اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

یه مشکلی برای سیدیا ایفون من پیش اومده که وقتی سیدیا رو باز می کنم و تو قست سرچ روی جای تایپ کردن رو می زنم که چیزی رو سرچ کنم سریع سیدیا بسته می شه و میاد بیرون ! اگه ایفون به اینترنت وصل نباشه این اتفاق نمی یوفته . فقط وقتی کانکت هست این مشکل پیش میاد . چطور درست می شه ؟ ( همین مشکل با برنامه سیب چه ! هم بوجود اومده که همه این مشکلات بعد از نصب چند نرم افزار از سیب چه بوجود اومده )

ممنون

نظر

• سورس ها رو پاک کنین و از اول اضافه کنید

Sent From My  New iPad ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ivamaan نمایش پست ها
        سورس ها رو پاک کنین و از اول اضافه کنید

sent from my  new ipad ...
        تمام سورس هارو پاک کردم ولی درست نشد !

نظر

• اگًر سيديا مخفي شده باشه از كجا بيارمش؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام
            یه سوال دوستان
            میشه ifile رو بدون جلبریک کردن گوشی نصب کرد؟ و کلا فایل deb رو چطوری میشه نصب کرد؟بدون جلبریک

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_salehi نمایش پست ها
              سلام
              یه سوال دوستان
              میشه ifile رو بدون جلبریک کردن گوشی نصب کرد؟ و کلا فایل deb رو چطوری میشه نصب کرد؟بدون جلبریک
              امکانش نیست .

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_salehi نمایش پست ها
                سلام
                یه سوال دوستان
                البته برنامه آيفايل توو اپليكيشن استور هست و ميتونيد بدون جيلبريك هم نصب كنيد . اما واسه نصب فايل دب بايد جيلبريك باشيد !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  البته برنامه آيفايل توو اپليكيشن استور هست و ميتونيد بدون جيلبريك هم نصب كنيد . اما واسه نصب فايل دب بايد جيلبريك باشيد !
                  اون يه چيز ديگه است اصلا كار اين ifile سيديا رو انجام نميده

نظر

• غیر از ifile سیدیا هیچ برنامه مرورگر فایل دیگه ای نیست که به فایلهای سیستمی هم دسترسی داشته باشه؟
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• با سلام
                      . من یه برنامه پاک کردم ولی آیکون سیدیا رفته و وقتی میخام دوباره جیلبرک کنم ارور میده که قبلا جیلبرک شده و دوباره نصبش نمیکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید . گوشی آیفون 4 اس

نظر

• با سلام
                        . من یه برنامه پاک کردم ولی آیکون سیدیا رفته و وقتی میخام دوباره جیلبرک کنم ارور میده که قبلا جیلبرک شده و دوباره نصبش نمیکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید . گوشی آیفون 4 اس

نظر

• نوشته اصلی توسط soheilz نمایش پست ها
                          با سلام
                          فایل deb سیدیا رو به var/root/media/cydia/autoinstal منتقل کنید و گوشی رو 2 بار ریبوت کنید
                          اگر پاک شده باشه دوباره نصب میشه ..
                          Cydia.deb

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

• با سلام من ایفون 3g 4.2.1 دارم چند وقته هرچی میخوام از سیدیا نصب کنم بعد از زدن دکمه کانفیرم همزمان برنامه وینتربردم آپدیت میکنه ولی آپگرید نمیشه ارور میده از سایته بیگ باسم اگه چیزیو نصب کنم برنامه فولدر انهنسرو آپگرید میکنه که اونم ارور میده نمیدونم چیکار کنم با تشکر
                            ویرایش توسط rezashademan : https://i-phone.ir/forums/member/48718-rezashademan در ساعت 17-06-2012, 12:26 PM

نظر

• برنامه هايي كه ارور ميدن رو پاك كنيد و مجدد نصب كنيد

نظر

• سلام بچه ها .خسته نباشید. یه مشکلی دارم.دوستم یه آیفون 4 اس گرفته.فریمور 5.1.1 . من واسش جیل کردم.برنامه ها رو نصب کردم ولی چند تا برنامه توی سیدیا که تنظیماتش میره توی setting مثل برنامه های barrel,slidecall,zeppelin,im busy sms و کلی برنامه های دیگه.آقا هیچ کدوم توی setting نیست.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ :-(

نظر

صبر کنید ..
                                X