اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان یه برنامه بود وقتی از سایدیا دانلود میکردی میتونستی از سایدیا خارج شی بدون اینکه دانلود قطع شه و همچین برنامه ای واسه سینک ایتونز هم بود که وقتی سینک میکردی میتونستی با گوشیت کار کنی لطفا راهنمایی کنید و سورس برنامه هام لطف بفرمایید در ضمن باios5سازگار باشند

نظر

• نوشته اصلی توسط shekarchi iphon نمایش پست ها
      دوستان مشکل سایدیا اینکه دوباره اینتدنت دست کاری کردن اذ *** باید استفاده کنید
      دوست گرامی اگه منظورتون اینکه وقتی میخوای از سایدیا استفاده کنی چیز پی ان باید وصل باشه اشتباه میکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Hotice1 نمایش پست ها
        سلام دوستان یه برنامه بود وقتی از سایدیا دانلود میکردی میتونستی از سایدیا خارج شی بدون اینکه دانلود قطع شه و همچین برنامه ای واسه سینک ایتونز هم بود که وقتی سینک میکردی میتونستی با گوشیت کار کنی لطفا راهنمایی کنید و سورس برنامه هام لطف بفرمایید در ضمن باios5سازگار باشند
        واسه دومی میتونید از freesync استفاده کنید .

نظر

• دوستان یه سوال
          بعد از اینکه گوشی رو رسپرینگ میکنم قسمت usage باطری از کار میفته چرا اینجوریه؟
          یعنی به جای اینکه بنویسه چند ساعت کار کرده و اینا فقط یه خط میزاره همیشم بعد از رسپرینگ اینجوری میشه چون چک کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            واسه دومی میتونید از freesync استفاده کنید .
            واسه اولی چی:d

نظر

• دوستان برنامه هایwifi booster و gpower , call tel, afc2add , nopageimits, mutiiconmover, animated boot کارایشون چیه ؟معذرت سوالم طولانیه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام امشب سيديا فقط رفرش ميکنه و نه ميشه چيزی اينستال کرد نه هوم لود ميشه
                ماله اينترنت حلاله؟

نظر

• فکر کنم بله

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                    میتونید از این آموزش کمک بگیرید :http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

اما بهتره با آیرب به dfu ببرید : ireb-r4.zip - 4shared.com - online file sharing and storage - download
                    ولی ایکون ایتونز و کابل usb نمایش داده شد

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                      سلام امشب سيديا فقط رفرش ميکنه و نه ميشه چيزی اينستال کرد نه هوم لود ميشه
                      ماله اينترنت حلاله؟
                      بله واسه اینترنت پاک حلال ملیه شما میتونید از چیز پی ان با پورت بغییر از۴۴۳ استفاده کنید که سخت پیدا میشه تو کشور اسلامیمون اینا اومدن https زدن حتی جی میل یاهو مسنجرم به سختی باز میشه و بعضی از مناطق اصلا باز نمیشه یا برنامهproxifire با پورت ۸۰۸۰ استفاده کنید که کاملا مشکلات حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط hotice1 نمایش پست ها
                        دوستان برنامه هایwifi booster و gpower , call tel, afc2add , nopageimits, mutiiconmover, animated boot کارایشون چیه ؟معذرت سوالم طولانیه ممنون میشم راهنمایی کنید
                        من یه شکایت دارم از مدیران این بخش که خیلی کم پیش میاد جواب سوالات کاربرانو بدن

نظر

• نوشته اصلی توسط hotice1 نمایش پست ها
                          من یه شکایت دارم از مدیران این بخش که خیلی کم پیش میاد جواب سوالات کاربرانو بدن
                          مشکل اینجاست که کاربر قبل ایجاد تاپیک هیچ جستجوی نمیکنه و موضوعات اغلب تکراری هستند البته شما برای جواب گرفتن
                          صبر هم نیاز دارید

نظر

• نوشته اصلی توسط egbal نمایش پست ها
                            مشکل اینجاست که کاربر قبل ایجاد تاپیک هیچ جستجوی نمیکنه و موضوعات اغلب تکراری هستند البته شما برای جواب گرفتن
                            صبر هم نیاز دارید
                            دوست عزیز اتفاقا جستجو کردم ولی چیزی ندیدم .من تاپیک ایجاد نکردم من تو تاپیک سوالات و مشکلات سایدیا پست زدم

نظر

• درسته شما تاپيك ايجاد نكرديد پست دادين! اما در پست بالا أيا روي صحبتم با شما بود يا كاربران بي توجه كه تاپيك ايجاد ميكنن!!!!!!!؟؟؟

Www.Tiesto.com

نظر

• نوشته اصلی توسط egbal نمایش پست ها
                                درسته شما تاپيك ايجاد نكرديد پست دادين! اما در پست بالا أيا روي صحبتم با شما بود يا كاربران بي توجه كه تاپيك ايجاد ميكنن!!!!!!!؟؟؟

HOME
                                جناب اگه جواب سوال منو میدونید بفرمایید که کاربرد اون برنامه هایی که عرض کردم چیه و هر کی تاپیک بيجا زد حرفشو نقل قول کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X