اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    ایفون 3 جی فریمور3.1.3 دارم
    برای نصب بعضی از برنامه ها چه از طریق سیدیا و یا icy با مشکلی مواجه هستم مثلا می گه که نمی دونم lib hid رو نصب کنم یا PreferenceLoader یا Mobilesubstrate رو نصب کن و اما اینارو تو هیچ سورسی ندیدم
    لطفا راهنماییم کنین

نظر

• از icy ترجیها استفاده نکنید چون با سیدیا تداخل داره

با سیدیا چه مشکلی دارید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Fakhari نمایش پست ها
        سلام
        ایفون 3 جی فریمور3.1.3 دارم
        برای نصب بعضی از برنامه ها چه از طریق سیدیا و یا icy با مشکلی مواجه هستم مثلا می گه که نمی دونم lib hid رو نصب کنم یا PreferenceLoader یا Mobilesubstrate رو نصب کن و اما اینارو تو هیچ سورسی ندیدم
        لطفا راهنماییم کنین
        دوست عزیز، این برنامه ها بصورت اتوماتیک خودشون دانلود خواهند شد. ولی مشکل شما فیرم ویر قدیمی دستگاهتون هستش. به خاطر اینکه شما فیرم ویر قدیمی هستش و این برنامه ها آپدیت شده، دیگه روی فیرم ویر شما نصب نمیشن. شما اگه SHSH داری میتونی به 4.3.3 آپدیت کنی تا این برنامه ها برات نصب بشن. اگر هم SHSH نداری باید به 4.3.5 بری که جیلبریکش هنوز Tethered هستش. ( نباید گوشی خاموش شه، اگر گوشی خاموش شد، باید با اتصال با کامپوتر دوباره روشنش کنی. ) شما الان Cydia رو باز کن ببین با رنگ سبز در صفحه اول اون بالا برای چه فیرم ویر هایی SHSH داری که بتونی به اون فیرم ویر ها بری.
        ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 21-09-2011, 07:16 PM

نظر

• من که 3 جی ام یعنی مشکلی نداره به اون فریمور ها برم
          یه توضیح در مورد shsh بهم بدین

نظر

• من امروز خواستم یه برنامه که فبلا از سیدیا نصب کرده بودم حذف کنم که بعد از remove گوشیم ریست شد وقتی بالا اومد دیگه سیدیت توی منوم نمونده بود
            دوباره جیلبریک کردم ولب باز نبود فایلهای سیستمی رو هم چک کردم که فایلهای مخصوص سیدیا توش بود ولی آیکونش وجود نداره
            ورژن گوشیم 4.3.3 4g isja
            خواهشن یکی به دادم برشه

نظر

• سلام به همه دوستان
              من یه 3GS دارم با ورژن 3.1.3 که یه مشکل تقریبا بزرگ دارم
              چون هرچی پست های اینترنت رو گشتم راه حل مناسبی براش پیدا نکردم
              مشکل اینه که من هر نرم افزاری رو با Cydia نصب می کنم اگه اون
              نرم افزار نیاز به Reload SpringBoard داشته باشه بعد از اینکه
              Reload SpringBoard رو می زنم دایره لودینگ شروع می کنه
              به چرخیدن و تا ساعت ها تو اون حال میچرخه تا جایی که باطری تموم شه
              و من دوباره گوشی رو روشن کنم مگر اینکه با کلید Home , Button
              گوشی رو ریست کنم که این کار صدمه میزنه کسی از دوستان هست که بتونه
              یه راه حل نشونم بده ممنون میشم یا مشکل گوشی رو بدونه؟
              اگر پست تکراری عذر میخوام

