اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من دیشب ibookرا با خود آیفون دانلود کردم از اون به بعد سایدیا باز میشه ولی نمیتونم از توش برنامه ای نصب کنم(errorمیده)
    برای مثال برای دانلود ibirthday متن زیرا مینویسه
    i wasn't able to locate filefor thr iphon.ir.birthdays package.this might meanyou need to manuallyfix this package.
    کمکم کنید مشکلم حل بشه

نظر

• فکرنمیکنم ربطی به ibooks داشته باشه ها!

Sent from my iPhone using Tapatalk
      iPhone 4
      iOs 4.1

نظر

• نوشته اصلی توسط reza82n نمایش پست ها
        مرسي از پاسخت،اگر لينك رد اسنو واسه ٤.١ رو واسم بفرستي ممتنون ميشم چون من با يك نرم افزار ديگه جيلبريك كردم.
        با چه نرم افزاری جیلبریک کردی؟فرق نداره با همون دوباره جیلبریک کن درست میشه

نظر

• برای جیلبریک دوباره باید چیکار کنم؟دوباره لودرشا باز کنم و فیله را دانلود کنم و اجراش کنم؟

نظر

• سلام دوستان
            من هر کاری میکنم سایدیا سورسی ادد نمکنه. ارور verification error / time out میده!!
            ممنون میشم از راهنماییتون.

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز.
              امروز متوجه شدم که سایدیا از کار افتاده و هیچ برنامه ای نه نصب میکنه و نه حذف.
              عکسشو میگذارم.
              هیچ برنامه ای (بجز برنامه های ضروری ) از سایدیا نصب نکردم.
              لطفا راهنمایی بفرمایید.

نظر

• سلام و خسته نباشید...دیشب سیدیام رو آپدیت کردم ....اولش اوکی بود اما بعدش دیگه هی چی رو لود نمی کنه...
                می گه: the package lists or status file could not be parsed or opened ممنون می شم کمک کنید

نظر

• دوستان من از وقتی سیدیا رو ابدیت کردم وقتی یک برنامه رو ابدیت میکنم باهاش نصب میشه ( فکر میکنم چون تو پکیج ها میرم ورژنش ارتقا پیدا کرده ) ولی برنامه از قسمت ابدیت خارج نمیشه چیکارش کنم درست بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    دوستان من از وقتی سیدیا رو ابدیت کردم وقتی یک برنامه رو ابدیت میکنم باهاش نصب میشه ( فکر میکنم چون تو پکیج ها میرم ورژنش ارتقا پیدا کرده ) ولی برنامه از قسمت ابدیت خارج نمیشه چیکارش کنم درست بشه؟
                    من دقیقا این مشکل رو با installous4 دارم
                    چند وقت یکبار نزدیک 10mb آپدیت میشه درواقع کاملا دانلود میشه اما باز هم بعد یه مدت میره تو لیست آپدیتی
                    فکر میکنم مربوط به کرک و copyrighy باشه چون از هر سورسی دوباره دانلود کردم فایده نداشت.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    iPhone 4
                    iOs 4.1

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidelpiero نمایش پست ها
                      من دقیقا این مشکل رو با installous4 دارم
                      چند وقت یکبار نزدیک 10mb آپدیت میشه درواقع کاملا دانلود میشه اما باز هم بعد یه مدت میره تو لیست آپدیتی
                      فکر میکنم مربوط به کرک و copyrighy باشه چون از هر سورسی دوباره دانلود کردم فایده نداشت.

Sent from my iphone using tapatalk
                      iphone 4
                      ios 4.1
                      مال من اصلا از قسمت ابدیت بیرون نمیاد که بخواد دو باره بره تو ابدیت ها

نظر

• سلام
                        چند روز پیش bite sms را از سورس همین سایت گرفتم
                        به محض اینکهdefult app را فعال کردم حتی با زدن دکمه کم و زیاد کردن صدا هم گوشی گوشی کرش میکرد
                        کل امکانات نرم افزارا غیر فعال کردم تا جواب داد یعنی فقط نمیذاره اس ام اس رو صفحه بیاد
                        ولی بازم گوشیم چند ساعت 1 بار کرش میکنه،کمکم کنید مشکلا رفع کنم
                        طریقه حذفشم بگید چون از سایدیا گرفتمش نمیدونم چجور حذفش کنم
                        1سوال دیگه هم دارم
                        وقتی برنامه ای را بخوایم حذف کنیم با زدن ضربدر بالا سرش کامل حذف میشه؟

نظر

• منم از چند روز پیش که آپدیت کردم بدش رفرش که میکنم ارور میده کسی اگه میدونه از چیه لطفاً راهنمایی کنه ممنون میشم
                          ویرایش توسط ali390 : https://i-phone.ir/forums/member/30127-ali390 در ساعت 30-03-2011, 02:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                            منم از چند روز پیش که آپدیت کردم بدش رفرش که میکنم ارور میده کسی اگه میدونه از چیه لطفاً راهنمایی کنه ممنون میشم
                            آقا منم این مشکلا دارم
                            راستی چجوری از صفحه گوشیت عکس گرفتی؟

نظر

• آقا منم دیشب آپدیت کردم سایدیا رو، بعد چند تا برنامه رو هم خودش خواست آپدیت کردم، هم سورس انجمن رو خطا میده، هم isapzio رو، اسپرینگ بورد رو هم که ریست کرد، گیر کرد، خود دستگاه رو ریست کرد، ولی بالا نیومد، رو آرم اپل گیر می کنه. به هزار زور الان تونستم safe mode بیارمش بالا، چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط taghanak نمایش پست ها
                                آقا منم این مشکلا دارم
                                راستی چجوری از صفحه گوشیت عکس گرفتی؟
                                شما دکمه هوم و پاور رو هم زمان بزن اسکرین شات میگیره تو photos سیو میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X