه سیدیا توش نیست ولی برنامه های جیلبریک مثل ifile و.. داره
                    چیجوری میتونم سیدیا رو برگردونم
                    قسمت سرچش سیدیا رو سرچ کنید و ببینید پیداش میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                      قسمت سرچش سیدیا رو سرچ کنید و ببینید پیداش میکنه؟
                      ممنون دوست عزیز متاسفانه توی سرچ هم نمیاره
                      ریست لایوت هم کردم جواب نداد

نظر

• نوشته اصلی توسط farnet.ir نمایش پست ها
                        ممنون دوست عزیز متاسفانه توی سرچ هم نمیاره
                        ریست لایوت هم کردم جواب نداد
                        شاید مجبور شید مجدد جیلبریک کنید یا اینکه فقط فایل دب سیدیا رو نصب کنید .

اما بهتره منتظر نظرات سایر دوستان هم بمونید

نظر

• دوست عزیز چیجوری میشه سیدیا رو دستی نصب کرد
                          ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط m_s نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            از وقتی من به ۵.۰.۱ اپدیت و جیلبریک کردم برسم مشکلی پیش اومده
                            تو اکثر اپ هایی که میخوام از سیدیا دریافت کنم این پیغام میاد:
                            Http/1.0 403 this package is either paid or requires a paid package to function. If you paid: Contact saurik@saurik.com for help. If not, purchase the original package
                            حتی تو پکیج های رایگان هم این پیغام میاد. یا سورس هایی که اپ های کرک شده میگن یا حتی تو سورس انجمن. دلیلش چیه و چطور میشه حلش کرد؟
                            کسی راه حل این مشکل رو نمیدونه؟

نظر

• سلام بچه من یه نرم افزار از سیدیا دانلود کردم فکر کنم راجبه Gps بعد از اتمام دانلود گوشی درخواست Rebot divce داد منم اکی کردم الان گوشیم دیگه بالا نمیاد هی خود به خود ریستارت میشه چیکار کنم الان لطفا یکی کمک کنه به من

ِه عده از دوستان گفتن که به حالت Dfu گوشیرو ببرم و نرم افزارو از تو ifunbox باک کنم.

بچه ها به DFU بردم ولی تو آیفون باکس بالا نیومد

نظر

• ای فان باکس نمیشناسه ؟ دی فی یو مود درست میری ؟ ۱۰ ثانیه هوم و پاور سر ۱۰ ثانیه پاور رو ول کن هومو بگیر همچنان، در هر صورت اگه موفق نشدی این کارو بکنی اخرین راه رستور هست به ۵.۰.۱ ، در ضمن اگه گوشیت لاکه مواظب بیس باند باش ، بعد از اینم از سیدیا چیز نا معتبر نصب نکن که همین اش و همین کاسه

نظر

صبر کنید ..
                                X