اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kank نمایش پست ها
    من خودنم از این سورس گرفتم تا حالا مشکلی نداشتم
    repo.insanelyi.com
    من از این سورس هم گرفتم اما یه ساعت هم نشده پیغام illegal داد

نظر

• سلام
      من آیپد 2 دارم از سیدیا برنامه Btstack demo رو ریختم خیلی باگ داشت بعد پاکش کردم ولی هنوز تو ستینگ هستش و از اون موقع به بعد هر دفعه یهو اینترنت با این که رو دیوایس های دیگم وصله ولی روی آیپدم قطع میشه و با روشن خاموش کردن وای فی هم حل نمی شه تنها راهش رستارت کردن آیپدمه

لطفاااا کنمنم کنیید ممنون!!!

نظر

• سلام
        من آیفون 4 دارم روی 5.1 و با Redsn0w تدر جیلبریک کردم اما الان cydia اجرا نمیشه و میپره بیرون.
        از طرف دیگه وقتی گوشی رو خاموش و روشن میکنم بدون احتیاج به Redsn0w میاد بالا و iFunbox هم اون رو به عنوان جیلبریک شده میشناسه.

الان من باید چیکار کنم؟ جیلبریک مشکلی داره؟ cydia رو باید جدا نصب کنم؟ راه حلش چیه؟

نظر

• دوست عزیز برو از ایتیونز یک بار ریستور کن بعد ببر از جایی که خریدی بگو Rejail کنن . این نکته را هم بیاد داشته باش که هیج وقت خودت jailbrake نکن که خیلیییییییییی خطر داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط khosi نمایش پست ها
            سلام
            من آیفون 4 دارم روی 5.1 و با redsn0w تدر جیلبریک کردم اما الان cydia اجرا نمیشه و میپره بیرون.
            از طرف دیگه وقتی گوشی رو خاموش و روشن میکنم بدون احتیاج به redsn0w میاد بالا و ifunbox هم اون رو به عنوان جیلبریک شده میشناسه.

الان من باید چیکار کنم؟ جیلبریک مشکلی داره؟ cydia رو باید جدا نصب کنم؟ راه حلش چیه؟
            شمادوباره جیلبرک کنیدجیلبرک شمانلقص اجراشده

نظر

• دوستان من برنامه airblue sharing رو نصب كردم
              و خوشم نيومد ازش كه حذف كردم
              وقتي نصب كردم يه مشكلي پيدا كردم كه اين آيكون اكتيواتور گوشيم تا قبل از نصب اين برنامه خوب كار ميكرد ولي بعد نصب و بعد اينكه پاك كردم برنامه رو خيلي وقتها آيكونش از گوشه تلفن واسه يك و دو ثانيه حذف ميشه و برميگرده
              يه رنامه ديگه هم همراهش نصب شد كه فكر كنم اون اكتيواتور توي سيديا بودش دقيق يادم نيست
              حالا هر دوشونم پاك كردم چيكار كنم ؟

نظر

• به نظر شما cydia و activator رو اپدیت کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها
                  به نظر شما cydia و activator رو اپدیت کنم؟
                  من کردم هیچ مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                    شمادوباره جیلبرک کنیدجیلبرک شمانلقص اجراشده
                    من چندین بار دیگه هم امتحان کردم اما هربار همین مشکل رو دارم. حتی با کاستوم هم سعی کردم اما باز هم وارد cydia نمیشه و میپره بیرون

نظر

• دوستان کسی میدونه چرا سیدیا ارور سرور میده ؟

نظر

• جالبه مشکل از تاریخ آیفون بود .نمیدونستم تاریخ میتونه توی لود شدن سیدیا مؤثر باشه

نظر

• برنامهinstallus رو وزژن5.1 کار نمیکنه ؟ چون من هر چی باهاش دانلود میکنم تا دانلود تموم میشه میپره بیرون و نصب نمی کنه وقتی هم میرم داخلش میبينم برنامه ای تو قسمت دانلودها وجود نداره حتی یه برنامه خودم تو قسمت دانلود ریختم نتونست اونو نصب کنه در ضمن دانلود منیجر رو میتونم نصب کنم؟ چون وقتی رو ورژن5بودم بعد از نصبش گوشی رو ارم سیب گیر میکرد باتشکر از لطفتون

نظر

• سلام
                            من آیکون سایدیا ام از رو گوشی پاک شده و نمیاد مثل اینکه کلا پاک شده چون هر چی سرچ میکنم و ریست میکنم درست نمیشه
                            چی کارش باید بکنم؟
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
                              سلام
                              من آیکون سایدیا ام از رو گوشی پاک شده و نمیاد مثل اینکه کلا پاک شده چون هر چی سرچ میکنم و ریست میکنم درست نمیشه
                              چی کارش باید بکنم؟
                              ممنون
                              سیدیا رو دستی نصب کنید احتمالا درست بشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                                سیدیا رو دستی نصب کنید احتمالا درست بشه !
                                چطوری باید این کار و بکنم بلد نیستم
                                و یه سوال دیگه اگر دوباره نصب کنم برنامه هام پاک نمیشه یا در کل چیزی رو عوض نمیکنه ؟ چون یه سری از اطلاعاتم رو میخوام

نظر

صبر کنید ..
                                X