اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط yoogi نمایش پست ها
    اقا الان میشه به 8.2 ریستور کرد؟؟
    8.2 یا 8.3 ممکنه بعدا جیلبریک بشن؟ خبری نیومده؟؟
    دوسته عزيز .. خير فقط ميتونيد به ٨.٣ ريستور كنيد.
    جيلبريك هنوز ارايه نشده. ولي فيلم هايي از يه هكر معروف كه قبلا كاره جيلبريك ميكرده انتشار پيدا كرده كه جيلبريك رو انجام داده.. حالا معلوم نيس كي ارايه بدن جيلبريك رو

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان من یه مشکلی پیدا کردم از موقعی که سیمکارتمو عوض کردم به 4g ایرانسل گزینه hotspot رفتم یه گزینه setup hotspot اومده جاش که وقتی میزنم میگه :
      to enable hotspot on this account . contact carrier
      به ایرانسل چه ربطی داره اخه ؟!!
      data رو قطع و وصل میکنم گزینه hotspot میاد روشن هم میشه ایپدم هم اونو میشناسه ولی وقتی میخوام کانکت شم توی ایپد میزنه
      Unable to join to hotspot
      و دوباره گزینه هات اسپات توی ایفون میپره و میگه Setup کن و اون داستانهای بالا . الان من باید چیکار کنم قبل از تعویض سیمکارت مشکلی نداشتم :-|
      ممنون

- - - - - - - - - -

دوستان من یه مشکلی پیدا کردم از موقعی که سیمکارتمو عوض کردم به 4g ایرانسل گزینه hotspot رفتم یه گزینه setup hotspot اومده جاش که وقتی میزنم میگه :
      to enable hotspot on this account . contact carrier
      به ایرانسل چه ربطی داره اخه ؟!!
      data رو قطع و وصل میکنم گزینه hotspot میاد روشن هم میشه ایپدم هم اونو میشناسه ولی وقتی میخوام کانکت شم توی ایپد میزنه
      Unable to join to hotspot
      و دوباره گزینه هات اسپات توی ایفون میپره و میگه Setup کن و اون داستانهای بالا . الان من باید چیکار کنم قبل از تعویض سیمکارت مشکلی نداشتم :-|
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط FaridSgh89 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من یه آیفون 5s 32 گیگ دارم
        نمیدونم چرا تازگیا وقتی میخوام روش برنامه نصب کنم از داخل آیتیونز یا vshare یا هر برنامه مشابه دیگه ای وقتی که برناممه رو دانلود میکنه و میخواد نصب بشه خطای زیر رو میده
        این عکسی که گرفتم مربوط به برنامه vshare هست ولی برا آیتیونز هم همینطوره
        دوستان این مشکل بنده هم هست. میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان.
          یه سئوال داشتم.
          ورژن گوشی من 8.1.2 حیلبریک است.
          اگه دقت کرده باشید زمانی که برای یه کانتکت عکسی رو در نظر بگیرید زمانی که شما به اون شخص تماس میگیرید عکس اون شخص کنار اسمش به صورت دایره کوچک نمایان میشه.
          اما زمانی که اون شخص به شما زنگ میزنه عکس کامل و کل صفحه گوشیتون به صورت بزرگ نشون میده.
          آیا راه حلی هست که وقتی با شما تماس هم میگیرند هم عکس به صورت دایره کوچک نشان داده شود؟

نظر

• آقایون من وقتی personal hotspotفعال میکنم و با لبتاپ به گوشی وصل میشم اون نوار آبیه رو گوشیم نمیاد و در نتیجه رو لبتاپ نت وصل نمیشه.
            اسم آیفونمو عوض کردم. ریست ستینگ کردم. ولی فایده نداشته
            کسی این مشکل رو داشته ؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط fashist_v نمایش پست ها
              آقایون من وقتی personal hotspotفعال میکنم و با لبتاپ به گوشی وصل میشم اون نوار آبیه رو گوشیم نمیاد و در نتیجه رو لبتاپ نت وصل نمیشه.
              اسم آیفونمو عوض کردم. ریست ستینگ کردم. ولی فایده نداشته
              کسی این مشکل رو داشته ؟
              دوست عزیز شما دو راه حل دارید وقتی hot stop رو روشن می کنید.
              یک اینکه با کابل گوشی رو به لپ تاب وصل کنید و گزینه usb only رو بزنید و وصل شید.
              یک راه دیگه اینه که وای فا و بلوتوث رو روشن کنید و از طریق وای فا به گوشی شما وصل شود.
              دوباره امتحان کنید .

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
              ویرایش توسط shayrin : https://i-phone.ir/forums/member/53240-shayrin در ساعت 27-04-2015, 10:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                دوست عزیز شما دو راه حل دارید وقتی hot stop رو روشن می کنید.
                یک اینکه با کابل گوشی رو به لپ تاب وصل کنید و گزینه usb only رو بزنید و وصل شید.
                یک راه دیگه اینه که وای فا و بلوتوث رو روشن کنید و از طریق وای فا به گوشی شما وصل شود.
                دوباره امتحان کنید .

