اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    يكي از دوستام از يكي يه ايفون گرفت، الان مي خواد اي او اس را از اول روش نصب كند اپل ايدي و پسورد فروشنده را مي خواد، فروشنده هم يك عراقي است و الان ديگه ايران نيست و بش دسترسي ندارد، چه راهكاري داريد ؟

- - - - - - - - - -

سلام
    يكي از دوستام از يكي يه ايفون گرفت، الان مي خواد اي او اس را از اول روش نصب كند اپل ايدي و پسورد فروشنده را مي خواد، فروشنده هم يك عراقي است و الان ديگه ايران نيست و بش دسترسي ندارد، چه راهكاري داريد ؟

نظر

• سلام
      سريال گوشي رو بفرستيد چك كنم

نظر

• با سلام دوستان
        اگر بخوام عكس ها و ويديو هاي whastapp يا viber رو از گوشي به pc انتقال بدم بايد چي كار كنم ؟
        امكان پذير هست ؟
        جيلبريك هم نيستم
        با تشكر

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• عكسها و فيلم ها رو داخل گالري ذخيره كنيد
          گوشي رو به كامپيوتر وصل كنيد و اونها رو برداريد

نظر

• سلام
            دوستان یه مشکلی دارم که برام خیلی عجیبه
            متوجه شدم که ایر دراپ گوشیم کار نمیکنه و این اتفاق نه در اتصال ios به ios میوفته و نه ios به مک او اس
            یعنی درواقع نه دستگاه من دیوایسهای روشن کنارم رو میشناسه و نه اونها دستگاه من رو شناسایی میکنن
            این اتفاق هم تو ios7.2 افتاده برام هم الان که 8.3 هستم
            ری استور هم کردم بازم کار نکرده
            راستی هرچند که فکر نمیکنم مربوط باشه ولی icloud ام فوله و جا نداره
            چیکارش میتونم بکنم؟
            راهی داره که درست بشه؟
            ممنون میشم کمکم کنید
            ویرایش توسط ashkanshahroozy : https://i-phone.ir/forums/member/137920-ashkanshahroozy در ساعت 03-05-2015, 03:55 AM

نظر

• ضمن سلام
              در نرم افزار تانگبو رایانه هنگامی که فضای در دسترس رو نشون میده Others دقیقا چه فایل هایی اند؟

نظر

• فایل کش خیلی از برنامه ها است یا حتی اهنگ ها و عکسهایی که توسط آیتونز درست سینک نشدن و غیره ...
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان گرم شدن ایفون 5s طبیعی است یا خیر؟
                  داغ نمیشه ولی در کمترین استفاده ها مثل دیدن ویدیو گرم میشه..
                  درضمن پارت نامبر من CM/A کسی میدونه سفارش کجا میشه؟
                  سپاس.

نظر

• نوشته اصلی توسط m0oji نمایش پست ها
                    دوستان گرم شدن ایفون 5s طبیعی است یا خیر؟
                    سپاس.
                    بله طبیعی هست البته نه اونقدر گرم
                    به خاطر بدنه آمینیومی بحشی از گرما رو از راه بدنه خارج می کنه
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان گرم شدن ایفون 5s طبیعی است یا خیر؟
                      سپاس.
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                        گرم ميشه ولي وقتي استفاده خاصي نكنم گرم نيست . ولي وقتي از 3g استفاده ميكنم خيلي داغ ميشه اين امر هم طبيعي است؟ اي او اس 8.3 اهست ايا باگ محسوب ميشه يا باز هم مشكلي نيست و اين گرم شدن ها به ديوايس اسيب ميرسونه يا جدي نگيريم.

نظر

گرم ميشه ولي وقتي استفاده خاصي نكنم گرم نيست . ولي وقتي از 3g استفاده ميكنم خيلي داغ ميشه اين امر هم طبيعي است؟ اي او اس 8.3 اهست ايا باگ محسوب ميشه يا باز هم مشكلي نيست و اين گرم شدن ها به ديوايس اسيب ميرسونه يا جدي نگيريم.
                          نه مشکلی ایجاد نمی کنه و طبیعی هست
                          در کنار همه اینها، اگر دما از یک حد خاصی بالا بره که به سیستم آسیب برسونه، خود آیفون سیستم را رو برای دقایقی قفل می کنه تا گوشی سرد بشه

Sent from my iPad using Tapatalk
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

• سلام. دوستان یه خط سفیدی زیر ال سی دی گوشیم امده جدیدن. از روبرو اصلا مشخص نیست. ولی در حالتی که گوشی رو افقی نگاه میکنم در صفحات سفید خودشو نشون میده... هر روز بیشتر میشه... چیکار کنم؟؟ فکر کنم آب رفته داخلش... بردم یه جا برچسب گلس بزنه.. با یه دستمال مرطوب پاک کرد صفحه رو . از اون روز به بعد این خط امده... چیکار کنم از بین بره؟؟؟ ممنون...

نظر

• نوشته اصلی توسط error.2012 نمایش پست ها
                              سلام. دوستان یه خط سفیدی زیر ال سی دی گوشیم امده جدیدن. از روبرو اصلا مشخص نیست. ولی در حالتی که گوشی رو افقی نگاه میکنم در صفحات سفید خودشو نشون میده... هر روز بیشتر میشه... چیکار کنم؟؟ فکر کنم آب رفته داخلش... بردم یه جا برچسب گلس بزنه.. با یه دستمال مرطوب پاک کرد صفحه رو . از اون روز به بعد این خط امده... چیکار کنم از بین بره؟؟؟ ممنون...
                              من فک کنم توی تاپیک دیگه ای خوندم که معمولا خط قرمز یا صورتی بود که به صورت افقی دیده میشه و گفته شده که مشکل خاصی نیست. باز هم دوستان به شما کمک کنن بد نیست چون من از لحاظ سخت افزاری وارد نیستم!

نظر

• نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
                                من فک کنم توی تاپیک دیگه ای خوندم که معمولا خط قرمز یا صورتی بود که به صورت افقی دیده میشه و گفته شده که مشکل خاصی نیست. باز هم دوستان به شما کمک کنن بد نیست چون من از لحاظ سخت افزاری وارد نیستم!
                                برای من سفید رنگه... از روبرو اصلا قابل مشاهده نیس. ولی 180 درجه نگاه میکنی نوار سفید رنگی به صورت مورب روی صفحه هست. قبلا کمتر از نیم سانت بود. الان طی 2روز نزدیک 1.5 سانت شده...

نظر

صبر کنید ..
                                X