نظر

• نوشته اصلی توسط Fakhari نمایش پست ها
                من که 3 جی ام یعنی مشکلی نداره به اون فریمور ها برم
                یه توضیح در مورد shsh بهم بدین
                shsh یک امضای الکترونیکی هست که برای دانگرید به کار میره
                نوشته اصلی توسط nima.heidary نمایش پست ها
                من امروز خواستم یه برنامه که فبلا از سیدیا نصب کرده بودم حذف کنم که بعد از remove گوشیم ریست شد وقتی بالا اومد دیگه سیدیت توی منوم نمونده بود
                دوباره جیلبریک کردم ولب باز نبود فایلهای سیستمی رو هم چک کردم که فایلهای مخصوص سیدیا توش بود ولی آیکونش وجود نداره
                ورژن گوشیم 4.3.3 4g isja
                خواهشن یکی به دادم برشه
                توی سرچ ٬ سرچ کنید ببینید بازم نیست ٬ احتمالا با برنامه sbsetting مخفیش کردید
                نوشته اصلی توسط arminak نمایش پست ها
                سلام به همه دوستان
                من یه 3GS دارم با ورژن 3.1.3 که یه مشکل تقریبا بزرگ دارم
                چون هرچی پست های اینترنت رو گشتم راه حل مناسبی براش پیدا نکردم
                مشکل اینه که من هر نرم افزاری رو با Cydia نصب می کنم اگه اون
                نرم افزار نیاز به Reload SpringBoard داشته باشه بعد از اینکه
                Reload SpringBoard رو می زنم دایره لودینگ شروع می کنه
                به چرخیدن و تا ساعت ها تو اون حال میچرخه تا جایی که باطری تموم شه
                و من دوباره گوشی رو روشن کنم مگر اینکه با کلید Home , Button
                گوشی رو ریست کنم که این کار صدمه میزنه کسی از دوستان هست که بتونه
                یه راه حل نشونم بده ممنون میشم یا مشکل گوشی رو بدونه؟
                اگر پست تکراری عذر میخوام
                میعنی وقتی رسپرینگ میکنید دیگه دستگاه در همون حالت میمونه ؟ یا اون دایره میمونه فقط ؟
                میتونه به دلیل درست جیلبریک نشدن باشه ٬ من هم یه مدت این شمکل رو داشتم البته در ۴.۳.۳ دوباره رستور و جیلبریک کردم حل شد

نظر

• والا یه بار با Cydia داشتم SBsetting نصب می کردم نصب با موفقیت انجام شد منتها باز چون آخره نصب
                  Reload SpringBoard می خواست من به اجبار زدم و از یه شب تا صبح هم وایستادم این دایره همینطور
                  می چرخید مجبور شدم با دست ریست کنم وقتی گوشی اومد بالا SBsetting ناقص نصب شده بود اصلا اجرا
                  نمیشد بعد دوباره با هزار مکافات پاکش کردم برای همین قابلیت رسپرینگ رو ندارم الانم هرچی با Cydia نصب
                  میکنم اگه نیاز به Reload باشه بیچاره میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط arminak نمایش پست ها
                    والا یه بار با Cydia داشتم SBsetting نصب می کردم نصب با موفقیت انجام شد منتها باز چون آخره نصب
                    Reload SpringBoard می خواست من به اجبار زدم و از یه شب تا صبح هم وایستادم این دایره همینطور
                    می چرخید مجبور شدم با دست ریست کنم وقتی گوشی اومد بالا SBsetting ناقص نصب شده بود اصلا اجرا
                    نمیشد بعد دوباره با هزار مکافات پاکش کردم برای همین قابلیت رسپرینگ رو ندارم الانم هرچی با Cydia نصب
                    میکنم اگه نیاز به Reload باشه بیچاره میشم
                    شما پاکش کنید از سورس BigBoss نصبش کنید

نظر

• من از سورس BigBoss نصب کرده بودم
                      و الان اگه دوباره نصب کنم برای Reload چی کار میتونم انجام بدم؟!
                      چون دوباره میشه همون آش و همون کاسه, میره برای Reload دیگه
                      بالا نمیاد

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . یه سوال داشتم برنامه که می خوام از سیدیا نصب کنم ارور میده cannot comply
                        گوشی آیفون 4 و ios4.3.5

نظر

• نوشته اصلی توسط mansoor75 نمایش پست ها
                          با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . یه سوال داشتم برنامه که می خوام از سیدیا نصب کنم ارور میده cannot comply
                          گوشی آیفون 4 و ios4.3.5
                          اصولا واسه دانلود برنامه از سیدیا باید صبور باشید و چندین بار سعی کنید تا موفق بشید
                          گاهی سورس مشکل داره گاهی پکیج ها یا حتی اینترنت ...

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

• دوستان سلام یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
                            بنده یه چابگر hp وایرلس دارم که توسط یه مودم linksys با کامپیوتر شبکه شده و بخوبی کار میکنه حالا میخواستم بدونم ایا ایا راهی هست که بشه با گوشی ایفون هم از اون چاپگر استفاده کرد چون تو قسمت پرینت ایفون وقتی سرچ میکنه برای پرینتر چیزی پیدا نمیکنه

نظر

• ببخشید پیش نیازهای sbrotator چی هست؟

چون الان دیوایس رفته سیف مود

خودشو پاک کردم ولی دیپندهاش پاک نشده

نظر

• دوستان سایدیا برای من ارور می ده که سرورش قطعه...
                                برای شما هم همینطوره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X