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                دوست عزیزم
                من با سه راه کابل بلوتوث و وای فای امتحان کردم. با سه روش کانکت میشم ولی با هیچ کدوم جواب نمیده و مشکلی که گفتم پابرجاست (ظاهرنشدن نوار آبی و نداشتن نت رو لبتاپ)

نظر

• دوستان من هنگام نصب برنامه با اين رو به رو ميشم پسورد اپل ايدي رو درست وارد ميكنم! اين چرا اينطور مياد؟؟

نظر

• سلام به همگی
                    گوشی ایفون 5s من دیشب تو دست یکی از دوستان بود و قفل شد!!الان فقط میانبر home کار میکنه ولی نمیتونم برم تو گوشی چون تاچش کار نمیکنه که بتونم بکشم و رمز رو وارد کنم!از طریق اثر انگشتم وارد میشم ولی نمیتونم هیچ ایکونی رو کلیک کنم و فقط میانبر home کار میکنه!حتی نمی تونم گوشی رو رستارت کنم!لطفا" راهنمایی کنید.ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi35714 نمایش پست ها
                      سلام به همگی
                      گوشی ایفون 5s من دیشب تو دست یکی از دوستان بود و قفل شد!!الان فقط میانبر home کار میکنه ولی نمیتونم برم تو گوشی چون تاچش کار نمیکنه که بتونم بکشم و رمز رو وارد کنم!از طریق اثر انگشتم وارد میشم ولی نمیتونم هیچ ایکونی رو کلیک کنم و فقط میانبر home کار میکنه!حتی نمی تونم گوشی رو رستارت کنم!لطفا" راهنمایی کنید.ممنونم
                      دکمه ها هم کار نمیکنن؟ دکمه هوم و پاور رو باهم بگیرید تا لوگوی اپل روی صفحه ظاهر بشه

نظر

• دوستان لطفاً کمک کنید. من دیشب گوشیم 1% شارژ داشت بعد که خودش خاموش شد ! از اون به بعد دیگه روشن نمیشه ! شارژر میزنم بهش اصلاً هیچ علامتی مبنی بر این که داره شارژ میشه روی صفحه نمیاد ! با چندتا شارژر مختلف هم تست کردم باز نشد ! ممنون میشم راهنمایی کنید چیه داستان ؟ قبلاً گوشی یکی از دوستام اینطوری شد ولی وقتی روشن میکرد علامت آیتونز میومد روی صفحه ولی این به هیچ عنوان هیچ عکس العملی نشون نمیده ! حتی به پی سی هم میزنم نمیشناسش !

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                          دوستان لطفاً کمک کنید. من دیشب گوشیم 1% شارژ داشت بعد که خودش خاموش شد ! از اون به بعد دیگه روشن نمیشه ! شارژر میزنم بهش اصلاً هیچ علامتی مبنی بر این که داره شارژ میشه روی صفحه نمیاد ! با چندتا شارژر مختلف هم تست کردم باز نشد ! ممنون میشم راهنمایی کنید چیه داستان ؟ قبلاً گوشی یکی از دوستام اینطوری شد ولی وقتی روشن میکرد علامت آیتونز میومد روی صفحه ولی این به هیچ عنوان هیچ عکس العملی نشون نمیده ! حتی به پی سی هم میزنم نمیشناسش !
                          وصلش کن به یه شارژ و کابل مطین و تست شده و بذار حداقل یه ساعت به شارژ باشه و دستش نزن شاید باطریش خوابیده باشه باطریش قبلا مشکل نداشته؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hesamo نمایش پست ها
                            وصلش کن به یه شارژ و کابل مطین و تست شده و بذار حداقل یه ساعت به شارژ باشه و دستش نزن شاید باطریش خوابیده باشه باطریش قبلا مشکل نداشته؟؟
                            نه به هیچ عنوان مشکلی نداشته !
                            با 3 تا شارژر دیگه چک کردم. 1 ساعتم گذاشتم باز نشد.
                            ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

نظر

• سلام
                              من میخام گوشیمو بفروشم،بعد میخام که هرچی عکس و فیلم روش هس پاک شه،بعدم انتقالش بدم روی گوشی جدیدم
                              امکانش هست؟یا اگه نیس چجوری میشه که همرو پاک کنم و دیگه هم قابل بازیافت نباشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Dweller Of Hill نمایش پست ها
                                سلام
                                من میخام گوشیمو بفروشم،بعد میخام که هرچی عکس و فیلم روش هس پاک شه،بعدم انتقالش بدم روی گوشی جدیدم
                                امکانش هست؟یا اگه نیس چجوری میشه که همرو پاک کنم و دیگه هم قابل بازیافت نباشه؟
                                اگه گوشی جدید تون مدلش بالاتر هست، نمیشه متأسفانه

شما باید یک بار توسط iCloud داخل گوشی بک آپ بگیرید، بعد از روشن کردن گوشی جدید و زدن اپل آی دی تون، مواردی که قابل برگشت باشه توسط iCloud برمیگرده. عکس ها و فیلم ها و ... رو هم می تونید به کامپیوتر انتقال بدید و بعد از اتصال گوشی جدید به آیتونز، اونارو مجدد به داخل گوشی تون بریزید

نظر

صبر کنید ..
                                X