اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• غیر سورسcydia/telesphoreo همه پاک میشه دوست من

نظر

• بعضي از سورسهائي كه خودم ريختم هم پاك نمي شوند آيا اين به برنامه هاي نصبي آن سورسها مربوط نيست؟

نظر

• یکی ازون سورسایی که پاک نمیشه رو بزار رو گوشی تست کنم

نظر

• سلام به همگی

آقا یک مشکل اساسی من دارم
          سیدیای من کار نمی کنه و بعد از باز کردن اررور زیر رو میده:
          Encountered a section with no package:header
          حالا مشکل اساسی اینجایت که من openssh رو نصب ندارم و نمیتونم با سیدیا هم الان نصب کنم
          چه راهی هست که این ارور رفع بشه؟
          لطفا کمکم کنید

نظر

• ورژن ios ??
            با چی جیلبریک کردی ؟؟

نظر

• سلام،چند ماه يه cydia داشتم مشكليم باهاش نداشتم،ولي چد روز پيش همزمان يه cydia ديگه از jailbreak me داونلود كردم كه بعد ديدم برنامه هايي كه از cydia قبلي داونلود كرده بودم رو جديده تيك نخورده انگار كه نصبش نكردم،منم خواستم كلا cydia رو حذف كنم از نو نصبش كنم كه الان ديگه نصب نميشه،چيكار بكنم كه دوباره بتونم نصبش كنم؟؟؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                من پس از کلی گشتن به نتیجه خاصی واسه ارور size missmatch تو cydia ندیدم
                چند روزه از هیچ سورسی هیچ برنامه ای رو نمیتونم نصب کنم و هیچ کدوم از برنامه هایی رو که دارمم نمی تونم پاک کنم آخر همشون همین ارور رو میده ، خیلی جاها می گفت از سورسه و بعد مدتی درست میشه ولی درست نشد و از همه سورسا این مشکل است نه یکیشون ... با pc siut , ifun box , ... خیلی چیزا امتحان کردم و حتی از pc siut با سورسای سیدیا ور رفتم نشد ... نمی دونم شاید از برنامه خاصیست .... در ضمن موبایل ترمینالمم هی پاک میکنم باز یر میگردم میبینم سرجاش نمیدونم چی شده
                دیگه نمی دونم چی کار کنم
                دوستان ...... کمکـــــــــــــ

نظر

• دوستان از لحظه ای که سیدیا آپدیت شده یک سری سورسها باهاش اختلال دارن یا برای من از کار افتادن وقتی هم سورس رو از نو اددمی کنم این ارور ها رو میده نمی دونم دلیلش چیه/!

نظر

• نوشته اصلی توسط yala نمایش پست ها
                    دوستان از لحظه ای که سیدیا آپدیت شده یک سری سورسها باهاش اختلال دارن یا برای من از کار افتادن وقتی هم سورس رو از نو اددمی کنم این ارور ها رو میده نمی دونم دلیلش چیه/!

یه بار chiz p n رو فعال کنید و رفرش کنید تا سورس هاتون کامل لود شن . این مشکل ربطی به آپدیت جدید سیدیا نداره و قبلا هم اکثرا باهاش مواجه بودن.
                    ( هر چند به نظر من هم آپدیت جدید مشکلاتی داره!)

نظر

• با سلام خدمت دوستان . من به یه مشکل جدید خوردم .هیچ برنامه ای رو از cydia نمی تونم install نکنم . برای هر برنامه این پیغام رو میده :
                      Note : The requested modification cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed .
                      واسه توضیح بگم خدمتتون که چون گوشیم رفت تو Safe Mode مجبور شدم Mobile Substrate رو Remove کنم . که بعدش این مشکل رو پیدا کردم. ممنون می شم راهنمائیم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط pooyabat نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان . من به یه مشکل جدید خوردم .هیچ برنامه ای رو از cydia نمی تونم install نکنم . برای هر برنامه این پیغام رو میده :
                        Note : The requested modification cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed .
                        واسه توضیح بگم خدمتتون که چون گوشیم رفت تو safe mode مجبور شدم mobile substrate رو remove کنم . که بعدش این مشکل رو پیدا کردم. ممنون می شم راهنمائیم کنید.
                        یه ریبوت بزنید گوشیتون رو ! یا سیدیای من هم مشکل برداشته یا این هم از برکات آپدیت جدید سیدیاست
                        اما کلا از وقتی به آپدیت جدید رفته کلا قاط زده . با اینکه من هم چند بار ریستور کردم!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          یه ریبوت بزنید گوشیتون رو ! یا سیدیای من هم مشکل برداشته یا این هم از برکات آپدیت جدید سیدیاست
                          اما کلا از وقتی به آپدیت جدید رفته کلا قاط زده . با اینکه من هم چند بار ریستور کردم!
                          ممنو امیر جان ولی درست نشد . آخه این اروری که میده ماله چی میتونه یاشه؟ من بعد از اینکه Mobile Substrate رو ریختم ، هیچ برنامه رو نباید بریزم که برای برنامه های دیگه پیش نیاز باشه؟

نظر

• من با چیز پی ان کلا وصلم.
                            کار نمی کنه باز هم همین ارور ها رو میده.
                            صد در صد رفع باید بشه.
                            نشه هم یه سری رفرش می کنیم با ارور برنامه های جدید می یان دیگه داره کارش و می کنه که...
                            من کلا بیخیال شدم.

نظر

• دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم و نمیتونم حتی Delivery رو نصب کنم از روی سرور mobile4persian کسی راه حلی براش داره؟!
                              حتی برای Xgps هم همین ایراد رو میگیره!

نظر

• دوستان مشكلي كه پيدا كردم اينكه امروز بعد از سيو shsh توسط tinyumbrela ليست برنامه ها و تويك هاي نصب شده در سايديا تو قسمت install هست ولي اصلا كار نميكنن و انگار وجود خارجي ندارن و توي setting هم نيستن ديگه من دستگاهم ipad2 3g 4.3.3 هست

نظر

صبر کنید ..
                                X