اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من سيديا رو حذف كردم البته به طور خيلي اتفاقي برنامه اي از سيديا گرفتم بعد كه برنامه رو حذف كردم سيديا هم حذف شد حالا با گوشي به اينترنت متصلم وميخوام سيديا رو دريافت كنم لطفا اگر ممكنه در اين ضمينه راهنمايي كامل كنيد ممنون ازلطفتون.

نظر

• نوشته اصلی توسط xmanarash نمایش پست ها
      سلام دوستان من سيديا رو حذف كردم البته به طور خيلي اتفاقي برنامه اي از سيديا گرفتم بعد كه برنامه رو حذف كردم سيديا هم حذف شد حالا با گوشي به اينترنت متصلم وميخوام سيديا رو دريافت كنم لطفا اگر ممكنه در اين ضمينه راهنمايي كامل كنيد ممنون ازلطفتون.
      سلام دوست عزیز
      برای منم همین اتفاق افتاد.باید 2 باره جیل بریکش بکنی .من نتونسم برا همین اول ریستور کردم 2باره با jailbreakme جیل بریک کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
        یعنی وقتی اینها روی cydia وجود داشته باشه، نیازی نیست که یه frimware رو با shsh اون sign کنم و خودش اتوماتیک همیشه موقعه رستور انجام میشه ؟
        خودم جواب خودم رو میدم
        با tiny umbrella همه shsh هایی که داشتم رو استخراج کردم و شانس آوردم اینکار رو کردم . اگرنه گیر کرده بودم.

نظر

سلام
          من میخوام از 4.2.1 به 4.3.3 up کنم . میخوام بدونم قبلش برنامه ای هست که بتونم ، سورسها و تمام برنامه های نصب شده الان cydia رو backup بگیرم و روی 4.3.3 بعد جیلیبریک دوباره برگردونم ؟
          نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
          واسه سیو سورسها برنامه xbackup تو سیدیا هست.ولی فقط در صورتی میتونین به ۴.۳.۳برین که قبلاً یبار رفته باشین و shsh این ورژنو دخیره کرده باشین
          همه انجام شد . backup رو برگردوندم سر جاش و restore میکنم ولی انگار نه انگار !!!! راه خاصی داره که من بلد نیستم ؟

نظر

• سلام من یه کاربر تازه کارم
            سیدسا من مشکل دانلود داشت
            من تو یکی از آموزش ها خوندم که اگه

1. iFunbox رو باز کنید و دستگاه رو بهش متصل کنید.

2.سپس به فولدر موجود در مسیر /var/lib/apt/lists/ (آدرس به صورت مخفف است)

3.فایلهای موجود در آن را Delete کنید البته به استثناء شاخه partial که نباید حذف شود

4.ریبوت کنید.
            رو انجام بدم درست میشه
            اشتباهن partial حذف شد
            الان اصلان چیزی تو سیدیا نیست
            نمیتوونم چیزی هم اضافه کنم
            پوشه رو دستی درست کردم ولی بازم ارور میده

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_8n نمایش پست ها
              سلام من یه کاربر تازه کارم
              سیدسا من مشکل دانلود داشت
              من تو یکی از آموزش ها خوندم که اگه

1. Ifunbox رو باز کنید و دستگاه رو بهش متصل کنید.

2.سپس به فولدر موجود در مسیر /var/lib/apt/lists/ (آدرس به صورت مخفف است)

3.فایلهای موجود در آن را delete کنید البته به استثناء شاخه partial که نباید حذف شود

4.ریبوت کنید.
              رو انجام بدم درست میشه
              اشتباهن partial حذف شد
              الان اصلان چیزی تو سیدیا نیست
              نمیتوونم چیزی هم اضافه کنم
              پوشه رو دستی درست کردم ولی بازم ارور میده
              فکر کنم مجدد جیلبریک کنید مشکلتون حل شه!

نظر

همه انجام شد . backup رو برگردوندم سر جاش و restore میکنم ولی انگار نه انگار !!!! راه خاصی داره که من بلد نیستم ؟
                باید بعد از بکاپ گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین تا با آیتونز sync بشه.بعد از تغییر ورژن هم با آیتونز برنامه هاتونو برگردونین که شامل اینم میشه آخرم که ریستور برنامه xbackup

نظر

• راه دیکه ای نیست دستگاه من لاکه ومن میترسم ک دیگه نتونم باهاش تماس بگیرم
                  الان از گوی سیم استفاده میکنم

نظر

• من اگه بخوام گوشیمو ریستور کنم برای لاک بودنش مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                      باید بعد از بکاپ گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین تا با آیتونز sync بشه.بعد از تغییر ورژن هم با آیتونز برنامه هاتونو برگردونین که شامل اینم میشه آخرم که ریستور برنامه xbackup
                      اینکار رو کرده بودم . ولی آیتونز که از برنامه های نصب شده توسط سیدیا backup نمیگیره !
                      من بعد همه اینکارها xbackup رو دوباره از cydia نصب کردم با ifunbox فایلهای backup رو بر گردوندم توی پوشه cybackup و بعدش با xbackup رستور کردم ولی هیچی نشد !

به هر حال ممنونم .

نظر

• چون با xbackup میره تو فایلهای سیستمی سیو میشه اینم سیو میشه دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط milad_8n نمایش پست ها
                          من اگه بخوام گوشیمو ریستور کنم برای لاک بودنش مشکلی پیش نمیاد؟
                          چرا ریستور ؟مجدد جیلبریک کردید؟ مشکل حل نشد؟!

نظر

• میشه همینطوری جیل برک کرد بدونه ریستور؟

نظر

• میشه بگین کدوم جیل برک برای گوشیم بهتره؟
                              RedSn0w ؟
                              یا
                              Sn0wbreeze ؟

نظر

• redsn0w مطمن تر و سریعترر هست !
                                redsn0w رو پیشنهاد میکنم

نظر

صبر کنید ..
                                X