اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط AmirTnT نمایش پست ها
    ببینید هر سورسی اضافه میکنم تعدادی از برنامه های از قبل نصب شده میره زیرشاخه اون سورس جدید
    دوست عزيز خيلى از توييك ها در چندتا سورس هستند.مثلا appsync تو بيشتر سورس ها هستش. چيزى از سورسى به سورس ديگه نميره بلكه تو هر دو هست.

نظر

• ممنون از راهنماییتون،ولی نمیدونم من منظورم رو نمیتونم برسونم یا شما نگرفتید!
      مثلا شما bitesms رو از سورس انجمن نصب کردید،تو قسمت packages که میرید زیر اسم برنامه سورسی که ازش نصب شده هم نوشته شده،حالا مثلا سورس mobile4persian رو اضافه میکنید برنامه میره زیر شاخه این سورس.

نظر

• سلام دوستان يه سوال
        من اگه برنامه ها رو از سيديا بخرم، بعداً كه گوشيو restore كنم، برنامه ها كه خريدم ميرن يا ميشه از license اونا دوباره استفاده كنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arminscooter نمایش پست ها
          سلام دوستان يه سوال
          من اگه برنامه ها رو از سيديا بخرم، بعداً كه گوشيو restore كنم، برنامه ها كه خريدم ميرن يا ميشه از license اونا دوباره استفاده كنم؟؟؟
          بله دوست من سریال گوشیتون تو سرور اونا ذخیره میشه

نظر

• سلام دوستان عزیز خسته نباشید
            ببخشید من تازه کارم میخواستم بدونم چتوری می شه یه سورس رو مثل این alireza.shafaei.net در سیدیا نصب کرد
            متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamiddoozan نمایش پست ها
              سلام دوستان عزیز خسته نباشید
              ببخشید من تازه کارم میخواستم بدونم چتوری می شه یه سورس رو مثل این alireza.shafaei.net در سیدیا نصب کرد
              متشکرم
              http://www.i-phone.ir/forums/thread22354.html

نظر

• سلام من با نرم افزار خود میل هر دفعه می خوام یک ایمیل بدم تر اونجا که باید ایمل گیرنده رو زد هر دفعه باید یکی یکی ایمیل های گیرنده ها را انتخاب کنم و خیلی وفت میبره
                نمیشه یه توییک یا نرم افزار معرفی کنید که بتونم همرو یکجا تیک بزنم کنارش بعد وارد کنه تو قسمت گیرنده؟ (ایپد)
                ممنووون

نظر

• سلام
                  من یه برنامه رو از سایدیا پاک کردم آیکون سایدیا هم پاک شد ولی همچنان میتونم از اینستالوس برنامه های پولی کرک شده رو دانلود و نصب کنم
                  ایپد2 دارم ورژن هم 5.0.1
                  فایل مربوط به این ورژن رو پیدا نکردم و فقط اینو میدونم که فکر کنم باید اون فایل deb رو تو این مسیر کپی کنم : var/root/media/cydia/autoinstall

ممنون میشم استاتید کمکم کنید

نظر

• سلام به دوستان
                    آقا من یه آیفون 4 ورژن 5.1 دارم جلبریک کردن البته تد
                    یه 20 روزی هست واسه خودم سیدیا رو باز میکنم نرم افزار دانلود میکنمو هیچ مشکلی هم نداشتم
                    2 روزه قاطی کرده میرم تو سیدیا همه میزنه به روز رسانی و بعد مینویسه خطا در اتصال به شبکه اصلا هیچی باز نمیکنه نمیدونم چه مرگشه
                    چند صفحه قبل دیدم یکی از دوستان هم مشکلی مثل من داشت
                    من Airbule رو هم پاک کردم مشکل برطرف نشد
                    کانکشن هم پاک کردم از اول درست کردم نشد
                    حتی جاست بوت کردم
                    یه بار دیگه هم جلبریک کردم فایده نداشت سیدا همش صفحش خالیه و بعد از لودینک هم مینویسه غیر قابل بارگیری
                    دوستان نمیدونید باید چی کار کنم؟روانیم کرده دیگههههههههههههههه
                    ممنون میشم
                    یه نکته من وایمکس موبین نت دارم و ازقند شکن (البته از نوع جدیدش )استفاده میکردم تا 2 روز پیش حالا قند شکن فعلا روی وایمکس فعلا مختل شده به این ربطی داره؟چون من تنظیم کرده بودم گوشی رو که قند شکنش فعال بشه
                    که دیدم مختل شده آف کردم.یعنی بدون .قند شکن نت میرم تو گوشی
                    ولی قند شکن (مدل قدیمیش که سرعت نداره) کانکت نمیشه کلا از توی گوشی
                    با سافاری راحت نت میرم مثلا گوگل راحت باز میشه
                    اما سیدیا و حتی Appstor هم وصل نمیشه

نظر

• آقا من از cydia اين تويک flipover رو کرکشدش رو دانلود کردم و نصب کرد ....
                      کارش اينه که وقتی گوشی رو به صفحه رو به پاين کنی قفل ميشه و اگه برداری گوشی رو خود به خود unlock ميشه....lock شدنش درسته هميشه اما unlock شدنش اگه تا قبله 1 دقيقه بعد از قفل شدن برداری درست unlock ميشه اما اگه بعد برداری unlock نميسه....ميدونين مشکل از چيه؟؟؟
                      اگه ورژن اصلی و پولی و بگيرم درست ميشه؟

نظر

• سلام؛ من مشکلم در دانلود سیدیاست، آیپاد تاچ 2g دارم و تا حالا چند بار در تاپیکهای مختلف مشکل رو گفتم و کسی جواب نداده؛
                        حالا اگه کسی احیانا بلده کمک کنه که خدا عمرش بده!
                        من آیپادو اول ریستور کردم؛ بعد با greenpois0n rc6 جیلبرک کردم؛ وقتی میخواستم سیدیا رو از لودر دانلود کنم
                        حدود 50% لود میکرد بعد می پرید بیرون و پیغام میداد که حافظه ندارید در حالیکه 14 گیگ خالی بود!
                        بعد که دوباره ریستارتش میکردم سیدیا میومد ولی وقتی میرفتم توش می پرید بیرون!
                        بعد آخرین ورژن greenpois0n rc6-1 رو از سایت خودش گرفتم و با اون جیلبرک کردم اما اینبار دیگه اصلا لودر هم تو اسپیرینگ بورد نیومد!!
                        کسی میدونه این مشکل پیچیده دقیقا چیه؟!!

نظر

• سلام
                          ببخشيد اين چه معني ميده

Ios 5.1 critical warning

نظر

• نوشته اصلی توسط tiestoo نمایش پست ها
                            سلام
                            ببخشيد اين چه معني ميده

ios 5.1 critical warning
                            یعنی در آپدیت به 5.1 موظب باشید بعضی از برنامه ها سازگار نیست:d
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط etesalat نمایش پست ها
                              یعنی در آپدیت به 5.1 موظب باشید بعضی از برنامه ها سازگار نیست:d

پس براي همين است كه نرم افزار نصب كردم و ايپدم قاط زد

نظر

• سلام دوستان.
                                در نصب همه برنامه ها، سیدیا این ارورو میده:
                                failed in buffer_write(fd) (7 ret=-1)
                                ممنون میشم کمک کنین.

نظر

صبر کنید ..
                                X