اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mooli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان یه مدت هست سیدیا باز نمیشه ، به نت وصل میشم ولی نه سیدیا باز میشه نه wheather ولی از سافاری میشه صفحه باز کرد دیگه اپستور و ایتونز هم باز نمیشن ولی stocks , mail , بازی های انلاین میشه بازی کرد ، مشکل از کجاست ؟ با نت همراه اول همه چی درسته !!!
    خودتون جواب خودتون رو دادید دیگه
    مشکل از isp تون هست

نظر

• خسته نباشید میگم به همهٔ مدیرای سایت

الان یه چند وقت که هر برنامه میخوام دانلود کنم تو قسمت modifications یه install dreamboard هم میاد،یعنی هر سری dreamboard رو دانلود میکنه،واقعا عصبیم کرده یه چیز 10 kb میخوام dl کنم قبلش باید dreamboard ده مگابایت دانلود کنم،بعضی موقعها هم میگه برای نصب این برنامه باید همهٔ تم های dreamboard رو پاک کنی. لطفا کمک کنید اگه راهی واسه برطرف شدن مشکل سراغ دارید

نظر

• سلام دوستان
        الان داشتم یه سری پکیج ار سایدیا ریموو میکردم یه دفه گوشی هنگ کرد بعد خاموش و روشن کردم دیدم سایدیا پریده
        الان چه کنم
        ویرایش توسط Navidzly : https://i-phone.ir/forums/member/83487-navidzly در ساعت 15-03-2012, 06:24 PM

نظر

• با سلام
          من دنبال یک برنامه خوب برای فعال کردن دانلود منیجر سافاری در ایفون هستم
          لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام من وقتی دارم Spire رو از سورس ihacksrepo.com میریزم به اینجا که می نویسه Preparing Spire for Ipad/Ipad2 گیر می کنه!
            هر چی هم صبر میکنه نمیره جلو!

نظر

• نوشته اصلی توسط soroosh23ir نمایش پست ها
              با سلام
              من دنبال یک برنامه خوب برای فعال کردن دانلود منیجر سافاری در ایفون هستم
              لطفا راهنمایی کنید
              ورزن دیوایس رو بگید لطفا

نظر

• بابا اين activatorبرا 5.1 نمياد؟!

نظر

• سلام
                  ضمن تشکر از مطالب خوب این سایت یک سوال داشتم
                  من یک ایفون 4 دارم . ورژن گوشیم رو به 5.1 اپدیت کردم و سایدیا رو نصب کردم اما گوشی رو که خاموش و روشن میکنم نرم افزار سایدیا و نرم افزار هایی که از طریق سایدیا نصب شده اجرا نمیشه و همش میپره بیرون ...... و باید از نو سایدیا رو نصب کنم .... میتونید کمکم کنید ؟؟؟

مرسی

نظر

• یورتیوب اچ دی برای من کار نمی کنه
                    الان واسه سیو فیلم ها از یو*** چه برنامه ای رو پیشنهاد می دید ؟ ( ۴ اس )

نظر

• يه سوال ابتدايي.....
                      برنامه ifunbox رو از كجا دانلود كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamadtus نمایش پست ها
                        يه سوال ابتدايي.....
                        برنامه ifunbox رو از كجا دانلود كنم؟
                        www.i-funbox.com

نظر

• سلام
                          دوستان برنامه folder enhancer رو از چه سورسی بگیرم که بعد یه مدت disable نشه و پیغام illegal نده!
                          من حتی اون سورسایی که کرک شدش رو گذاشتن هم استفاده کردم اما اونا هم بعد یه مدت غیر فعال شد!
                          مرسی

نظر

• سلام
                            دوستان يه برنامه خيلي خوب روي گوشيم نصب بود كه با دوبار زدن كليد پاور فلاش به عنوان چراغ روشن ميموند
                            گوشي رو كه رستور كردم رفتش، حالا يادم نيست اسمش چي بود!!!!
                            كسي ميدونه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
                              سلام
                              دوستان يه برنامه خيلي خوب روي گوشيم نصب بود كه با دوبار زدن كليد پاور فلاش به عنوان چراغ روشن ميموند
                              گوشي رو كه رستور كردم رفتش، حالا يادم نيست اسمش چي بود!!!!
                              كسي ميدونه؟؟؟
                              اسمش springflash

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Nima نمایش پست ها
                                سلام
                                دوستان برنامه folder enhancer رو از چه سورسی بگیرم که بعد یه مدت disable نشه و پیغام illegal نده!
                                من حتی اون سورسایی که کرک شدش رو گذاشتن هم استفاده کردم اما اونا هم بعد یه مدت غیر فعال شد!
                                مرسی
                                من خودنم از این سورس گرفتم تا حالا مشکلی نداشتم
                                repo.insanelyi.com

نظر

صبر کنید ..
                                X