اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Defiance_Gt نمایش پست ها
    متاسفانه sbsetting نصب نیست.ریبوت هم کردم (power va home 10sec) درست نشد!
    خوب فایل deb از برنامه sbsetting رو تهیه کنید و و با آیفون باکس روی گوشی بریزید و نصبش کنید .

اگر هم نتونستید تهیه کنید و یا در نصبش مشکل داشتید سوال کنید و دوستانی که اطلاع دارن چه ورژن و از کدوم سورس با دیوایس ایشون سازگاره بگن تا واسشون قرار بدم...

نظر

• ممنونم.ريستور كرد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان نمیدونم این اتفاق طبیعی هست یا فقط برای من در حین انجام کار با sbsettings افتاده..
        در صفحه اصلی روی sbsettings که کلیک میکنیم که تنظیمات انجام بدیم صفحه برنامه sbsettings کوچیک میشه .. ولی از برنامه که خارج میشیم در صفخ اصل ایفون که میاییم مشکل برطرف میشه // برای بقیه دوستان هم همنطوره ؟

نظر

• من از سيديا چند تا چيز نصب كردم مثل دليوري و ...
          ليست اپ هايي كه نصب كردم كجاست؟ از كجا ميتونم ببينم؟ چجوري ميتونم پاكشون كنم
          ؟
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
            من از سيديا چند تا چيز نصب كردم مثل دليوري و ...
            ليست اپ هايي كه نصب كردم كجاست؟ از كجا ميتونم ببينم؟ چجوري ميتونم پاكشون كنم
            ؟
            ممنون
            cydia>manage<package
            روی اپ مورد نوطر تپ کنید تا وارد صفحه مربوطه اش بشه ٬ بعد روی modifiy بزنید و remove

نظر

• دوستان کسی از برنامه پولی های سیدیا خریده؟نحوه خرید به چه صورته؟چون یه برنامه هست 10 دلار گفتم ببینم چطور میشه خریدش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                دوستان کسی از برنامه پولی های سیدیا خریده؟نحوه خرید به چه صورته؟چون یه برنامه هست 10 دلار گفتم ببینم چطور میشه خریدش؟
                چه برنامه ای؟ اکثر قریب به اتفاقشون کرک شده ش هم هست.

نظر

• درود جناب موسوی
                  الان دقیق یادم نیست اسمش یه برنامه هستش واسه نوتیفیکیشن میخوام یه سری میانبر اضافه کنم شبیه sbsetting مثلا.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                    درود جناب موسوی
                    الان دقیق یادم نیست اسمش یه برنامه هستش واسه نوتیفیکیشن میخوام یه سری میانبر اضافه کنم شبیه sbsetting مثلا.
                    بفرمایین آقا پویای عزیز ما

http://www.i-phone.ir/forums/thread48707.html

آقا iman میتونه هر کدوم که بخوای برات بگیره

نظر

• روش خرید دیگه ای نداره علی جون؟
                      مثلا چیزی شبیه به همین گیفت کارت؟

نظر

روش خرید دیگه ای نداره علی جون؟
                        مثلا چیزی شبیه به همین گیفت کارت؟
                        بعید میدونم پویا جان.. تنها راهش داشتن اکانت پی پال یا مستر کارت هستش که انگار فقط آقا ایمان دارن
                        ویرایش توسط alirezadiba : https://i-phone.ir/forums/member/40924-alirezadiba در ساعت 08-01-2012, 01:25 AM

نظر

درود جناب موسوی
                          عزیز جان چرا از اکتیویتور استفاده نمی کنی؟ اسم برنامه ی مورد نظرت رو پیدا کن ببینیم چه میشه کرد!

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            درود جناب موسوی
                            پویا جان منظورت intellisxreenx هستس
                            بهت پیغام دادم ولی اینجا هم میگم که سایر دوستان استفاده کنند

اینم تاپیکش:http://www.i-phone.ir/forums/thread50939.html

نظر

• این برنامه کرکش وجود نداره و قیمتش ۱۰$ هستش با این که قیمتش بالاست ولی نرم افزار بسیار کاربردی هستش
                              پیشنهاد میکنم از نسخه تریال استفاده منید اگه خوشتون اومد بخریدش

نظر

• من پیشنهاد میکنم یه مدت برنامه lockinfo رو نصب و استفاده کنید. البته اینقدر خوش قیافه و جذاب نیست، ولی خیلی کاربردیه.
                                از سورس آقا رضا mobile4persian نصب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X